Bazylika Santa Maria delle Grazie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Bazylika Santa Maria delle Grazie: Wycieczki i bilety

Bazylika Santa Maria delle Grazie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bazylika Santa Maria delle Grazie? Kliknij tutaj.

Bazylika Santa Maria delle Grazie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 13 194 opinii

Upewnij się, że gdy znajdziesz lokalizację, przewijasz szczegóły rezerwacji kuponu, aby zobaczyć, z jaką grupą zarezerwowali wycieczkę, abyś wiedział, kogo szukać. Wiele z ich instrukcji jest niejasnych. Bardzo trudno było nam znaleźć miejsce spotkania, które sprawiło, że przegapiliśmy jedną z naszych pierwszych wycieczek. Na szczęście udało nam się zmienić rezerwację następnego dnia, ale to tylko sprawia, że wszystko jest o wiele bardziej stresujące. Zmienili też jedną z naszych lokalizacji, punkt spotkań abs, nie wysłali mi e-maila o zmianie. Powiedzieli, że dzwonili, ale oczywiście jestem międzynarodowy i nie mam połączeń międzynarodowych Mam nieograniczoną liczbę SMS-ów i danych, więc nie odbiorę telefonu, a ktoś dzwoni na prosty e-mail byłby niesamowity przy tej zmianie ale nie otrzymałem od nich e-maila, co również sprawiło, że spóźniliśmy się na wycieczkę, którą prawie przegapiliśmy!

Wow, co za świetny przewodnik. Cristina była niesamowita i sprawiła, że to doświadczenie było tak wspaniałe. Była tak miła, kompetentna i naprawdę sprawiła, że cała wizyta stała się punktem kulminacyjnym naszego czasu w Mediolanie. Wizyta w celu obejrzenia obrazu trwa tylko 15 minut, a ona wcześniej poświęciła czas na wyjaśnienie, co zamierzamy zobaczyć, więc mieliśmy czas, aby cieszyć się oglądaniem. Dzięki Cristina!

Przed wizytą Elena opowiedziała nam coś o biografii Leonarda Da Vinci i dała nam mały wgląd w jego sposób myślenia. Potem rozpoczęła się wycieczka. Ze względu na duże zapotrzebowanie i ochronę dzieła sztuki, dzieło sztuki można oglądać tylko przez 15 minut. Następnie udaliśmy się do sąsiedniego kościoła. Wszystko poszło całkowicie gładko, uporządkowane i było bardzo pouczające. Możemy tylko polecić tę wycieczkę.

Bardzo fajna wycieczka! Język angielski, ale łatwy do zrozumienia! Przyjazny przewodnik, który odpowiada na wiele pytań i daje różne wskazówki!

Super wycieczka, bardzo miły komunikatywny przewodnik, dużo ciekawych informacji Jestem zachwycona