Wybierz daty

Baseny Szechenyi Furdo

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Karty miejskie
  • Wycieczki prywatne
  • Pakiety
Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj według:

Baseny Szechenyi Furdo: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Baseny Szechenyi Furdo? Kliknij tutaj.

Baseny Szechenyi Furdo: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 9541 opinii

Musisz to zrobić przynajmniej raz podczas pobytu w Budapeszcie! Czyste przebieralnie i schowki, polecam bilety kabinowe, to niewiele więcej i można się przebrać plus zostawić tam swoje rzeczy. Uprzejmi pracownicy, jestem pewien, że są już przyzwyczajeni do turystów, ale jeśli to twój pierwszy raz, nie bój się, po prostu ładnie poproś o pomoc, powiedzą ci, jak pracować w przebieralniach, opasce na rękę itp. sauna też jest ogromny! Jeden okrągły basen jest nieco gorący, drugi okrągły basen jest bardzo gorący, a następnie jest basen o długości przeznaczony wyłącznie do pływania, który nie jest relaksujący, ale było świetnie! Na pewno ponownie odwiedzę to miejsce! Użyłem śruby, aby dostać się tam iz powrotem, a każda podróż kosztowała mniej niż 10 funtów! Zdecydowanie mi się podobało, ale robi się dość tłoczno, nawet poza sezonem, jest zajęty! Poszedłem o 9:30 i szczerze polecam odwiedzenie 9-11:30 po tym czasie, robi się tłoczno. Nie jestem pewien, ale myślę, że szczyt jest po porze lunch

Naprawdę dobre doświadczenie, baseny były tak ciepłe, a kiedy świeciło słońce - tak miło było być na zewnątrz na świeżym powietrzu! Wspaniale jest mieć kabinę do przebierania się i przechowywania ubrań. (było tylko kilka EUR więcej) Jedyną negatywną rzeczą była kolejka po opaskę wstępu, która była ogromna, więc wejście do spa zajęło około pół godziny! To była niedziela w porze lunchu, więc może to był po prostu pracowity dzień? Zdecydowanie poleciłbym to jednak, tak wyjątkowe.

Wspaniałe kąpiele, trzeba zrobić doświadczenie! Zdecydowanie poleciłbym kabinę do przebrania się, są bezpieczne. Łaźnie były zajęte, ale nie przepełnione, a przebywanie tam podczas zachodów słońca przenosi doświadczenie na wyższy poziom. W przypadku kondensacji z basenów ręczniki mają tendencję do zamoczenia podczas przebywania w basenach, więc jeśli możesz, polecam drugi. Japonki są w promocji, ale żeby je kupić trzeba przejść na drugą stronę.

Byliśmy w grudniu i ciepłe źródła na dworzu były genialne! Różnica temperatur robi wrażenie super sprawa!

Co prawda infrastruktura wymaga remontu, ale klimat rekompensuje to niejako. Ciepłe baseny MISTRZOSTWO!