Barcelona
wycieczki po dzielnicach miasta

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

wycieczki po dzielnicach miasta: Popularne w kategorii Barcelona

Más actividades y cosas que hacer en Barcelona

¿Quieres descubrir todas las actividades disponibles en Barcelona? Pincha aquí para ver la lista completa.

Barcelona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 2137 opinii

To był nasz pierwszy raz w Hiszpanii, a nasz instruktor gotowania był bardzo przyjazny, kompetentny i zabawny. Naprawdę podobała nam się krótka wycieczka po mieście podczas spaceru do jego restauracji, w tym zatrzymanie się na rynku, aby zdobyć świeże składniki. Bardzo podobały nam się również osoby, z którymi dzieliliśmy nasz stół. Uczenie się razem z grupą w kuchni było świetną zabawą.

To KONIECZNOŚĆ podczas wizyty w Barcelonie - jedna z najlepszych rzeczy, jakie zrobiłem podczas całej podróży! Fernando był przyjazny i dobrze poinformowany, dając nam wskazówki po drodze. Byłem tam sam i zaprzyjaźniłem się z mnóstwem ludzi - była świetna zabawa, a porcja jedzenia była ogromna! Świetna sangria. Zarezerwuj teraz!

Fantastyczna klasa prowadzona przez doskonałego szefa kuchni. Wszyscy otrzymaliśmy świetne wskazówki dotyczące gotowania i każdy musi wykonać określoną pracę, aby pomóc ugotować paellę. Paella smakowała wyśmienicie i fajnie było zobaczyć cały proces, od kupowania owoców morza na targu po cieszenie się ich jedzeniem!

Byłeś niesamowity, jeśli chodzi o odwiedzone miejsca docelowe. Dwie rzeczy do dalszej poprawy to dopasowanie grupy - jeśli to możliwe - i nie spędziłbym tyle czasu w Andorze - nie ma tam nic do roboty !!! Byłoby znacznie lepiej, gdybyśmy zastąpili to jakąś aktywnością w górach.

Zrobiłbym to jeszcze raz, kiedy wrócę do Hiszpanii. Jedna z okazji, których nigdy nie powinieneś przegapić. Przewodnik od czasu do czasu był zabawny i pozwalał nam wysiąść z autobusu, aby robić zdjęcia. Zatrzymanie się w tronie miało więcej czasu na prowadzenie i dużo czasu.