Bazar w ogrodzie zamkowym

Bazar w ogrodzie zamkowym

Bazar w ogrodzie zamkowym – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Budapeszt: Rejs po mieście z drinkiem powitalnym

1. Budapeszt: Rejs po mieście z drinkiem powitalnym

Odkryj Budapeszt podczas romantycznego rejsu po Dunaju. Zobacz stare budynki - w zależności od pory dnia - oświetlone i podziwiaj najlepsze widoki, popijając bezpłatną szklankę drinka powitalnego (alkoholowego/bezalkoholowego). Wejdź na pokład łodzi na molo w porcie Dock 42 obok budapeszteńskiego parku Szent István i odbierz powitalnego drinka po przybyciu na miejsce. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się rejsem po spokojnym Dunaju. Zobacz wspaniałe miasto Budapeszt z zupełnie nowej perspektywy i podziwiaj jego panoramę. Płyń w dół rzeki i podziwiaj mijane zabytki, takie jak Parlament Narodowy, Zamek Buda i niedawno odrestaurowany Várkert Bazár. Udaj się na otwarty pokład, aby uzyskać doskonały widok na oświetloną salę koncertową Vigadó, lub spójrz na oświetlone zabytki - w zależności od pory dnia - między mostem Małgorzaty a mostem Rákóczi z wygodnego pokładu z panoramicznymi oknami lub na świeżym powietrzu. Możesz zmienić miejsce w dowolnym momencie (ponieważ Budapeszt wykorzystuje iluminację do upamiętnienia niektórych wydarzeń, takich jak Godzina dla Ziemi, walka z rakiem piersi i wydarzenia krajowe, światło może różnić się kolorem i intensywnością). Wycieczka nie odbywa się z przewodnikiem, doświadcz miasta bardziej jak lokalny mieszkaniec - łódź działa jak pływająca kawiarnia lub pub z własnym barem dostępnym podczas rejsu. Czujesz się spragniony? Nie martw się, zafunduj sobie kolejnego drinka z pubu na pokładzie lub filiżankę gorącej kawy z kawiarni, jeśli chcesz. Wreszcie, zakończ swój rejs, wracając na molo z długotrwałymi wspomnieniami i wspaniałymi zdjęciami.

Budapeszt: MonsteRoller E-Scooter Tour

2. Budapeszt: MonsteRoller E-Scooter Tour

Zamień Budapeszt w swój plac zabaw i wybierz jedną z 6 opcji wycieczek na hulajnodze elektrycznej w małych grupach dla maksymalnie 15 osób. Wycieczka z przewodnikiem na hulajnodze elektrycznej zabierze Cię po mieście ze swobodą, jaką nie zapewnia żaden inny środek transportu, a jednocześnie zapewni świetną zabawę. Wybierz jedną z 5 różnych tras. Trzy z tras zwiedzają Budapeszt według tematu, na którym opiera się ta 2-godzinna wycieczka. Alternatywnie możesz wybrać ekspresową 1,5-godzinną wycieczkę, która zabierze Cię do najlepszych części miasta, lub nie spiesz się podczas obszernej 3-godzinnej wycieczki po mieście. Hulajnogi elektryczne MonsterRoller mają koła o szerokości 9,5 cala, niską platformę i zerową emisję spalin. Prowadzenie przypomina bardziej surfowanie niż jazdę konną i sprawia, że prowadzi się je łatwiej niż na rowerze, a jednocześnie są tak stabilne i wytrzymałe jak hulajnoga.

