Atrakcje i wycieczki
Bath

Cofnij się w czasie, zwiedź starożytne łaźnie i wypij tradycyjną herbatę w tym typowym angielskim mieście.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Bath: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bath? Kliknij tutaj.

Bath: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 5294 opinii

Mając tak wiele opcji do wyboru, byliśmy bardzo szczęśliwi, że wybraliśmy tę trasę! Bruce był przezabawny i był świetnym źródłem informacji. Nie byliśmy pewni, ile czasu mieliśmy na każdym przystanku (zamieniło się w około 1,5 godziny), więc nie zapłaciliśmy z góry za wycieczki. Zdecydowaliśmy się zapłacić za autobus wahadłowy Stonehenge (gorąco polecam), ponieważ był to 1,5 mili spacer (w jedną stronę) do kamieni z centrum powitalnego, co nie pozostawiało dużo czasu na cieszenie się nimi, gdy już tam dotrzesz. musiałby się odwrócić i wrócić. W przypadku zamku Windsor chodziliśmy po całym zamku, zamiast płacić za wstęp tylko dlatego, że byliśmy w wielu innych podczas naszej podróży. Kąpiel jest piękna i byłam bardzo szczęśliwa mogąc wędrować po okolicy i cieszyć się piękną architekturą (mila królewska i cyrk) oraz widokami z niektórych moich ulubionych programów! Gdybyśmy mieli trochę więcej czasu, zapłaciłbym również za wejście do łaźni rzymskich, ale następnym razem umieszczę to na m

Byłem z córką. Było 6 innych osób, zadzwonię do podróżników:). Dotarcie do Stonehenge i Bath było przyjemnością. Nasz przyjazny i praktyczny przewodnik i kierowca autokaru sprawili, że podróż była przyjemna. Ma najwspanialszy sposób na łączenie się z ludźmi - w rezultacie czujesz, jakbyś go już spotkał. Moja córka i ja mówiliśmy, jak wiele się nauczyliśmy. Czuliśmy, że Brendan był bardzo kompetentny. Podróżowaliśmy z Brendan Anderson Tours w sobotę 29 maja 2021 roku. Dziękuję Brendan, bądź spokojny.

Najlepsza decyzja w historii, aby zarezerwować tę wycieczkę. Bardzo pełny dzień nigdy wcześniej nie widzianych zabytków i miejsc. Absolutnie uwielbiałem każdą minutę wycieczki. I najlepszy przewodnik Debbie i kierowca Dave sprawili, że ten dzień był niezapomniany - tyle interesujących faktów historycznych i najlepszych pięknych dróg! Dziękuję Ci!!! Zdecydowanie zarezerwuj kolejną wycieczkę następnym razem podczas wizyty w Wielkiej Brytanii! ! !

Wycieczka i miejsca super. Świetny przewidnik. Pięknie opowiadał i sypał zabawnymi żartami. Starał się każdemu pomóc. Nie podobało mi się zamieszanie co do miejsca odjazdu- brak konkretnych informacji gdzie stoi autokar.

ZoZo (jako przewodnik) absolutnie fantastyczny. Rozległa wiedzą, niesamowite poczucie humoru i ogromną cierpliwość. Polecam serdecznie!!