Dodaj daty

Bath Abbey

Bath Abbey

Bath Abbey – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Londyn: Windsor, Stonehenge, Bath i Łaźnie Rzymskie - jednodniowa wycieczka

1. Londyn: Windsor, Stonehenge, Bath i Łaźnie Rzymskie - jednodniowa wycieczka

Odkryj kilka najważniejszych atrakcji Londynu podczas tej jednodniowej wycieczki autobusowej z Londynu. Doświadcz elegancji zamku Windsor, odkryj tajemnice Stonehenge i podziwiaj georgiańską architekturę w mieście Bath. Odwiedź dobrze zachowaną łaźnię rzymską. Zamek Windsor Przesiąknięty historią zamek Windsor wznosi się dumnie na bujnym zalesionym wzgórzu z widokiem na Tamizę. Pochodzący z czasów normańskich, z rozległymi ogrodami krajobrazowymi i Okrągłą Wieżą z wieżyczkami, łatwo zrozumieć, dlaczego jest to ulubiona weekendowa rezydencja króla, królewski Windsor. Ciesz się fascynującym spojrzeniem przez dziurkę od klucza do luksusowych apartamentów państwowych, w których znajdują się bezcenne dzieła sztuki Rembrandta i Leonarda da Vinci, i odwiedź kaplicę św. Jerzego, nastrojowe miejsce ostatniego spoczynku byłych monarchów, w tym Henryka VIII. Możesz odwiedzić Dom Lalek Królowej Marii, naprawdę niesamowitą konstrukcję z działającymi windami, bieżącą wodą, elektrycznością i butelkami wina, a wszystko to w miniaturze! Tajemniczy Stonehenge Wędruj po miejscu światowego dziedzictwa i daj się oczarować wyjątkowej formacji skalnej. Położone na równinie Salisbury, 40-tonowe skały stoją samotnie od czasu ich przybycia 5000 lat temu. O Stonehenge krąży mnóstwo teorii; od świątyni religijnej po zegar astronomiczny, a nawet cmentarzysko z epoki brązu. Zdecyduj sam, odkrywając historię tego tajemniczego zabytku. Kąpiel Wznoszące się dumnie na zboczach rzeki Avon Bath było pierwszym miastem w Anglii, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podziwiaj wspaniałe XV-wieczne opactwo Bath, oszałamiającą georgiańską architekturę i romantyczny most Pulteney. Łaźnie rzymskie Słynące z rzymskich łaźni, Bath mieści najlepiej zachowane rzymskie spa ze starożytnego świata. Cudownie ukryty przed wzrokiem aż do lat 70. XIX wieku, zagłębij się w historię tego magicznego zabytku i podziwiaj jego architektoniczny splendor. Czas powrotu do Londynu to około 20:00.

