Dodaj daty

Bazylika św. Ambrożego w Mediolanie

Bazylika św. Ambrożego w Mediolanie

Bazylika św. Ambrożego w Mediolanie – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Mediolan: Bilet na autobus hop-on hop-off na 24, 48, 72 godziny

1. Mediolan: Bilet na autobus hop-on hop-off na 24, 48, 72 godziny

Odkryj najbardziej kultowe i fascynujące miejsca w Mediolanie, mieście, które będzie gospodarzem wioski następnych zimowych igrzysk olimpijskich w 2026 roku, dzięki wycieczkom naszymi piętrowymi autobusami. Nasze bilety umożliwiają rozpoczęcie wycieczki ze wszystkich naszych przystanków autobusowych i nie zapominaj, że możesz wsiadać i wysiadać, kiedy tylko chcesz! Wysiądź i nie spiesz się, aby odwiedzić Cenacolo, Bazylikę Sant'Ambrogio, Muzeum Nauki i Technologii, Navigli i nie tylko, i wsiądź ponownie do autobusu, kiedy tylko chcesz. Zła pogoda? Żaden problem, dzięki naszym autobusom możesz cieszyć się wycieczką także w deszczowy dzień. Czy jesteś gotowy na odkrywanie Mediolanu? Tutaj znajdziesz wszystkie przystanki linii FASHION, DESIGN& LEISURE: 1. DUOMO Piazza Duomo 2. SCALA Via Manzoni, 3 3. DUGNANI Via Manin, 2 4. REPUBBLICA Piazza della Repubblica 5. STAZIONE CENTRALE Piazza Duca d'Aosta 6. REGIONE Via Melchiorre Gioia, 31 7. GAE AULENTI Via Sturzo 8. MONUMENTALE Via Ceresio, 7 9. ACQUARIO Viale Gadio 10. CASTELLO Piazza Castello, 26 11. CAIROLI Foro Buonaparte, 70 12. CADORNA Via Boccaccio Ang. Via Leopardi 13. CENACOLO Via Caradosso, 1 14. PALEOCAPA Via Paleocapa, 4 15. TRIENNALE Viale Moliere 16. ARCO DELLA PACE Corso Sempione, 4 17. CITY LIFE Piazza 6 Febbraio, 26 18. BUONARROTI Viale Monterosa, 3 19. PAGANO Via del Burchiello 20. CONCILIAZIONE Piazza Conciliazione Ang. Via E. Toti 21. CENACOLO Via Caradosso, 1 22. SANT'AMBORGIO Via Carducci, 16 23. MUSEO SCIENZA Via Olona, 11 24. NAVIGLI Piazza XXIV Maggio, 6 25. PARCO BASILICHE Via Molino delle Armi, 33 26. UNIVERSITA' STUDI Via Sforza, 38 27. SAN BABILA Via Larga, 2 Tutaj znajdziesz wszystkie przystanki linii MILAN HIGHLIGHTS: 1. DUOMO Piazza Duomo 2. SCALA Via Manzoni, 3 3. SAN MARCO Via Fatebenefratelli, 5 4. BRERA Via Bontaccio, 2 5. LANZA Via Tivoli, 8 6. CASTELLO Piazza Castello, 26 7. CAIROLI Foro Buonaparte, 70 8. CADORNA Via Boccaccio Ang. Via Leopardi 9. CENACOLO Via Caradosso, 1 10. LITTA Corso Magenta, 24 Twój bilet autobusowy obejmuje bezpłatną aplikację do pieszej wycieczki po Mediolanie. Po zakupie biletu możesz bezpłatnie pobrać aplikację, która pozwoli Ci cieszyć się i podziwiać wiele innych doświadczeń i atrakcji miasta>