Budapeszt: Zamek i autobus elektryczny hop-on hop-off

3. Budapeszt: Zamek i autobus elektryczny hop-on hop-off

Zwiedzaj Zamek Buda w wyjątkowy i efektywny sposób dzięki autobusowi elektrycznemu, który umożliwia wsiadanie i wysiadanie, kiedy tylko chcesz. Ciesz się 5 fascynującymi przystankami na trasie, które obejmują najważniejsze punkty orientacyjne. Gdy zbliżysz się do miejsca zbiórki obok Mostu Łańcuchowego, witający powita Cię i zeskanuje Twój bilet. Po kontroli biletu usiądź i ciesz się jazdą do zamku. Autobus zatrzymuje się również przy najlepszych restauracjach i barach w okolicy, jeśli zdecydujesz się zrobić sobie przerwę na przekąskę lub coś orzeźwiającego. Z biletu możesz skorzystać łącznie 3 razy, co pozwala na wsiadanie i wysiadanie w czasie wolnym. Zrelaksuj się i ciesz się jazdą, podziwiając wspaniałe widoki na Zamek Królewski. 5 przystanków znajduje się wzdłuż następujących punktów orientacyjnych: Pałac Aleksandra Kancelaria Premiera Pałac Królewski - Węgierska Galeria Narodowa Rytualna Łaźnia Żydowska (Mikwa) Labirynt zamku w Budapeszcie Kościół Macieja Baszta Rybacka Muzeum Historii Muzyki i Instytut Muzykologii Szpital w skale Posąg Świętej Trójcy Wieża Marii Magdaleny (Wieża Buda) Średniowieczny żydowski dom modlitwy Brama Wiedeńska Archiwa Narodowe Węgier Ratusz Flaga Węgier nr 1

Budapeszt: Wycieczka piesza po dzielnicy zamkowej w Budzie

4. Budapeszt: Wycieczka piesza po dzielnicy zamkowej w Budzie

Odwiedź dzielnicę zamkową w Budzie podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem po Budapeszcie. Poznaj historię tej dzielnicy i zobacz popularne zabytki, w tym wieżę Marii Magdaleny, pałac Sándor i wiele innych. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w pobliżu Bramy Wiedeńskiej, w sercu Dzielnicy Zamkowej. Następnie wyrusz na zwiedzanie Starego Miasta, mijając po drodze ważne historyczne budynki. Zobacz wieżę Marii Magdaleny, kościół Macieja, Basztę Rybacką i starą Café Ruszwurm, jedną z najstarszych cukierni w Europie, i poznaj każdy z tych zabytków z przewodnika. Twoja wycieczka piesza prowadzi dalej do starych budynków Zamku Królewskiego, w których niegdyś mieściły się biura rządowe i ministerstwa. Podziwiaj Stajnie Królewskie, Pałac Sándor i Zamek Królewski oraz zobacz zamkową kolejkę linową. Twoja wycieczka dobiega końca przed budapeszteńskim bazarem zamkowym. Zachęcamy do dalszego zwiedzania na własną rękę, odwiedzając pobliski Most Łańcuchowy lub Ogrody Królewskie.

Budapeszt: Wycieczka krajoznawcza elektrycznym tuktukiem

5. Budapeszt: Wycieczka krajoznawcza elektrycznym tuktukiem

Weźmiesz udział w około dwugodzinnej wycieczce, a ja pokażę Ci zarówno główne atrakcje, jak i przytulne lokalne miejsca w mieście, które musisz zobaczyć, jeśli chcesz poznać prawdziwy Budapeszt. Podczas zwiedzania będzie też czas na robienie zdjęć. Najpierw zwiedzimy Plac Bohaterów, Muzeum Sztuk Pięknych, Salę Sztuki i Zamek Vajdahunyad, następnie przejdziemy Aleją Andrassy, zobaczymy Dom Terroru i Operę. Następnie zobaczysz Bazylikę św. Stefana i Parlament. Następnie zrobimy kółko wokół Dzielnicy Żydowskiej, gdzie poczujesz klimat miasta w wąskich uliczkach, a także miniemy Wielką Synagogę. Po stronie Budy pokażę Ci Hotel Gellért, Kąpielisko Termalne Rudas, a następnie udam się w okolice Zamku Królewskiego, aby zobaczyć Kościół Macieja, Basztę Rybacką i Pałac Królewski. Usłyszysz o historii, ciekawych legendach i opowieściach o Budapeszcie. Ponadto otrzymasz rekomendacje dotyczące restauracji, pubów i barów. (Trasa może ulec zmianie w zależności od natężenia ruchu i warunków pogodowych).

