Basilica di San Simplicio

Basilica di San Simplicio – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Olbia: Zwiedzanie miasta Tuk-Tuk

1. Olbia: Zwiedzanie miasta Tuk-Tuk

Zwiedź zabytkowe miasto Olbia w tuk-tuku. Trasa obejmuje 15-kilometrową trasę wąskimi uliczkami zabytkowego centrum, aż do bazyliki San Simplicio, która wychodzi na najważniejszą ulicę miasta. Następnie odwiedź park Fausto Noce, rzymski akwedukt i rzymską cysternę. Jedź dalej na pokładzie tuk-tuka, aż dotrzesz do klejnotu miasta, kościoła San Paolo ze spektakularną wielobarwną kopułą. Ta trasa obejmuje pięć przystanków, aby odwiedzić i sfotografować różne zabytki objęte trasą turystyczną przy wsparciu audioprzewodnika w sześciu językach.

Z Olbii: Wycieczka archeologiczna po Sardynii

2. Z Olbii: Wycieczka archeologiczna po Sardynii

Dowiedz się więcej o starożytnej historii Sardynii podczas wycieczki tuk-tukiem. Dowiedz się więcej o stanowiskach archeologicznych z audioprzewodnikiem i lokalnym kierowcą, dzięki którym lepiej zrozumiesz wyspę i jej różnych mieszkańców na przestrzeni wieków. Najpierw odwiedź Bazylikę San Simplicio, która jest imponującym romańskim kościołem wykonanym w całości z granitu i pochodzącym z XI i XII wieku. Następnie podziwiaj pozostałości rzymskiego akweduktu znajdującego się poza Olbią. Arcydzieło inżynierii swoich czasów, to miejsce reprezentuje znaczący wpływ, jaki starożytni Rzymianie wywarli na wyspę. Niedaleko akweduktu znajduje się rzymska cysterna, służąca do przechowywania wody deszczowej. Odwiedź święte miejsce znane jako „Sa Testa”, którego początki sięgają epoki nuragijskiej pod koniec epoki brązu. Kontynuuj do zamku Pedres wznoszącego się na małym skalnym wzgórzu kilka kilometrów od Olbii, który był ważną twierdzą obronną w czasach średniowiecznych. Na koniec podziwiaj starożytne wspólne miejsce pochówku „Grobowce Gigantów”, które jest największym tego rodzaju na Sardynii i ma 28 metrów wysokości.

Sardynia: Wycieczka z jedzeniem i winem tuk tukiem lub minivanem

3. Sardynia: Wycieczka z jedzeniem i winem tuk tukiem lub minivanem

Spotkaj się ze swoim doświadczonym przewodnikiem i wyrusz na przygodę przez krajobraz Sardynii. Zatrzymasz się w piwnicy z winami i nauczysz się rzemiosła, starożytnych instrumentów i sposobów fermentacji wina w beczkach. Udaj się do winnicy, gdzie możesz napić się aperitifu i wyboru trzech win, którym towarzyszy pyszne lokalne jedzenie. Twój przewodnik i operator winnicy udzielą Ci wszystkich informacji potrzebnych podczas degustacji, aby odkrywać smaki i doznania jak mistrz. Będąc na Sardynii, koniecznie spróbuj lokalnego wina Cannonau, znanego ze swoich właściwości przeciwutleniających (oczywiście z umiarem).

Olbia: 2-godzinna wycieczka po mieście i plaży przez Tuk Tuk

4. Olbia: 2-godzinna wycieczka po mieście i plaży przez Tuk Tuk

Odkryj to, co najlepsze w Olbii i jej plażach podczas tej 2-godzinnej prywatnej wycieczki z przewodnikiem obejmującej najważniejsze miejsca w historycznym centrum i piękną plażę Pittulongu. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, gdy Twój doświadczony lokalny przewodnik bezpiecznie porusza się po mieście tuk tukiem i przedstawia historię, dzielnice i atrakcje Olbii. Wyrusz w podróż obejmującą około 18 mil pełną przygód i naturalnego piękna. Poznaj historię centrum miasta, zatrzymując się przy bazylice San Simplicio, kościele San Paolo i na głównym placu. Zachwyć się urokiem Corso Umberto, głównej ulicy Olbii i ciesz się spokojem parku Fausto Noce. Wypij coś orzeźwiającego podczas 40-minutowego postoju na plaży Pittulongu.

