Barcelona
wycieczki po dzielnicach miasta

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki po dzielnicach miasta w: Barcelona

Oprócz atrakcji typu wycieczki po dzielnicach miasta jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Barcelona?

W: Barcelona są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu wycieczki po dzielnicach miasta w: Barcelona obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Barcelona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Barcelona? Kliknij tutaj.

Barcelona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 2137 opinii

Niestety nie pamiętam nazwiska mojego przewodnika. Wierzę, że to Jason. Niezależnie od nazwiska bardzo dobrze łączył się ze wszystkimi z grupy. Był bardzo przychylny, biorąc pod uwagę moją alergię na skorupiaki. Prawdę mówiąc, ta klasa i wycieczka były punktem kulminacyjnym mojej podróży! ! A jeśli zastanawiasz się nad dowcipem, nie rób tego i podziękuj mi później :)

Nasz instruktor był dowcipny i świetnie angażował wszystkich. Świetnie się bawiliśmy gotując i fajnie było poznać innych podróżników. Wycieczka po rynku również była fajna, ponieważ jeszcze tam nie byliśmy, ale przeznaczono na to niewiele czasu, więc rozsądnie będzie nadal poświęcić na to czas w swoim planie podróży. Wysoce zalecane!

Fantastyczna klasa prowadzona przez doskonałego szefa kuchni. Wszyscy otrzymaliśmy świetne wskazówki dotyczące gotowania i każdy musi wykonać określoną pracę, aby pomóc ugotować paellę. Paella smakowała wyśmienicie i fajnie było zobaczyć cały proces, od kupowania owoców morza na targu po cieszenie się ich jedzeniem!

Nasz szef kuchni Gabriel był profesjonalny i zaangażowany w autentyczny sposób. Byliśmy grupą 5 osób i tak wiele się nauczyliśmy. Paella była doskonała. Wysoce zalecane!

Program był bardzo obszerny, a nasz przewodnik bardzo się starał i udzielił nam wielu informacji. Może polecić tę wycieczkę innym.