Z Londynu: całodniowa wycieczka do Stonehenge i łaźni rzymskich

2. Z Londynu: całodniowa wycieczka do Stonehenge i łaźni rzymskich

Odwiedź starożytne stojące kamienie Stonehenge i malowniczą Bath podczas tej jednodniowej wycieczki z Londynu. Ciesz się transportem klimatyzowanym autokarem i wielojęzycznym audioprzewodnikiem po prehistorycznym zabytku. Najsłynniejszy prehistoryczny zabytek na świecie i wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, Stonehenge stoi samotnie na ogromie Równiny Salisbury. Jego początki sięgają prawie 5000 lat, a jego cel do dziś jest przedmiotem publicznej debaty. Przez dziesięciolecia pojawiały się pytania, do czego była przeznaczona ta ogromna kolekcja kamieni i czy była to obserwatorium księżycowe, świątynia słońca czy skomplikowany cmentarz. Podczas tej całodniowej wycieczki klimatyzowanym autokarem będziesz miał okazję poznać to miejsce i dołożyć wszelkich starań, aby odkryć tajemnice, podziwiając to niezwykłe i tajemnicze dzieło starożytnej inżynierii i projektowania. Następnie udasz się do Bath, przyjeżdżając na czas na lunch (nie wliczony w cenę wycieczki). Dzięki wspaniałym restauracjom, herbaciarniom, kanapkom i kawiarniom oraz klasycznym brytyjskim pubom będziesz miał mnóstwo możliwości wyboru miejsca do jedzenia! Bath to piękne gruzińskie miasto z zachwycającymi półksiężycami i tarasami oraz oszałamiającą architekturą. Po malowniczej przejażdżce do serca miasta będzie mnóstwo czasu na zwiedzanie miasta w wolnym czasie. Odwiedź łaźnie rzymskie, które zostały zbudowane prawie 2000 lat temu. Wspaniały kompleks rzymskich łaźni publicznych i rzymska świątynia zostały zbudowane nad jedynym naturalnym źródłem gorącej wody w Wielkiej Brytanii. W tym miejscu światowego dziedzictwa można spacerować wokół parującego basenu na rzymskich kostkach brukowych i podziwiać starożytne rzymskie posągi i architekturę. Zobacz opactwo Bath i często fotografowany most Pulteney, wzorowany na słynnym moście Ponte Vecchio we Florencji. Ponadto możesz chcieć zobaczyć Centrum Jane Austen i eleganckie Sale Zgromadzeń zbudowane w 1771 roku. Kupuj, odkrywaj i pij popołudniową herbatę w Pump Roomach, słuchając muzyki klasycznej na żywo.

Bath: Wycieczka z przewodnikiem

3. Bath: Wycieczka z przewodnikiem

Poznaj wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO miasto Bath podczas tej pieszej wycieczki z przewodnikiem. Twój doświadczony przewodnik wyjaśni historię, architekturę i niektóre z wielu opowieści, które sprawiły, że Bath jest tak fantastycznym miejscem do odwiedzenia. Podczas wycieczki zobacz kultowe zabytki Bath, w tym Royal Crescent, The Circus, Queen Square, Pulteney Bridge i Bath Abbey. Wędruj przez miasto, podczas gdy Twój przewodnik ożywia historię, architekturę i mieszkańców Bath poprzez żywy i przyjemny komentarz na każdym z przystanków w mieście. Zadawaj im wiele pytań, a może nawet przetestuj ich wiedzę. Uzyskaj poufną wiedzę na temat najlepszego czasu na ponowne odwiedzenie niektórych zabytków.

Bath: Wycieczka z przewodnikiem po duchach

4. Bath: Wycieczka z przewodnikiem po duchach

Dołącz do swojego przewodnika, który zabierze Cię w podróż, aby odkryć wiele nawiedzonych miejsc w mieście Bath. Posłuchaj opowieści o duchach średniowiecznych mnichów, powieszonych przestępcach, torturowanych czarownicach, poltergeistach i nie tylko. Poznaj historię i nawiedzenie każdego miejsca oraz odwiedź słynne miejsca, takie jak Bath Abbey, Queens Square, Theatre Royal i Victoria Zaparkuj. Wędruj ukrytymi uliczkami i zatrzymuj się w nawiedzonych miejscach, w tym w szczególnie ponurym miejscu bezpośrednio obok ostatniej znanej rezydencji Jane Austen w miasto. Ciesz się interaktywną pieszą wycieczką, podczas której odwiedzający są zachęcani do bycia częścią opowieści. Czujesz się odważny? Zgłoś się na ochotnika do paranormalnego eksperymentu pod koniec wycieczki, który będzie punktem kulminacyjnym ekscytującego wieczoru.