Olbia: Wypożyczalnia rowerów elektrycznych

5. Olbia: Wypożyczalnia rowerów elektrycznych

Zwiedzaj sardyńskie miasto Olbia na rowerze elektrycznym. Odbierz rower ze sklepu, uzyskaj porady dotyczące korzystania z niego, a następnie wyrusz na przygodę. Podróżuj z łatwością, ponieważ silnik roweru pomoże Ci dotrzeć nawet do najbardziej odosobnionych miejsc. Ciesz się doświadczeniem, które jest zabawne i zrównoważone. Zacznij swoją przygodę od odbioru roweru elektrycznego w Olbii. Wybierz rower o odpowiednim dla siebie rozmiarze i uzyskaj porady dotyczące jego użytkowania. Poproś o wskazówki dotyczące najbardziej malowniczych tras w okolicy. Wskocz na e-rower Giant z 2016 roku z silnikiem SyncDrive i wyrusz na odkrywanie północno-wschodniej Sardynii. Ciesz się niezależnością decydowania o własnej trasie. Odwiedź na przykład historyczne miasto Olbia i zobacz bazylikę San Simplicio lub udaj się na łono natury i zwiedź park Fausto Noce. Z łatwością podziwiaj wspaniałe krajobrazy i pozwól, aby silnik roweru wspierał Cię w dotarciu do najlepszych punktów widokowych. Odkryj przyjemność poruszania się bez konieczności radzenia sobie z codziennym stresem związanym z ruchem ulicznym i poszukiwaniem miejsca parkingowego. Zatrzymaj się, gdy potrzebujesz odpocząć, aby podziwiać widoki, zrobić zdjęcia lub zjeść spakowany lunch. Poznaj wyspę w autentyczny, dynamiczny i zrównoważony sposób.

Olbia: Wypożyczalnia motorowerów

6. Olbia: Wypożyczalnia motorowerów

Zwiedzaj sardyńskie miasto Olbia na motorowerze. Odbierz swój motorower ze sklepu, uzyskaj porady dotyczące jego obsługi, a następnie wyrusz na przygodę. Dotrzyj do części miasta, z którymi nie poradziłbyś sobie pieszo lub na rowerze. Ciesz się zabawnym doświadczeniem. Rozpocznij swoją przygodę od odebrania motoroweru w Olbii i uzyskaj porady dotyczące jego obsługi. Poproś o wskazówki dotyczące najbardziej malowniczych tras w okolicy. Wskocz na motorower i wyrusz na odkrywanie północno-wschodniej Sardynii. Ciesz się niezależnością w wyborze trasy. Odwiedź na przykład historyczne miasto Olbia i zobacz bazylikę San Simplicio lub udaj się na łono natury i zwiedź park Fausto Noce. Z łatwością podziwiaj oszałamiające krajobrazy i pozwól, aby zwinność motoroweru pomogła Ci dotrzeć do najlepszych punktów widokowych. Odkryj na nowo przyjemność przemieszczania się bez konieczności radzenia sobie z codziennym stresem związanym z ruchem ulicznym i poszukiwaniem miejsca parkingowego. Zatrzymaj się, gdy potrzebujesz odpocząć, aby podziwiać widoki, zrobić zdjęcia lub zjeść spakowany lunch. Poznaj wyspę autentycznie i dynamicznie.

WYCIECZKA COSTA SMERALDA I GALLURA DLA PASAŻERÓW REJSÓW WYCIECZKOWYCH

7. WYCIECZKA COSTA SMERALDA I GALLURA DLA PASAŻERÓW REJSÓW WYCIECZKOWYCH

Wprowadzenie do prowincji GALLURA, a także do Sardynii. Podróż w czasie, 5000 lat historii w niecały dzień: zaczynając od panoramicznej drogi do Golfo Aranci, następnie wizyta w kościele Madonna del Monte; następnie udamy się do Porto Rotondo, eleganckiej i artystycznej wioski turystycznej włoskiej elity. Następnie udamy się w górę, aby odwiedzić malowniczą wioskę SAN PANTALEO, położoną między fantastycznymi szczytami granitu. Idąc w dół wieków, zobaczymy gigantyczną skałę w kształcie grzyba ARZACHENA oraz prehistoryczne nuraghe LA PRISCIONA i jego wioskę. Wracając do czasów współczesnych, udamy się do COSTA SMERALDA ze stolicą PORTO CERVO, gdzie odwiedzimy La Piazza, Stary Port i kościół Stella Maris. W pobliżu odwiedzimy również BAJA SARDINIA i Forte Capellini, XVIII-wieczną fortecę, obecnie modną dyskotekę klubową o nazwie Phi Beach. W drodze powrotnej do portu możemy zatrzymać się na zakupy lub odwiedzić bazylikę San Simplicio (zbudowaną około 1059 roku).

Liczba znalezionych atrakcji: 7
Sortuj wg::

Basilica di San Simplicio: najlepsze atrakcje w pobliżu

Basilica di San Simplicio: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Basilica di San Simplicio? Kliknij tutaj.