Mediolan podkreśla samodzielne poszukiwanie śmieci i pieszą wycieczkę

2. Mediolan podkreśla samodzielne poszukiwanie śmieci i pieszą wycieczkę

Poznaj Mediolan we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Postępując zgodnie z instrukcjami w wiadomości e-mail z potwierdzeniem, po prostu pobierz aplikację na swój telefon i rozpocznij polowanie, kiedy tylko chcesz. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Aplikacja przedstawi Ci zagadkę dotyczącą lokalizacji podczas eksploracji. Aby go rozwiązać, szukaj wskazówek wokół słynnego widoku. Po rozwiązaniu pierwszej zagadki otrzymasz kolejną lokację. Jako samodzielne doświadczenie, będziesz mógł w pełni cieszyć się na każdym przystanku. Rób zdjęcia, delektuj się lodami lub popijaj kawę w sercu Mediolanu. Jeśli potrzebujesz przerwy lub zdecydujesz się udać do pobliskiego muzeum, wróć do miejsca, w którym przerwałeś później lub następnego dnia. Rozpocznij swoją wycieczkę w Castello Sforzesco! Odwiedź cudowną Santa Maria delle Grazie. Sfotografuj zabytkowy Castello Cova i podziwiaj bajkową Bazylikę Sant’Ambrogio. Temple Of Victory urzeka Cię swoim doniosłym znaczeniem! Ciesz się architekturą w Chiesa di San Maurizio al Monastero Maggiore! Piazza Mercanti, zachwyci Cię, było centrum życia miasta w średniowieczu, warto poświęcić czas i miejsce w pamięci mobilnej. Często fotografowany Duomo di Milano będzie Twoim kolejnym krokiem, nie rób nic, zostaw telefon i ciesz się! Galleria Vittorio Emanuele II, najsłynniejsze centrum handlowe na świecie, czeka na Ciebie, abyś poznał jego legendy. Podczas gdy wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Piazza della Scala, jesteś w centrum wszystkiego!

Mediolan: 20 atrakcji w audioprzewodniku z mapą trasy

3. Mediolan: 20 atrakcji w audioprzewodniku z mapą trasy

Mediolan to miasto, w którym moda, historia i nowoczesność łączą się, tworząc symfonię elegancji i innowacji. Twój audioprzewodnik poprowadzi Cię do 20 najlepszych atrakcji miasta, pozwalając na zwiedzanie we własnym tempie i zatrzymywanie się w dowolnych miejscach. Wyobraź sobie spacer po Galleria Vittorio Emanuele II, architektonicznym arcydziele, które szepcze opowieści o zamiłowaniu Mediolanu do wyrafinowania. Wyobraź sobie, że stoisz przed katedrą w Mediolanie, gotyckim klejnotem ozdobionym iglicami i posągami, które opowiadają wieki historii. Poczuj puls kreatywności w historycznej dzielnicy Brera, gdzie brukowane uliczki prowadzą do galerii sztuki, butików i kawiarni. Podczas gdy audioprzewodnik oprowadza Cię po zamku Sforzów, wyobraź sobie potężne dziedzictwo rodzin Visconti i Sforzów. Od nowoczesnej panoramy Porta Nuova po artystyczną dzielnicę Navigli, gdzie kanały wiją się przez modne sklepy, a tętniące życiem życie wypełnia noc, Mediolan rozwija się jako miasto, które płynnie łączy tradycję i współczesny urok. Dowiedz się więcej o 20 największych atrakcjach turystycznych w Mediolanie. Jego historię, kulturę, mity, architekturę i inne ważne fakty znajdziesz w audioprzewodniku, który rozpoczyna się na dworcu centralnym miasta i prowadzi od jednego miejsca do drugiego. Twój audioprzewodnik obejmuje 20 zabytków: 1. Dworzec kolejowy Milano Centrale 2. Piazza Gae Aulenti 3. Cmentarz Monumentalny 4. Arco della Pace 5. Park Sempione 6. Zamek Sforzesco 7. Bazylika Sant'Ambrogio 8. Cenacolo di Leonardo 9. Santa Maria delle Grazie 10. Chiesa di San Maurizio al Monastero Maggiore 11. Pinacoteca di Brera 12. Teatro alla Scala 13. Galleria Vittorio Emanuele II 14. Biblioteka Ambrozjańska 15. Chiesa di Santa Maria presso San Satiro 16. Muzeum katedry w Mediolanie 17. Katedra w Mediolanie 18. Katedra w Mediolanie 19. Via Monte Napoleone 20. Villa Necchi Campiglio Wszystko, czego potrzebujesz, to słuchawki i urządzenie mobilne, aby rozpocząć zwiedzanie.

