Bazylika Świętego Krzyża

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Bazylika Świętego Krzyża: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bazylika Świętego Krzyża? Kliknij tutaj.

Bazylika Świętego Krzyża: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 260 opinii

To była świetna i dobrze zorganizowana wycieczka. . . ta trasa daje doskonały przegląd niektórych atrakcji miasta. Zaczęliśmy od Parku Królewskiego (Łazienki), kontynuowaliśmy zwiedzanie w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, a zwiedzanie zakończyliśmy spacerem po Starym Mieście. Podzieliłem się wieloma ciekawymi informacjami i na pewno wiem, dokąd wrócić i zostać trochę dłużej na wizytę. Wycieczka jest godna polecenia.

Bardzo udana wycieczka. Przewodnik bardzo sympatyczny, grupka mała, międzynarodowa. Warszawa w pigułce. Polecam tę wycieczkę na początek wizyty w Stolicy bo można dzięki temu zobaczyć co chcielibyśmy zobaczyć szczegółowo. Dodatkowy plus za polecenie dobrego miejsca na obiad - Podwale 25.

Pan Olaf, nasz przewodnik, to pasjonat z krwi i kości, po wycieczce człowiek chce jeszcze i jeszcze a te 3 godziny to fantastyczny wstęp dla tych którzy przyjechali do stolicy na kilka dni,a także dla tych, którzy mają na to tylko jeden dzień. Polecam serdecznie!

Dowiedzieliśmy się dużo o Warszawie. To wspaniałe miasto. Eva była świetnym przewodnikiem, który potrafił opowiedzieć wiele ciekawych historii.

Było super bardzo fachowo opowiadał nasz pan. Polecam