Więcej zdjęć

Od 38 zł za osobę

Zwiedzanie winiarni Freixenet – wycieczka z Barcelony

Najważniejsze informacje
Czas trwania
1.5 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Zwiedź zabytkowe winiarnie Freixenet
  • Dowiedz się, jak powstaje jeden z najlepszych gatunków cava w całej Katalonii
  • Skosztuj wina musującego marki Freixenet
Wycieczka w skrócie
Zwiedź winiarnie Freixenet i dowiedz się, jak powstaje wykwintne katalońskie wino musujące. Odkryj sekrety długoletniej tradycji rodzinnej i skosztuj wina „cava” marki Freixenet.
Tego możesz się spodziewać
Zaostrz swój apetyt słynnym katalońskim winem musującym podczas 1,5-godzinnej wycieczki z przewodnikiem po winnicach Freixenet! Na dobry początek obejrzysz film opowiadający historię tej słynnej marki, a następnie odwiedzisz zabytkowe winiarnie, których początki sięgają 1922 roku. Dowiesz się, jak firma Freixenet wykorzystuje tradycyjne metody w produkcji wina cava oraz jak usprawniła proces produkcji dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technik.

Następnie przejedziesz pociągiem do nowoczesnych winiarni z lat 70. i 80. oraz zobaczysz tereny produkcyjne firmy Freixenet.

Pod koniec wycieczki będziesz mieć okazję skosztować schłodzonego wina musującego. Wstąpisz również do sklepu firmowego Freixenet – „Dolores Ferrer”, w którym można kupić wina cava oraz inne gatunki win z całego świata, a także najwyższej jakości produkty związane z winami.
Wliczone w cenę
  • Wycieczka z przewodnikiem
  • 1 lampka wina cava
Niewliczone w cenę
  • Degustacja dodatkowych produktów
Miejsce zbiórki

Spotkajmy się w winiarni Freixenet! Dojazd pociągiem z Barcelony: Przejazd pociągiem to najlepszy sposób, aby dostać się do winiarni Freixenet z Barcelony! Wsiądź na stacji „Plaça Catalunya” lub „Sants” w Barcelonie w pociąg zmierzający w kierunku Vilafranca del Penedés lub Sant Vicenç de Calders i wysiądź na stacji „Sant Sadurní d'Anoia”. Nasza siedziba znajduje się obok stacji kolejowej. Przejazd pociągiem z Barcelony do Sant Sadurní trwa około 50 minut. Dojazd samochodem z Barcelony: Jedź autostradą AP-7 lub AP-2 w kierunku Lérida/Tarragona, a następnie opuść ją zjazdem nr 27 – Sant Sadurní d'Anoia (długość trasy: 40 kilometrów – około 40 minut). (Otwórz w Google Maps)

Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 41)

Organizator:

Freixenet

Numer identyfikacyjny produktu: 734