Londyn: Stonehenge, Windsor i Bath – wycieczka autobusem

5. Londyn: Stonehenge, Windsor i Bath – wycieczka autobusem

Wyjedź z Londynu wygodnym autokarem, by odkryć uroki angielskiej prowincji podczas całodniowej wycieczki po słynnych, zabytkowych miejscach. W towarzystwie przewodnika zobacz urokliwe uliczki Windsoru, słynne łaźnie rzymskie w Bath, a także imponujące formacje kamienne Stonehenge. Po porannym wyjeździe udasz się prosto do Windsoru. Odkryj XVII-wieczne zabytki znajdujące się przy brukowanych uliczkach miasta. Ponadto odwiedź dom królowej Elżbiety II oraz najstarszy i jednocześnie największy zamek w Europie. Następnie udaj się w kierunku Stonehenge. Odkryj monolityczne skały wznoszące się na tle panoramy miasta na wzgórzu Salisbury. Następnie kontynuuj podróż do Bath, położonego na brzegach rzeki Avon. Było to pierwsze miasto w Anglii, które zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Odwiedź XV-wieczne opactwo Bath i romantyczny most Pulteney Bridge wzorowany na florenckim Ponte Vecchio.

Bath: piesza wycieczka po mieście z opcjonalnym wejściem do łaźni rzymskich

6. Bath: piesza wycieczka po mieście z opcjonalnym wejściem do łaźni rzymskich

Rozpocznij swoją wycieczkę rano lub po południu w Bath Abbey w centrum miasta. Zobacz to, co najlepsze w Bath, zarówno w przeszłości, jak i teraźniejszości. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem i rozpocznij, odwiedzając wybrane atrakcje, w tym most Pulteney i opactwo Bath. Udaj się do łaźni rzymskich i podążaj za przewodnikiem, aby zobaczyć fascynujące przedmioty i spuściznę pozostawioną w Bath przez Rzymian podczas okupacji tego obszaru. Bądź świadkiem cudownego zjawiska gorących źródeł geotermalnych w Bath. Następnie podziwiaj czarującą gruzińską architekturę tego wyjątkowego miasta. Od wspaniałego Królewskiego Półksiężyca po tajemniczy Cyrk — zobacz najlepsze elementy przepychu i luksusu XVIII wieku. Przejdź z centralnej Pijalni do pełnych przepychu Górnych Sal Zgromadzeń i wreszcie dotrzyj do wystawnego Królewskiego Półksiężyca i tajemniczego Cyrku. Bath oferuje oszałamiającą różnorodność zapierających dech w piersiach klejnotów architektury. Wycieczka została specjalnie zaprojektowana, aby pokazać Ci to, co najlepsze w Bath. Twoi przewodnicy to zabawni, zaangażowani lokalni profesjonaliści, którzy sprawią, że historia miasta będzie naprawdę dostępna dla gości w każdym wieku.

Kąpiel: Rejs wycieczkowy z Prosecco

7. Kąpiel: Rejs wycieczkowy z Prosecco

Zobacz najważniejsze atrakcje Bath z perspektywy wody podczas wspólnego lub prywatnego rejsu odrestaurowanym krążownikiem z lat 60. Wybierz opcję standardową, aby cieszyć się dwoma kieliszkami Prosecco podczas wylegiwania się na słońcu lub przy kominku węglowym. Świętuj swoje przyjęcie lub spotkanie z opcjami rejsów bez dna Prosecco i degustacji ginu. W słoneczne dni ciesz się otwartym dachem kokpitu na łodzi, aw chłodniejsze dni bądź przytulny i ciepły z prawdziwym kominkiem węglowym. Gdy będziesz cieszyć się podróżą na pokładzie autentycznego, odrestaurowanego małego krążownika z lat 60., Twój kapitan wskaże najważniejsze atrakcje. Zobacz wejście do kanału Kennet i Avon, który łączy Londyn z Kanałem Bristolskim, i przepłyń pod mostem North Parade. Wypatruj gniazdujących sokołów wędrownych w XIX-wiecznym kościele św. Jana i zobacz most Pulteney, pędzący jaz i architekturę centrum miasta, w tym XVII-wieczne opactwo Bath. W przypadku standardowych prywatnych i wspólnych opcji wycieczek ciesz się widokiem z dwoma kieliszkami Prosecco, przechodząc pod mostem Halfpenny i zobacz miejsce, w którym kiedyś stały stare nabrzeża, centralny punkt powiązań handlowych Bath z Bristolem od XVIII wieku. Prywatny rejs po Prosecco bez dna W przypadku grup, przyjęć i innych uroczystości podkręć atmosferę dzięki opcji prywatnego rejsu Prosecco bez dna. Utrzymuj przepływ prosecco podczas imprezy. Ciesz się dostępem do pokładowego systemu muzycznego, aby odtwarzać wszystkie swoje ulubione utwory. Prywatny rejs z degustacją ginu Alternatywnie, popijaj G&T z przyjaciółmi podczas prywatnego rejsu z degustacją ginu. Włącz ulubioną muzykę i popijaj charakterystyczne koktajle z łodzi. Usiądź wygodnie, gdy Twoi przewodnicy opowiedzą Ci o trzech próbkach spirytusu z kolekcji Gin, a wszystko to przed wzniesieniem toastu za pomocą Twojego ulubionego ginu i miksera.

