Port Barcelona

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Port Barcelona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Port Barcelona? Kliknij tutaj.

Port Barcelona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 13 555 opinii

super miasto. Wycieczka autobusowa jest świetna do przeglądu. Był tam niestety tylko przez jeden dzień jako przystanek rejsu. Dwie rundy (niebieska i czerwona) trwają dwie godziny bez wysiadania. Wysiadanie na wszystkich interesujących przystankach zajęłoby prawdopodobnie cały tydzień. Wrócę....

Bardzo wygodny sposób zwiedzania, przy każdej atrakcji można wysiąść, zwiedzić i udać się w dalszą podróż po mieście.Przystanki rozmieszczone gęsto, autobus kursuje często.Minus nie ma przewodnika multimedialnego w wersji polskiej , dotyczy Barcelony.

Bardzo fajna atrakcja za dobrą cenę! Godzina rejsu jest zupełnie wystarczająca żeby zobaczyć miasto z innej perspektywy. Super organizacja, byliśmy bardzo zadowoleni. Najlepiej wybrać godzinę 11 lub 11:50, im później tym więcej jest ludzi.

Dobry spacer po mieście. Ponadto, ponieważ możesz wsiadać i wysiadać, kiedy tylko chcesz, konfigurujesz wizytę według własnych upodobań. Godny polecenia.

Wrażenia i widoki - WARTO. Trzeba jednak przewidzieć czas na zwiedzanie zamku. My mieliśmy trochę za mało czasu. Polecam