Barcelona
Architecture Tours

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu architektura w: Barcelona

Oprócz atrakcji typu architektura jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Barcelona?

W: Barcelona są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu architektura w: Barcelona obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Barcelona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Barcelona? Kliknij tutaj.

Barcelona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 14 090 opinii

Tak pokrótce. KatedraSagrada Familia i Park Guell (Antonio Gaudi) - ilość odwiedzających świadczy o wyjątkowości tych miejsc. Ale mało kto wie, że tuż obok Sagrady, na uliczce C. de Simo, jest wspaniała rybna restauracja La Paradeta - radzę odwiedzić. A jak ktoś lubi flamenco, to tylko w klubie Robadors23, dzielnica La Rambla, od st. metra Liceu uliczką C. de Sant Pau ok. 600 m na zachód. Koło budynku KinoTeca w prawo i już jesteś na uliczce C. de Robadors, klub pod nr 23. Violeta Barrio, flamencitta, jest rewelacyjna. Wstęp tylko 5 eur. i na miejscu tapas i wino - niedrogo. W dzielnicy Poble Sec jest piękna góra Mont Juic z warowną cytadelą i całym mnóstwem zieleni i różnych czarownych miejsc z widokami na Barcelonę. A tamże muzeum Joan Miro - napewno warte odwiedzenia. Że wspomnę o plażach, marinach i spacerach po dzielnicy Gotic. Wracając do ogólnych wrażeń - to ogromna ilość barów i restauracyjek - napewno nie umrzesz z głodu. I ceny bardzo przystępne, a obsługa fantastyczna.

Mamuta, nadmierna praca, uwielbienie świętej rodziny, właściwie zupełnie poza skalą. Ale właśnie tego nie można przegapić. Jest to dzieło wyjątkowe i na pewno nigdy nie powstanie nic tak rozległego i złożonego, jak byłoby to ekonomicznie nie do utrzymania.

To naprawdę wspaniałe dzieło, trzeba je zobaczyć raz w życiu, niestety biorąc pod uwagę pobierane ceny (40 € od osoby za wizytę na wieżach) wiele rodzin zostanie jej pozbawionych.

Świetne doświadczenie, Bazylika jest po prostu wysublimowana. Trzeba odwiedzić w Barcelonie. Małe mieszkanie w tej cenie, trochę drogie.

Absolutnie oszałamiające, a dostarczony przewodnik audio ożywił wszystko. Naprawdę wspaniałe doświadczenie