Mediolan: gra i wycieczka po mieście

4. Mediolan: gra i wycieczka po mieście

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z zabawą w grę City Exploration podczas tej pieszej wycieczki po Mediolanie na smartfonie z przewodnikiem. Z łatwością znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu, zagadki są zawsze trudne. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić więcej czasu na zwiedzaniu któregoś z zabytków. Graj w grę we własnym tempie. Rozpocznij swoją wycieczkę w Castello Sforzesco! Odwiedź cudowną Santa Maria delle Grazie. Sfotografuj historyczne Castello Cova i podziwiaj bajkową Bazylikę Sant’Ambrogio. Temple Of Victory oczaruje Cię swoim ważnym znaczeniem! Ciesz się architekturą w Chiesa di San Maurizio al Monastero Maggiore! Piazza Mercanti, zachwyci Cię, był centrum życia miasta w średniowieczu, jest wart czasu i miejsca w Twojej mobilnej pamięci. Twoim następnym krokiem będzie często fotografowana Duomo di Milano, nic nie rób, zostaw telefon i ciesz się! Galleria Vittorio Emanuele II, najsłynniejsze centrum handlowe na świecie, czeka, aż poznasz jego legendy. Wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Piazza della Scala, ale Ty będziesz w centrum wszystkiego!

Mediolan: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

5. Mediolan: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij swoją wycieczkę w Castello Sforzesco! Odwiedź cudowną Santa Maria delle Grazie. Sfotografuj historyczne Castello Cova i podziwiaj bajkową Bazylikę Sant’Ambrogio. Temple Of Victory oczaruje Cię swoim ważnym znaczeniem! Ciesz się architekturą w Chiesa di San Maurizio al Monastero Maggiore! Piazza Mercanti, zachwyci Cię, był centrum życia miasta w średniowieczu, jest wart czasu i miejsca w Twojej mobilnej pamięci. Twoim następnym krokiem będzie często fotografowana Duomo di Milano, nic nie rób, zostaw telefon i ciesz się! Galleria Vittorio Emanuele II, najsłynniejsze centrum handlowe na świecie, czeka, aż poznasz jego legendy. Wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Piazza della Scala, ale Ty będziesz w centrum wszystkiego! Pobierz ze sklepu aplikację „World City Trail”. Następnie rozpocznij wycieczkę i ciesz się!

Prywatna 3,5-godzinna wycieczka Segwayem po historycznym Mediolanie - rano

6. Prywatna 3,5-godzinna wycieczka Segwayem po historycznym Mediolanie - rano

Ta wycieczka grupowa rozpocznie się od wizyty w Castello Sforzesco, jednym z głównych symboli Mediolanu i jego historii, jest miejscem ważnych instytucji kulturalnych i celem turystycznym, a także jednym z największych zamków w Europie. Przejdź przez Parco Sempione, aby zobaczyć Arco della Pace, kultowy neoklasycystyczny pomnik, oraz La Triennale, w którym odbywają się wystawy, konferencje i wydarzenia związane ze sztuką, designem, architekturą, modą, kinem, komunikacją i społeczeństwem. Następnie udaj się do kościoła patrona Mediolanu, Sant'Ambrogio. Następnie udaj się do dzielnicy Navigli słynącej z genialnego systemu kanałów żeglownych i Darseny, starego portu handlowego Mediolanu. Obszar ten jest również wzbogacony o Piazza XXIV Maggio, zdominowany przez neoklasycystyczny Porta Ticinese. Tutaj znajdziesz się w dzielnicy Ticinese, jednej z najbardziej fascynujących części miasta, nie tylko ze względu na jej wartość kulturową i historyczne budynki (takie jak Bazylika Sant'Eustorgio i Bazylika San Lorenzo), ale także ze względu na modę, podziemną popkulturę i życie nocne. Następnie odkryjesz serce miasta, odwiedzając Piazza della Scala, gdzie zobaczysz Palazzo Marino i Teatro alla Scala, operę. Po obejrzeniu Galleria Vittorio Emanuele II (Salon Mediolanu), dotrzesz do Piazza Duomo i jego pięknej katedry. Na zakończenie wycieczki przejdziesz przez artystyczną dzielnicę Brera.

