Wybierz daty

Bazylika Świętego Krzyża

Liczba znalezionych atrakcji: 9
Sortuj według:

Bazylika Świętego Krzyża: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bazylika Świętego Krzyża? Kliknij tutaj.

Bazylika Świętego Krzyża: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 296 opinii

Odebrany z mojego hotelu i przywieziony bardzo wygodnym i klimatyzowanym autobusem. Nasza przewodniczka była bardzo kompetentna i pełna pasji, nawet biorąc pod uwagę jej osobiste doświadczenie dorastania w Warszawie, gdy przejeżdżaliśmy przez jej lokalną społeczność. Gorąco polecam wycieczkę dla tych, którzy chcą poznać polską kulturę.

Była to doskonała obserwacyjna wycieczka po Warszawie z kompetentnym i łaskawym przewodnikiem, oferującym nie tylko suche fakty, ale kontekstowe zrozumienie historii miasta i jego mieszkańców, nawet z wnikliwymi odniesieniami do aktualnych realiów życia w Warszawie. Wysoce rekomendowane. To był dobrze spędzony czas.

Bardzo udana wycieczka. Przewodnik bardzo sympatyczny, grupka mała, międzynarodowa. Warszawa w pigułce. Polecam tę wycieczkę na początek wizyty w Stolicy bo można dzięki temu zobaczyć co chcielibyśmy zobaczyć szczegółowo. Dodatkowy plus za polecenie dobrego miejsca na obiad - Podwale 25.

Pani przewodnik Agnieszka bardzo profesjonalna, rzeczowa z ogromną wiedzą o mieście! Bardzo gorąco polecam - Warszawa w pigułce

Jestem mile zaskoczona. Polecam:) Jedno co moznaby bylo zmienic to informacja w jakim jezyku bedzie prowadzona wycieczka.