Londyn: Stonehenge, zamek Windsor, Bath, Lacock i lunch w pubie

8. Londyn: Stonehenge, zamek Windsor, Bath, Lacock i lunch w pubie

Poznaj historyczne atrakcje zachodniej Anglii podczas tej całodniowej wycieczki 1-dniowym autobusem z Londynu. Zatrzymaj się w zamku Windsor, Stonehenge, wiosce Lacock i mieście Bath. Skosztuj lokalnych smaków podczas tradycyjnego lunchu w pubie. Odbiór z centralnie położonego miejsca zbiórki w Londynie. Podróżuj wygodnym klimatyzowanym autobusem do zamku Windsor, domu angielskiej rodziny królewskiej od ponad 900 lat. Położony wysoko nad Tamizą zamek skrywa królewskie sekrety od czasów Wilhelma Zdobywcy po obecną królową. Odkryj największy nieprzerwanie zamieszkany zamek na świecie, podziwiając splendor kaplicy St. Georges i wystawne apartamenty państwowe. (Wstęp wliczony w cenę, jeśli wybrano opcję) Jedź do Stonehenge na równinie Salisbury i poznaj tajemnice najsłynniejszego prehistorycznego pomnika na świecie. Jego początki sięgają prawie 5000 lat wstecz, ale do dziś wprawia w zakłopotanie historyków i archeologów. Spróbuj odkryć niektóre z jego tajemnic w nowym Centrum dla zwiedzających. (Wstęp wliczony w cenę, jeśli wybrano opcję) Udaj się do malowniczej wioski Lacock należącej do National Trust. Przespaceruj się brukowanymi uliczkami miasta. Przekonaj się, dlaczego jest ono wykorzystywane do kręcenia filmów takich jak "Harry Potter". Zjedz obfity angielski lunch w XIV-wiecznym pubie. Udaj się do miasta Bath, które jest pełne georgiańskiej architektury w półksiężycach i tarasach. Masz czas wolny, aby odwiedzić opactwo Bath Abbey i romantyczny most Pulteney Bridge lub kupić herbatę w historycznych Pump Rooms, podczas gdy serenadą będzie kwartet smyczkowy. Po zakończeniu wycieczki wróć do miejsca zbiórki w Londynie.

