Baszta Rybacka

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Baszta Rybacka: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Baszta Rybacka? Kliknij tutaj.

Baszta Rybacka: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2488 opinii

Nasz przewodnik Adam był cudowny, pierwsza klasa! Bardzo miły i miły, trochę sarkastyczny i pełen humoru. Cały czas odpowiadał na nasze różne pytania w bardzo poważny i kompetentny sposób i pokazał nam wiele pięknych miejsc. Zostaliśmy nawet zaproszeni na przerwę na kawę ze strudlem... Byłam bardzo szczęśliwa z powodu tej cudownie interesującej wycieczki, która pomaga lepiej zrozumieć kulturę i ludzi z Węgier. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Adama!

Przewodnik był jednym z najlepszych przewodników, jakich moja żona i ja kiedykolwiek mieliśmy, była niesamowicie pouczająca, uprzejma i kompetentna. Po wycieczce lub po wycieczce czułem się, jakbym dobrze poznał historię Zamku Buda i wydarzenia, które miały tam miejsce zarówno historycznie, jak i obecnie. Gorąco polecam tę wycieczkę.

Nasza przewodniczka, pani Emese, była bardzo przyjazna i dawała pozytywne wibracje. Dowiedzieliśmy się wielu rzeczy o okolicy Budy i powiedziałbym, że to świetna wycieczka, jeśli chcesz poznać główną ideę węgierskiej historii i kultury. Cieszyliśmy się każdą minutą wycieczki, spacerując po starej części Budy.

Świetna wycieczka po Dunaju i parkach! Mnóstwo jazdy na Segwayach. Nasz przewodnik był bardzo pouczający, ale też nie przekazywał zbyt wielu informacji i pozwalał nam cieszyć się jazdą. Było zimno i deszczowo, ale i tak świetnie się bawiliśmy!

Nasz przewodnik w autobusie był świetny. Jej niemiecki był świetny i odpowiadała na nasze pytania. Mógłby nam wiele powiedzieć o zabytkach, które odwiedziliśmy.