Wybierz daty
Barcelona

wycieczki rowerowe

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Pakiety
  • Wycieczki całodniowe
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 35
Sortuj według:
1 - 16 / 35

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki rowerowe w: Barcelona

Oprócz atrakcji typu wycieczki rowerowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Barcelona?

W: Barcelona są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu wycieczki rowerowe w: Barcelona obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Barcelona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Barcelona? Kliknij tutaj.

Barcelona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 3892 opinii

Zeer de moeite Ward. Vooral de fietstocht. Pięta zrelaksowana op een elektrische fiets. Gids Marc liet veel high/lights zien en plekjes die de moeite waard waren. Hij wist veel over de stad te vertellen. Dat geeft een poszedł do Barcelony. Er staat een zeiltocht, maar dit was een catamaran met gesloten zeil. Wel leuk om vanaf het water en ook vanaf de kabelbaan Barcelona te zien. Neem vooral wat te drinken en te eten mee voor onderweg. Het is een gevuld programma.

Najlepszy dzień . Wycieczka była zarówno zabawna, jak i pouczająca. Nie mogłem uwierzyć, jak daleko poszliśmy z jakimkolwiek wysiłkiem na ebike, który był łatwy w obsłudze i wygodny. Nasza gildia Marco nie mogła być milsza, a jego wiedza była oszałamiająca. Poleciłbym tę wycieczkę każdemu, o ile mają pewne umiejętności obsługi roweru, moim zdaniem nie dla kompletnych nowicjuszy.

Świetny pomysł na pierwszy dzień w Barcelonie. Można zobaczyć kawał miasta, szczególnie ten nieco poza centrum jak np. Montjuic a następnie ma się już całkiem niezłe rozeznanie co gdzie jest i można na własną rękę zwiedzać. Przewodniczka była świetna, z humorem i ciekawymi historiami. Rowery też w bardzo dobrym stanie. Ogólnie serdecznie polecam!

To był nasz pierwszy raz w Hiszpanii, a nasz przewodnik był bardzo przyjazny i kompetentny. Posiadanie rowerów elektrycznych było dla nas idealne, ponieważ zwykle nie jeździmy na rowerach. Uwielbialiśmy widzieć z bliska, będąc na rowerach zamiast w autobusie wycieczkowym. Chcielibyśmy ponownie wybrać się na tę trasę w przyszłości.

doskonały pomysł na początek w Barcelonie

Jak nie jesteś pewien co chesz zobaczyć, wybierz taką wycieczkę! przewodnik niedość że z chumorem opowe ciekawostki i historię to jeszcze podpowie gdzie pójść i jakich miejsc raczej unikać. warto warto!