Budapeszt: malownicza wycieczka tuk tukiem

6. Budapeszt: malownicza wycieczka tuk tukiem

Rozpocznij w sercu Budapesztu i udaj się na szczyt Wzgórza Gellerta podczas 2-godzinnej wycieczki tuk tukiem. Zobacz Cytadelę, Ogród Filozoficzny, Bazar Zamkowego Ogrodu, Most Łańcuchowy, Pałac Gresham i wiele więcej. Usiądź wygodnie i wysłuchaj komentarza swojego kierowcy/przewodnika, podziwiając najlepsze atrakcje Budapesztu. Jeśli już wybrałeś miejsca, które chciałbyś odwiedzić, lub chcesz coś zasugerować, kierowca tuk-tuka z przyjemnością zakwateruje Cię i pokaże Ci piękno Budapesztu. Tuk tuk jest wyposażony w tablet umożliwiający bezpłatny dostęp do aplikacji PocketGuide, aplikacji audio tour. Oczywiście możesz też pobrać go na swój telefon.

Budapeszt: 2-godzinna prywatna wycieczka TukTuk

7. Budapeszt: 2-godzinna prywatna wycieczka TukTuk

Daj się porwać podczas tej przejażdżki po najbardziej lubianych miejscach Budapesztu. Zacznij w sercu miasta, gdzie małe, kręte uliczki skrywają tysiące tajemnic. Ciesz się widokiem na Wzgórze Gellerta po drugiej stronie Dunaju. Następnie popłyń przez Tabán i dotrzyj do Zamku Buda, gdzie będziesz mógł odkryć zarówno pałac, jak i zamkowy bazar. Twój kierowca jest także Twoim osobistym przewodnikiem — usiądź wygodnie i ciesz się jego historiami i spostrzeżeniami. Możesz ustawić tempo zgodnie ze swoimi preferencjami i zainteresowaniami, co daje niezapomniane wrażenia. Niezależnie od tego, czy wybrałeś już kilka miejsc do odwiedzenia, szukasz sugestii, czy chcesz spersonalizowanej wycieczki, Twój przewodnik z przyjemnością pomoże Ci odkryć piękno i przyjemności życia w Budapeszcie. Będziesz miał również okazję wysiąść z TukTuka, kiedy tylko zechcesz zrobić zdjęcie.

Najważniejsze zabytki zamku na e-skuterze, w tym. Baszta Rybacka

8. Najważniejsze zabytki zamku na e-skuterze, w tym. Baszta Rybacka

Godzinna wycieczka z przewodnikiem po kolorowych, wąskich średniowiecznych uliczkach Budy. Ciesz się zapierającym dech w piersiach widokiem ze szczytu Wzgórza Zamkowego. Pokażemy Ci najlepsze miejsca do robienia zachwycających zdjęć i podpowiemy, gdzie dobrze zjeść, napić się i kupić wyjątkowe pamiątki. Buda ma ponad 1000 lat historii i jest tam wiele ukrytych klejnotów do odkrycia i niezliczone ekscytujące historie do opowiedzenia.

Budapeszt: Nocna wycieczka na e-skuterze MonsteRoller

9. Budapeszt: Nocna wycieczka na e-skuterze MonsteRoller

Ciesz się najlepszym nocnym widokiem na stolicę Węgier podczas wycieczki z przewodnikiem na skuterze elektrycznym. Przejedź z poziomu ulicy na szczyt Wzgórza Zamkowego, dzielnicy Zamku Królewskiego i jego okolic, aby podziwiać najlepsze nocne widoki miasta, jeżdżąc bez wysiłku na e-skuterach w stylu choppera. Ta nocna wycieczka koncentruje się na jeździe konnej i pokazuje najlepsze widoki na miasto po zmroku. Przed wyruszeniem wykonaj krótką rozgrzewkę, aby upewnić się, że czujesz się komfortowo podczas jazdy na e-hulajnodze. Twój przewodnik udzieli Ci instrukcji, jak korzystać ze skutera, a przed wyruszeniem przeprowadzisz krótką sesję treningową, aby upewnić się, że jeździsz pewnie. Oprócz pokazania, jak miasto świeci nocą, możesz również poprosić swojego przewodnika o wskazówki i zalecenia dotyczące tego, co warto zobaczyć, zrobić lub zjeść podczas pobytu. Trasa przebiega przez znane zabytki, takie jak ogród zamkowy, tunel, kolejka linowa, baszta rybacka, kościół Macieja i dzielnica zamkowa, a kończy się panoramicznym nocnym widokiem na miasto