Bath: piesza wycieczka z przewodnikiem po mieście z wejściem do łaźni rzymskich

9. Bath: piesza wycieczka z przewodnikiem po mieście z wejściem do łaźni rzymskich

Poznaj miasto Bath, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO podczas tej pieszej wycieczki z przewodnikiem. Twój przewodnik eksperta ożywi historię, ludzi i architekturę dzięki swoim komentarzom. Zobacz starożytne łaźnie rzymskie na koniec wycieczki. Najpierw spotkaj się ze swoim przewodnikiem, zanim udasz się do Pump Room, Royal Crescent, The Circus, Queen Square, Pulteney Bridge i Bath Abbey. Następnie idź śladami Jane Austen i posłuchaj o kręceniu hitu Netflix, Bridgerton. Stąd wędruj po mieście, gdy Twój przewodnik ożywi historię, architekturę i mieszkańców Bath poprzez żywy i przyjemny komentarz. Uzyskaj poufne informacje na temat najlepszego czasu na ponowne zwiedzanie niektórych zabytków. Na koniec odwiedź słynne na całym świecie łaźnie rzymskie - najpopularniejszą atrakcję Bath. Daj się zaskoczyć złożoności społeczeństwa rzymskiego miasta Aquae Sulis.

Z Londynu: całodniowa wycieczka do Stonehenge i Bath

10. Z Londynu: całodniowa wycieczka do Stonehenge i Bath

Ciesz się całodniową wycieczką po 2 najsłynniejszych atrakcjach West Country w Anglii podczas wycieczki autokarowej z Londynu do stojącego kamiennego kręgu Stonehenge oraz rzymskiego i gruzińskiego miasta Bath. Po transferze z centrum Londynu zacznij od odkrywania tajemnic Stonehenge, najsłynniejszego na świecie prehistorycznego zabytku. Mający około 5000 lat kamienny krąg znajduje się na Równinie Salisbury i od wieków jest domem dla pogańskich religii i kultu duchowego. Spróbuj odkryć niektóre z jego tajemnic w nowym centrum dla zwiedzających. Następnie kontynuuj kąpiel w porze lunchu w czasie wolnym. W mieście jest niesamowity wybór restauracji, w tym tradycyjne puby na klasyczny lunch, urocze herbaciarnie i fajne sklepy z kanapkami na szybką przekąskę. Ciesz się dużą ilością wolnego czasu, aby wędrować po uroczych półksiężycach i tarasach miasta, aby zobaczyć wspaniałe przykłady gruzińskiej architektury. Jeśli wolisz, odwiedź łaźnie rzymskie, zbudowane około 2000 lat temu (bilet wstępu na własny koszt). Podziwiaj wspaniałe opactwo Bath lub udaj się na romantyczny most Pulteney po drugiej stronie rzeki Avon. Dowiedz się, dlaczego Jane Austen tak bardzo kochała Bath w Jane Austen Centre i odwiedź eleganckie sale zgromadzeń z XVIII wieku. Będzie mnóstwo czasu na zakupy lub wypicie popołudniowej herbaty w pijalniach, gdzie kwintesencja języka angielskiego towarzyszy muzyce klasycznej na żywo.

Liczba znalezionych atrakcji: 48
Sortuj wg::

Bath Abbey: najlepsze atrakcje w pobliżu

Bath Abbey: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bath Abbey? Kliknij tutaj.

Bath Abbey: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(4958 recenzji)

Wycieczka była niesamowita… Nasi przewodnicy Pauley i Armando byli bardzo pomocni. Obydwa są bardzo zabawne, co sprawiło, że doświadczenia były zabawne. Moja żona i ja byliśmy pod wrażeniem tego, ile oboje wiedzieli o odwiedzanych miejscach. Stonehenge, łaźnia i Windsor cuchną historią sprzed ponad 1000 lat i ogólnie było to odświeżające przeżycie.

Jim i Oliver byli fantastyczni! Dzień minął niesamowicie szybko i naprawdę doceniam wskazówki Olivera dotyczące tego, gdzie najpierw udać się do zamku Windsor. Dziękuję wam obu!

Przewodnik jest zabawny i pouczający! Dowiedzieliśmy się wiele o historii odwiedzanych przez nas witryn, a także otrzymaliśmy wskazówki dotyczące restauracji!

Przewodnik Oliver był naprawdę ogromnym bogactwem wiedzy na wszystkie tematy, a jednocześnie był świetnym gawędziarzem. Zdecydowanie 5 gwiazdek

Cedric był wspaniałym przewodnikiem. Bardzo kompetentny. James był doskonałym kierowcą!