Wenecja i Włochy: Nielimitowany Internet w UE z mobilnymi danymi eSIM

7. Wenecja i Włochy: Nielimitowany Internet w UE z mobilnymi danymi eSIM

Korzystaj z planu nielimitowanej transmisji danych z dostępem do Internetu za pomocą karty eSIM na terenie Wenecji, Włoch i Europy. Unikaj drogich opłat za transmisję danych w roamingu lub łączenia się z niezabezpieczonymi publicznymi punktami internetowymi. Zaoszczędź sobie czasu i kłopotów z szukaniem darmowego Wi-Fi za każdym razem, gdy potrzebujesz połączenia z Internetem. Skorzystaj z usługi, dzięki której nie będziesz musiał zmieniać karty SIM ani kupować nowej podczas wakacji. Ciesz się spokojem nieograniczonego pakietu z prawdziwą prędkością 4G i 5G, który jest bezpieczny i działa w całej Europie. Pozostań w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi w domu bez ograniczeń prędkości na dowolnym poziomie wykorzystania danych. Oglądaj filmy, graj w gry, wykonuj połączenia online, przesyłaj strumieniowo swoje listy odtwarzania, dziel się wspomnieniami, korzystaj z nawigacji na żywo i nie tylko. Następujące urządzenia obsługują produkt eSIM: Apple iPhone 11 iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max iPhone 12 mini iPhone 12 iPhone 12 Max iPhone 12 Max Pro iPhone 13 mini iPhone 13 iPhone 13 Pro iPhone 13 Pro Max iPhone 14 iPhone 14 Plus iPhone 14 Pro iPhone 14 Pro Max iPhone XS iPhone XS Max iPhone XR iPhone SE (2020) iPad Air (3. generacji) iPad Pro (3. generacji) iPad Mini (5. generacji) Samsung Samsung Galaxy Fold Samsung Galaxy S20 Samsung Galaxy S20+ Samsung Galaxy S20 ultra Samsung Galaxy Z Flip Samsung Note 20+ Samsung Galaxy S21 Samsung Galaxy S21+ 5G Samsung Galaxy S21+ Ultra 5G Samsung Galaxy Fold Samsung Galaxy Z Fold2 5G Samsung Galaxy Z Fold3 5G Urządzenia Google obsługujące eSIM Google Pixel 3 i 3 XL Google Pixel 3a i 3a XL Google Pixel 4 i 4 XL Google Pixel 4A 5G Google Pixel 2 i 2 XL Google Pixel 5 Google Pixel 5a Google Pixel 6 Google Pixel 6 Pro Motorola Motorola Razr 2019 Huawei Huawei P40 Huawei P40 Pro Huawei P50 Pro Huawei Mate 40 Pro

Mediolan: Wycieczka z przewodnikiem odkrywająca rzymskie dziedzictwo

8. Mediolan: Wycieczka z przewodnikiem odkrywająca rzymskie dziedzictwo

Zanurz się w niezrównanym odkrywaniu starożytnego rzymskiego Mediolanu dzięki naszej ekskluzywnej audioprzewodnikowi z przewodnikiem, opowiadającemu o niezwykłym dziedzictwie "Mediolanum". Korzystając ze smartfona i osobistych słuchawek, płynnie połącz sztukę i historię, wędrując po urokliwych ulicach miasta. Podczas spaceru odkryjesz początki Mediolanu, sięgające celtyckiej populacji, zanim został podbity przez rzymskie legiony. Od tego momentu tak skromna osada przeszła do historii jako Mediolanum. Pomimo dzisiejszej industrializacji, miasto nadal oferuje niesamowite i cenne dowody wspaniałej przeszłości, które czekają na odkrycie. Odkryjesz zarówno słynne, jak i ukryte miejsca przez pryzmat czasów starożytnego Rzymu, sugerując piękny kontrast między starym Mediolanum a nowoczesnym Mediolanem. Ambrożego, 📍Muzeum Alda Levi, 📍Kościół San Lorenzo, 📍Civic Roman Museum, 📍Pozostałości pałacu cesarskiego Maksymiana, 📍Duomo Mediolanu i inne ukryte miejsca. (Uwaga: wstęp jest opcjonalny i NIE jest wliczony w cenę, wybierz wejście na własny koszt) Odległość między przystankami wynosi od 5 do 7 minut spacerem, tworząc idealną półdniową eksplorację dla entuzjastów chcących odwiedzić każdą lokalizację, przy czym każde miejsce wymaga od 5 do 30 minut.

