Atrakcje i wycieczki
Bari

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Nasze atrakcje są zgodne z lokalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia, dzięki czemu możesz wypoczywać bez zmartwień.

Bari: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bari? Kliknij tutaj.

Bari: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1046 opinii

Wielkie przerażenie na początku, gdy zdamy sobie sprawę, że jest tylko jeden pokój z 4 miejscami wyjaśniającymi część miasta. Mimo to prezentacje są urzekające i bardzo dobrze zrobione, szkoda, że jest ich tak mało. Film jest znakomity i porywający, dynamiczny i urzekający. Prawdziwe wyzwanie, aby opowiedzieć historię Rzymu w tak jasny, uporządkowany i dydaktyczny sposób. W sumie 1h wizyta. Naprawdę wysoka jakość i dostępna dla całej rodziny.

Miałem bardzo dobre doświadczenia. To było pouczające i interesujące. Wiele się nauczyłem podczas tej trasy. Polecam tę wycieczkę komuś, kto naprawdę chce poznać historię Rzymu. Uwielbiałem, jak wszystko zostało wyjaśnione. Ludzie prowadzący program byli pomocni i przyjaźni, polecili nawet świetną restaurację na kolację.

Zatrzymałem się u Aidy w Bari. Wypożycz rowery bezpośrednio przy wyjściu z portu. Całkowicie nieskomplikowana, moja dziewczyna mogła pożyczyć 2 na miejscu, dla ciebie i córki - 8 lat - zarezerwowaliśmy online. Ładna wycieczka na plażę, a następnie na stare miasto