Barcelona
Sightseeing Walking Tours

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: Barcelona

Oprócz atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Barcelona?

W: Barcelona są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: Barcelona obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Barcelona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Barcelona? Kliknij tutaj.

Barcelona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 6137 opinii

Mój mąż i ja wybraliśmy się na tę wycieczkę i świetnie się bawiliśmy. Obie winnice były absolutnie piękne, a przed degustacją otrzymaliśmy szczegółową i intymną wycieczkę po każdej z nich. Początkowa lokalizacja, w której spotkaliśmy naszego kierowcę, była łatwa do znalezienia, transport był świetny i ogólnie świetnie się bawiliśmy. Powiem, że słowo „tapas” jest używane luźno. Małe kęsy podawane są jako dopełnienie wina, ale nie jest to dużo jedzenia. Polecam jedzenie przed, przyniesienie przekąsek lub zaplanowanie jedzenia zaraz po. Podsumowując, świetna wycieczka i zrobiłbym to ponownie!

Or guide, Nerea, was very friendly and informative. Visits in Monastery and Vineyard very attractive. In addition, visit in Montserrat Museum containing art collections from different time periods is recommended.

The trip was amazing. I,m So happy I choose it. David was a good, laid-back, fun guide. We had enough free time to do what ever we want. The dinner was good and the wine tasting... I definitely recommend it!

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka, polecam!!!!Mili i pomocni przewodnicy. Degustacja wina była prawdziwą ucztą dla podniebienia.

Bardzo podobała mi się ta podróż. Klasztor i góra są bardzo piękne.