Mediolan: Najważniejsze atrakcje miasta z przewodnikiem podczas jednego spaceru

9. Mediolan: Najważniejsze atrakcje miasta z przewodnikiem podczas jednego spaceru

Pozwól sobie na niezrównaną chronologiczną eksplorację Mediolanu dzięki naszej ekskluzywnej audioprzewodnikowi z przewodnikiem, opowiadającemu o niezwykłej historii tego miasta. Korzystając ze smartfona i osobistych słuchawek, płynnie połącz sztukę i historię, wędrując po urokliwych ulicach Mediolanu. Wyrusz w podróż przez historię Mediolanu podczas spaceru, cofając się do jego założenia przed szczytem Cesarstwa Rzymskiego. Zanurz się w renesansowym splendorze miasta, stworzonym przez artystyczne ręce Leonarda Da Vinci 🎨 pod patronatem księcia Ludovica Marii Sforzy 🏰 i zagłęb się w jeszcze bardziej urzekające opowieści! Mijaj kultowe miejsca, w tym 📍Roman Rests, 📍Sant'Ambrogio, 📍Zamek Sforzów, 📍Santa Maria Delle Grazie, 📍Ostatnia Wieczerza, 📍Dzielnica Brera, 📍Duomo Mediolanu. (Uwaga: wstęp jest opcjonalny i NIE jest wliczony w cenę, wybierz wejście na własny koszt) Odległość między przystankami wynosi od 5 do 10 minut spacerem, tworząc idealną całodniową eksplorację dla entuzjastów chcących odwiedzić każdą lokalizację, przy czym każde miejsce wymaga od 15 do 50 minut.

Prywatna wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych zabytkowych kościołach w Mediolanie

10. Prywatna wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych zabytkowych kościołach w Mediolanie

Dołącz do tej oryginalnej wycieczki, aby odkryć najważniejsze kościoły, bazyliki i katedry na Starym Mieście w Mediolanie. Zanurz się w 2000-letniej historii chrześcijaństwa we Włoszech, w tym w historiach pierwszych chrześcijan w Cesarstwie Rzymskim. Odkryj najważniejsze i najpiękniejsze przykłady architektury i sztuki chrześcijańskiej w Mediolanie. Wybierz 2-godzinną pieszą wycieczkę, aby odwiedzić 3 zabytkowe kościoły na Starym Mieście w Mediolanie. Spotkasz swojego prywatnego przewodnika przy San Giovanni in Conca, który jest jednym z rzadkich przykładów mediolańskiej romańskiej krypty. Stamtąd udasz się do małego, XV-wiecznego kościoła Santa Maria at San Satiro. Posiada ciekawe elementy, takie jak fałszywa absyda, która stwarza efekt iluzji perspektywicznej oraz złocone wnętrza z cennymi dziełami sztuki renesansowej. Kolejnym interesującym miejscem będzie Bazylika Sant'Ambrogio, która jest jednym z najstarszych kościołów w Mediolanie. Jego budowa trwała od IV do XI wieku, a do dziś można podziwiać wiele oryginalnych mozaik i dzieł sztuki. Zobacz ten zabytkowy romański kościół wewnątrz i na zewnątrz i posłuchaj legendy o jego patronie, św. Ambrożym. Odwiedzisz także Bazylikę Santa Maria delle Grazie, która jest najbardziej znana z fresku „Ostatnia wieczerza” Leonarda da Vinci. Chociaż bilety na „Ostatnią wieczerzę” nie są uwzględnione w planie podróży, nadal będziesz zdumiony tym, co ma do zaoferowania ten gotycki kościół z XV wieku. Wybierz opcję 4-godzinną, aby wzbogacić swoje wrażenia wizytą we wspaniałej katedrze w Mediolanie, znanej również jako Duomo. Jest to najczęściej odwiedzany kościół w mieście, ale dzięki biletom wstępu bez kolejki możesz wyprzedzić kolejkę i skierować się prosto do wejścia. Bilety obejmują wstęp do Katedry, Strefy Archeologicznej, Muzeum Duomo i Dachów (windą). Podziwiaj piękną fasadę i wnętrze z niesamowitymi gotyckimi detalami i niezliczonymi rzeźbami oraz posłuchaj historii wkładu Leonarda da Vinci w ostateczny projekt katedry.

Liczba znalezionych atrakcji: 23
Sortuj wg::

Bazylika św. Ambrożego w Mediolanie: najlepsze atrakcje w pobliżu

Bazylika św. Ambrożego w Mediolanie: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bazylika św. Ambrożego w Mediolanie? Kliknij tutaj.