Wybierz daty

Bayfront Park

Liczba znalezionych atrakcji: 10
Sortuj według:

Bayfront Park: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bayfront Park? Kliknij tutaj.

Bayfront Park: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 110 opinii

Doskonała! Po prostu łał!

Zarezerwowaliśmy 60-minutowy lot widokowy i Filipe skontaktował się ze mną za pośrednictwem Whatsapp, był bardzo, bardzo miły i pomocny i wszystko mi wyjaśnił bardzo dobrze. Następnie podał nam adres i miejsce wyjazdu. Zapytaliśmy, kiedy najlepiej wybrać się na lot widokowy, więc postanowiliśmy udać się do 9:00 rano. Następnie Carlos, nasz pilot, napisał do mnie na Whatsapp i powiedział, że jeśli pogoda się zmieni, napisał w dniu wyjazdu wszystko było idealne! Bardzo dobra pogoda i mój mąż i ja nie mogliśmy się doczekać lotu :) Carlos był bardzo miły i wszystko wyjaśnił i powiedział nam dużo :) Mój mąż mógł siedzieć przed nim, a nawet kilka razy sterować samolotem, co było dla mnie bardzo ekscytujące i szczęśliwy! Mój mąż był zachwycony i bawiliśmy się świetnie z Carlosem, wiele filmów i zdjęć zostało zrobionych podczas lotu, a Carlos wysłał nam również filmy i zdjęcia po locie :) ponownie bardzo szczęśliwy! Dzięki za wszystko!

Świetne doświadczenie

Przewodnik Felipe regularnie kontaktował się z nami za pośrednictwem WhatsApp z powodu niezbyt dobrej pogody. Lot musiałby zostać przełożony z powodu złej pogody. W dniu lotu musielibyśmy znów czekać ponad godzinę z powodu burzy ... tak to jest, pogoda nie ma wpływu! Dobrze, mieliśmy fantastyczny lot, pilot Estaban wszystko nam bardzo dobrze wytłumaczył i jest bardzo doświadczony. Świetne doświadczenie, niestety tylko na krótki czas ... zamiast zarezerwowanych 60 minut, lot trwał tylko 35 minut! Nadal godny polecenia, dla nas ponownie w dowolnym momencie!

Kontakt z Felipe za pośrednictwem WhatsApp przebiegał bezproblemowo. Zostałem zapytany w bardzo przyjazny i kompetentny sposób o mój upragniony czas, co również było wykonalne (zarezerwowałem tylko wieczorem wykładu!). Przybywszy z Uberem bezpośrednio przed bramę, John podniósł nas i po krótkim oczekiwaniu ruszyliśmy. Widok zapierał dech w piersiach i naprawdę był tego wart!

It was an amazing and thrilling adventure, if anyone visiting Miami for the holiday is a must , It is impossible to describe how much fun this will give you. Verry friendly staff with great experience. Regards Simon

To było ekscytujące doświadczenie. Fantastyczne widoki, nawet jeśli pogoda nie była po naszej stronie. Zalecany dla osób o „silnych” nerwach, ponieważ odpowiednio huśta się i skacze „tam”.