• Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj według:

Bazylika Mariacka w Gdańsku: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bazylika Mariacka w Gdańsku? Kliknij tutaj.

Bazylika Mariacka w Gdańsku: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 258 opinii

Bardzo podobała nam się wycieczka z Elwirą. Jest licencjonowanym przewodnikiem PTTK i posiada duże doświadczenie. Chętnie dostosowała swoją przemowę do naszych konkretnych pytań i dała nam sugestie dotyczące dalszych miejsc do zobaczenia po wycieczce, takich jak miejsce synagogi. Miała świetną energię, była bardzo wciągająca, a jej angielski jest bardzo dobry!

Ewa, nasza przewodniczka, odbyła z nami świetną wycieczkę z dużą wiedzą historyczną, humorem i częściowo poza szlakami turystycznymi! Doskonała niemiecka i twoja restauracja, aby cieszyć się polskim jedzeniem i dobrym piwem, była na wagę złota! Wspaniały dzień w Gdańsku! Wysoce rekomendowane! Dziękuję droga Evo! Dieter i Doris

Naszej przewodniczce Elwirze udało się zmieścić ogromną ilość ciekawostek i informacji o Gbańsku w wyznaczonym 2h wycieczce. Elwira była bardzo przyjazna i doskonale mówiła po angielsku.

Bardzo kompetentna i bogata w wiedzę Pani przewodnik. Super przekaz dla najmłodszych: dziewczynki 9 i 11 lat. Szczerze polecam A+++

Miły przewodnik, bardzo wykształcona pani. Nie tylko zgromadzone fakty, ale także wiele anegdot i żartów z wieloletniej pracy.