Klasyczna wycieczka po Budapeszcie po rosyjskim jeepie

10. Klasyczna wycieczka po Budapeszcie po rosyjskim jeepie

Wkrocz w czarujące objęcia starożytnego miasta bogatego w historię i cuda. Pożegnaj się z zatłoczonymi autobusami typu hop-on-hop-off i wybierz niezwykłą, spersonalizowaną podróż do zwiedzania Budapesztu. Nasza wycieczka klasycznym rosyjskim jeepem oferuje prywatne i przyjazne rodzinom wrażenia, odkrywając ukryte klejnoty nietknięte typowymi trasami autobusowymi. Uchwyć każdą chwilę z łatwością, gdy jeep zatrzymuje się na zdjęcia i pozwala delektować się każdym punktem orientacyjnym. Audioprzewodnik pomoże Ci zrozumieć tło historyczne różnych atrakcji, a także zobaczyć je z bliska w 4 różnych miejscach Zacznij planować swoją przygodę już dziś i zanurz się w pięknie Budapesztu. Naszym celem jest stworzenie niezapomnianych wakacji dla wszystkich, którzy nas odwiedzają! Trasa zwiedzania: -Cytadela -Bazar Varkert -Zamek Buda - Most Łańcuchowy Szechenyiego -Parlament -Stefan St. Bazylika -Opera - Plac Bohatera -Synagoga -Muzeum Narodowe - Rynek Główny

Liczba znalezionych atrakcji: 16
Sortuj wg::

Bazar w ogrodzie zamkowym: najlepsze atrakcje w pobliżu

Bazar w ogrodzie zamkowym – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Budapeszt: Rejs po mieście z drinkiem powitalnym

Budapeszt: Rejs po mieście z drinkiem powitalnym

Odkryj Budapeszt podczas romantycznego rejsu po Dunaju. Zobacz stare budynki - w zależności od pory dnia - oświetlone i podziwiaj najlepsze widoki, popijając bezpłatną szklankę drinka powitalnego (alkoholowego/bezalkoholowego). Wejdź na pokład łodzi na molo w porcie Dock 42 obok budapeszteńskiego parku Szent István i odbierz powitalnego drinka po przybyciu na miejsce. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się rejsem po spokojnym Dunaju. Zobacz wspaniałe miasto Budapeszt z zupełnie nowej perspektywy i podziwiaj jego panoramę. Płyń w dół rzeki i podziwiaj mijane zabytki, takie jak Parlament Narodowy, Zamek Buda i niedawno odrestaurowany Várkert Bazár. Udaj się na otwarty pokład, aby uzyskać doskonały widok na oświetloną salę koncertową Vigadó, lub spójrz na oświetlone zabytki - w zależności od pory dnia - między mostem Małgorzaty a mostem Rákóczi z wygodnego pokładu z panoramicznymi oknami lub na świeżym powietrzu. Możesz zmienić miejsce w dowolnym momencie (ponieważ Budapeszt wykorzystuje iluminację do upamiętnienia niektórych wydarzeń, takich jak Godzina dla Ziemi, walka z rakiem piersi i wydarzenia krajowe, światło może różnić się kolorem i intensywnością). Wycieczka nie odbywa się z przewodnikiem, doświadcz miasta bardziej jak lokalny mieszkaniec - łódź działa jak pływająca kawiarnia lub pub z własnym barem dostępnym podczas rejsu. Czujesz się spragniony? Nie martw się, zafunduj sobie kolejnego drinka z pubu na pokładzie lub filiżankę gorącej kawy z kawiarni, jeśli chcesz. Wreszcie, zakończ swój rejs, wracając na molo z długotrwałymi wspomnieniami i wspaniałymi zdjęciami.

