Bazylika Sacré-Cœur
kulinaria i życie nocne

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu kulinaria i życie nocne w: Bazylika Sacré-Cœur

Oprócz atrakcji typu kulinaria i życie nocne w: Bazylika Sacré-Cœur jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Paryż?

W: Paryż są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze kulinaria i życie nocne w: Bazylika Sacré-Cœur?

W których atrakcjach typu kulinaria i życie nocne w: Bazylika Sacré-Cœur obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Bazylika Sacré-Cœur: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bazylika Sacré-Cœur? Kliknij tutaj.

Bazylika Sacré-Cœur: Co mówią inni?

NIESAMOWITE doświadczenie i gorąco polecam!

Zrobiłem sesję zdjęciową dla niespodziewanego zaręczyn. Było kilka zmian w ostatniej chwili, ale wszystko poszło bardzo gładko. Beks jest niesamowitym fotografem i na pewno kazałby jej zrobić nam kolejną sesję zdjęciową. Spóźniliśmy się na sesję zdjęciową, a ona pozostała prawie przez całą godzinę i zrobiła wiele różnych miejsc i pozów. Uwielbiamy to, jak wyszły zdjęcia i wszyscy, z którymi je udostępniamy, mówią, że są wspaniałe. Gorąco polecam każdemu, kto składa propozycję niespodzianki lub każdemu, kto chce po prostu mieć ładne zdjęcia z wakacji!

Wygodny, profesjonalny z wyjątkowymi wynikami fotograficznymi

Alain był prawdziwym profesjonalistą, dbał o to, aby sesja była łatwa i wygodna. Czuliśmy się, jakby przyjaciel robił nam zdjęcia. Z powodu niemożności zapewnienia wystarczająco dużej jazdy Uberem, aby dostać się na Wieżę Eiffla w odpowiednim czasie, improwizowaliśmy w okolicy i nie mogliśmy być bardziej zadowoleni z rezultatów. Gorąco polecam skorzystanie z jego usług.

Eny była naszą fotografką i bardzo miło było z nią pracować. Zrobiła wiele zdjęć w wielu różnych miejscach w pobliżu Wieży Eiffla. Bawiliśmy się świetnie, a zdjęcia były niesamowite i tak różnorodne! Absolutnie bezcenny sposób na upamiętnienie naszej podróży do Paryża !!! Wysoce zalecane!

Alain był najlepszy! Nasza sesja była WSZYSTKO. Było mżawka i zimno, ale po strzale, które uchwycił, nie można było stwierdzić. Był przyjazny i profesjonalny. Nasza 20. rocznica będzie czymś, co zapamiętamy na zawsze dzięki tej sesji. Dziękuję Alain ...... jesteś najlepszy!

Alain, nasz fotograf, był niesamowity! Jest bardzo kreatywny i bardzo dbał o ujęcia, których szukaliśmy. Zatrudniłbym go raz po raz.