Atrakcje i wycieczki
Bath

Cofnij się w czasie, zwiedź starożytne łaźnie i wypij tradycyjną herbatę w tym typowym angielskim mieście.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.

Bath: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bath? Kliknij tutaj.

Bath: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 5146 opinii

Najlepsza decyzja w historii, aby zarezerwować tę wycieczkę. Bardzo pełny dzień nigdy wcześniej nie widzianych zabytków i miejsc. Absolutnie uwielbiałem każdą minutę wycieczki. I najlepszy przewodnik Debbie i kierowca Dave sprawili, że ten dzień był niezapomniany - tyle interesujących faktów historycznych i najlepszych pięknych dróg! Dziękuję Ci!!! Zdecydowanie zarezerwuj kolejną wycieczkę następnym razem podczas wizyty w Wielkiej Brytanii! ! !

Wycieczka i miejsca super. Świetny przewidnik. Pięknie opowiadał i sypał zabawnymi żartami. Starał się każdemu pomóc. Nie podobało mi się zamieszanie co do miejsca odjazdu- brak konkretnych informacji gdzie stoi autokar.

Doskonała wycieczka do zamku Windsor Stonehenge Bath i Lacock Nasz przewodnik podzielił się całą historią Anglii, którą należy zapamiętać na całe życie. Mieliśmy bezpieczną podróż, również kredyt dla kierowcy.

zanim zaczniemy zwiedzanie indywidualne uważam że bardzo fajne jest najpierw zwiedzić miasta autobusem żeby wiedzieć co do których atrakcji warto się udać polecam

Fajny przegląd

Wycieczka do wielu miejsc. Siłą rzeczy wszędzie krótko. Wielkie ukłony dla pani przewodnik, która trzymała grupę w ryzach. Fantastyczne!