Budapeszt: MonsteRoller E-Scooter Tour

Budapeszt: MonsteRoller E-Scooter Tour

Zamień Budapeszt w swój plac zabaw i wybierz jedną z 6 opcji wycieczek na hulajnodze elektrycznej w małych grupach dla maksymalnie 15 osób. Wycieczka z przewodnikiem na hulajnodze elektrycznej zabierze Cię po mieście ze swobodą, jaką nie zapewnia żaden inny środek transportu, a jednocześnie zapewni świetną zabawę. Wybierz jedną z 5 różnych tras. Trzy z tras zwiedzają Budapeszt według tematu, na którym opiera się ta 2-godzinna wycieczka. Alternatywnie możesz wybrać ekspresową 1,5-godzinną wycieczkę, która zabierze Cię do najlepszych części miasta, lub nie spiesz się podczas obszernej 3-godzinnej wycieczki po mieście. Hulajnogi elektryczne MonsterRoller mają koła o szerokości 9,5 cala, niską platformę i zerową emisję spalin. Prowadzenie przypomina bardziej surfowanie niż jazdę konną i sprawia, że prowadzi się je łatwiej niż na rowerze, a jednocześnie są tak stabilne i wytrzymałe jak hulajnoga.

Budapeszt: Zamek i autobus elektryczny hop-on hop-off

Budapeszt: Zamek i autobus elektryczny hop-on hop-off

Zwiedzaj Zamek Buda w wyjątkowy i efektywny sposób dzięki autobusowi elektrycznemu, który umożliwia wsiadanie i wysiadanie, kiedy tylko chcesz. Ciesz się 5 fascynującymi przystankami na trasie, które obejmują najważniejsze punkty orientacyjne. Gdy zbliżysz się do miejsca zbiórki obok Mostu Łańcuchowego, witający powita Cię i zeskanuje Twój bilet. Po kontroli biletu usiądź i ciesz się jazdą do zamku. Autobus zatrzymuje się również przy najlepszych restauracjach i barach w okolicy, jeśli zdecydujesz się zrobić sobie przerwę na przekąskę lub coś orzeźwiającego. Z biletu możesz skorzystać łącznie 3 razy, co pozwala na wsiadanie i wysiadanie w czasie wolnym. Zrelaksuj się i ciesz się jazdą, podziwiając wspaniałe widoki na Zamek Królewski. 5 przystanków znajduje się wzdłuż następujących punktów orientacyjnych: Pałac Aleksandra Kancelaria Premiera Pałac Królewski - Węgierska Galeria Narodowa Rytualna Łaźnia Żydowska (Mikwa) Labirynt zamku w Budapeszcie Kościół Macieja Baszta Rybacka Muzeum Historii Muzyki i Instytut Muzykologii Szpital w skale Posąg Świętej Trójcy Wieża Marii Magdaleny (Wieża Buda) Średniowieczny żydowski dom modlitwy Brama Wiedeńska Archiwa Narodowe Węgier Ratusz Flaga Węgier nr 1

Budapeszt: Wycieczka piesza po dzielnicy zamkowej w Budzie

Budapeszt: Wycieczka piesza po dzielnicy zamkowej w Budzie

Odwiedź dzielnicę zamkową w Budzie podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem po Budapeszcie. Poznaj historię tej dzielnicy i zobacz popularne zabytki, w tym wieżę Marii Magdaleny, pałac Sándor i wiele innych. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w pobliżu Bramy Wiedeńskiej, w sercu Dzielnicy Zamkowej. Następnie wyrusz na zwiedzanie Starego Miasta, mijając po drodze ważne historyczne budynki. Zobacz wieżę Marii Magdaleny, kościół Macieja, Basztę Rybacką i starą Café Ruszwurm, jedną z najstarszych cukierni w Europie, i poznaj każdy z tych zabytków z przewodnika. Twoja wycieczka piesza prowadzi dalej do starych budynków Zamku Królewskiego, w których niegdyś mieściły się biura rządowe i ministerstwa. Podziwiaj Stajnie Królewskie, Pałac Sándor i Zamek Królewski oraz zobacz zamkową kolejkę linową. Twoja wycieczka dobiega końca przed budapeszteńskim bazarem zamkowym. Zachęcamy do dalszego zwiedzania na własną rękę, odwiedzając pobliski Most Łańcuchowy lub Ogrody Królewskie.

Budapeszt: Wycieczka krajoznawcza elektrycznym tuktukiem

Budapeszt: Wycieczka krajoznawcza elektrycznym tuktukiem

Weźmiesz udział w około dwugodzinnej wycieczce, a ja pokażę Ci zarówno główne atrakcje, jak i przytulne lokalne miejsca w mieście, które musisz zobaczyć, jeśli chcesz poznać prawdziwy Budapeszt. Podczas zwiedzania będzie też czas na robienie zdjęć. Najpierw zwiedzimy Plac Bohaterów, Muzeum Sztuk Pięknych, Salę Sztuki i Zamek Vajdahunyad, następnie przejdziemy Aleją Andrassy, zobaczymy Dom Terroru i Operę. Następnie zobaczysz Bazylikę św. Stefana i Parlament. Następnie zrobimy kółko wokół Dzielnicy Żydowskiej, gdzie poczujesz klimat miasta w wąskich uliczkach, a także miniemy Wielką Synagogę. Po stronie Budy pokażę Ci Hotel Gellért, Kąpielisko Termalne Rudas, a następnie udam się w okolice Zamku Królewskiego, aby zobaczyć Kościół Macieja, Basztę Rybacką i Pałac Królewski. Usłyszysz o historii, ciekawych legendach i opowieściach o Budapeszcie. Ponadto otrzymasz rekomendacje dotyczące restauracji, pubów i barów. (Trasa może ulec zmianie w zależności od natężenia ruchu i warunków pogodowych).

Budapeszt: malownicza wycieczka tuk tukiem

Budapeszt: malownicza wycieczka tuk tukiem

Rozpocznij w sercu Budapesztu i udaj się na szczyt Wzgórza Gellerta podczas 2-godzinnej wycieczki tuk tukiem. Zobacz Cytadelę, Ogród Filozoficzny, Bazar Zamkowego Ogrodu, Most Łańcuchowy, Pałac Gresham i wiele więcej. Usiądź wygodnie i wysłuchaj komentarza swojego kierowcy/przewodnika, podziwiając najlepsze atrakcje Budapesztu. Jeśli już wybrałeś miejsca, które chciałbyś odwiedzić, lub chcesz coś zasugerować, kierowca tuk-tuka z przyjemnością zakwateruje Cię i pokaże Ci piękno Budapesztu. Tuk tuk jest wyposażony w tablet umożliwiający bezpłatny dostęp do aplikacji PocketGuide, aplikacji audio tour. Oczywiście możesz też pobrać go na swój telefon.

Budapeszt: 2-godzinna prywatna wycieczka TukTuk

Budapeszt: 2-godzinna prywatna wycieczka TukTuk

Daj się porwać podczas tej przejażdżki po najbardziej lubianych miejscach Budapesztu. Zacznij w sercu miasta, gdzie małe, kręte uliczki skrywają tysiące tajemnic. Ciesz się widokiem na Wzgórze Gellerta po drugiej stronie Dunaju. Następnie popłyń przez Tabán i dotrzyj do Zamku Buda, gdzie będziesz mógł odkryć zarówno pałac, jak i zamkowy bazar. Twój kierowca jest także Twoim osobistym przewodnikiem — usiądź wygodnie i ciesz się jego historiami i spostrzeżeniami. Możesz ustawić tempo zgodnie ze swoimi preferencjami i zainteresowaniami, co daje niezapomniane wrażenia. Niezależnie od tego, czy wybrałeś już kilka miejsc do odwiedzenia, szukasz sugestii, czy chcesz spersonalizowanej wycieczki, Twój przewodnik z przyjemnością pomoże Ci odkryć piękno i przyjemności życia w Budapeszcie. Będziesz miał również okazję wysiąść z TukTuka, kiedy tylko zechcesz zrobić zdjęcie.

Najważniejsze zabytki zamku na e-skuterze, w tym. Baszta Rybacka

Najważniejsze zabytki zamku na e-skuterze, w tym. Baszta Rybacka

Godzinna wycieczka z przewodnikiem po kolorowych, wąskich średniowiecznych uliczkach Budy. Ciesz się zapierającym dech w piersiach widokiem ze szczytu Wzgórza Zamkowego. Pokażemy Ci najlepsze miejsca do robienia zachwycających zdjęć i podpowiemy, gdzie dobrze zjeść, napić się i kupić wyjątkowe pamiątki. Buda ma ponad 1000 lat historii i jest tam wiele ukrytych klejnotów do odkrycia i niezliczone ekscytujące historie do opowiedzenia.

Budapeszt: Nocna wycieczka na e-skuterze MonsteRoller

Budapeszt: Nocna wycieczka na e-skuterze MonsteRoller

Ciesz się najlepszym nocnym widokiem na stolicę Węgier podczas wycieczki z przewodnikiem na skuterze elektrycznym. Przejedź z poziomu ulicy na szczyt Wzgórza Zamkowego, dzielnicy Zamku Królewskiego i jego okolic, aby podziwiać najlepsze nocne widoki miasta, jeżdżąc bez wysiłku na e-skuterach w stylu choppera. Ta nocna wycieczka koncentruje się na jeździe konnej i pokazuje najlepsze widoki na miasto po zmroku. Przed wyruszeniem wykonaj krótką rozgrzewkę, aby upewnić się, że czujesz się komfortowo podczas jazdy na e-hulajnodze. Twój przewodnik udzieli Ci instrukcji, jak korzystać ze skutera, a przed wyruszeniem przeprowadzisz krótką sesję treningową, aby upewnić się, że jeździsz pewnie. Oprócz pokazania, jak miasto świeci nocą, możesz również poprosić swojego przewodnika o wskazówki i zalecenia dotyczące tego, co warto zobaczyć, zrobić lub zjeść podczas pobytu. Trasa przebiega przez znane zabytki, takie jak ogród zamkowy, tunel, kolejka linowa, baszta rybacka, kościół Macieja i dzielnica zamkowa, a kończy się panoramicznym nocnym widokiem na miasto

Klasyczna wycieczka po Budapeszcie po rosyjskim jeepie

Klasyczna wycieczka po Budapeszcie po rosyjskim jeepie

Wkrocz w czarujące objęcia starożytnego miasta bogatego w historię i cuda. Pożegnaj się z zatłoczonymi autobusami typu hop-on-hop-off i wybierz niezwykłą, spersonalizowaną podróż do zwiedzania Budapesztu. Nasza wycieczka klasycznym rosyjskim jeepem oferuje prywatne i przyjazne rodzinom wrażenia, odkrywając ukryte klejnoty nietknięte typowymi trasami autobusowymi. Uchwyć każdą chwilę z łatwością, gdy jeep zatrzymuje się na zdjęcia i pozwala delektować się każdym punktem orientacyjnym. Audioprzewodnik pomoże Ci zrozumieć tło historyczne różnych atrakcji, a także zobaczyć je z bliska w 4 różnych miejscach Zacznij planować swoją przygodę już dziś i zanurz się w pięknie Budapesztu. Naszym celem jest stworzenie niezapomnianych wakacji dla wszystkich, którzy nas odwiedzają! Trasa zwiedzania: -Cytadela -Bazar Varkert -Zamek Buda - Most Łańcuchowy Szechenyiego -Parlament -Stefan St. Bazylika -Opera - Plac Bohatera -Synagoga -Muzeum Narodowe - Rynek Główny

Budapeszt: Najciekawsze atrakcje

Bazar w ogrodzie zamkowym: Wycieczki i bilety

Węgry: Ciekawe miejsca

Bazar w ogrodzie zamkowym: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bazar w ogrodzie zamkowym? Kliknij tutaj.

Bazar w ogrodzie zamkowym: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(9227 recenzji)

Okulary były trochę delikatne, a w opisie podano, że będzie przewodnik w języku angielskim, którego w rzeczywistości tam nie było. Ocena pozostaje dobra, ponieważ pomysł jest piękny, a krajobraz o zachodzie słońca niezwykle sugestywny!

Nocny widok jest tak piękny, jak się spodziewano. Proces jest płynny. Świetny stosunek jakości do ceny. Jeśli jednak chcesz zająć dobre miejsce, zalecamy ustawienie się w kolejce 20–25 minut wcześniej niż 15 minut podane w aplikacji

Rejs był bardzo miły, drinka powitalnego lepiej było nie mieć, a przewodnik po angielsku nie został przyjęty. Ale to nie ma znaczenia, ważny był wspaniały nocny krajobraz!

To było bardzo miłe. Wieczorem, gdy parlament jest oświetlony, jest pięknie.

Doskonały sposób na zobaczenie rozświetlonej Budy i Pesztu wieczorem.