Wybierz daty
Barcelona

Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe: Popularne w kategorii Barcelona

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Wycieczki jednodniowe w: Barcelona

Oprócz atrakcji typu Wycieczki jednodniowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Barcelona?

W: Barcelona są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Wycieczki jednodniowe w: Barcelona obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Barcelona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Barcelona? Kliknij tutaj.

Barcelona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 5110 opinii

Naprawdę niesamowita podróż! Moje ulubione zajęcie do tej pory. Renee była najlepsza!! Zaczynasz od przejażdżki autobusem, który jest oddalony o około godzinę i 15 minut. Popłynęliśmy kajakiem na klify i skakaliśmy z klifów! Następnie udaliśmy się na jeszcze większy klif, aby zeskoczyć. Nie martw się jednak, skakanie jest opcjonalne. Potem popłynęliśmy kajakiem do miejsca i trochę nurkowaliśmy z rurką i cieszyliśmy się fajną kanapką na naszych kajakach, którą dostarczono nam! Jeśli nie jesteś super wysportowany, to w porządku! Nie potrzeba dużo siły. Następnie wróciliśmy na plażę, usiedliśmy przy barze dla innych kajakarzy i pojechaliśmy z powrotem. Zaproponowali nam darmowego drinka, kiedy wróciliśmy. Tak zabawnie!!

Fajna wycieczka kajakiem po Costa Brava. Wiosłujesz do ładnego miejsca, masz 45 minut na pływanie, nurkowanie w klifie i nurkowanie, zanim wiosłujesz z powrotem na plażę. Na plaży masz 1 godzinę, aby cieszyć się wliczonym w cenę lunchem i opalać się, jeśli chcesz. Autobus jedzie około 1 godziny w jedną stronę. Nasza przewodniczka Kyra była wyluzowana i fajna, miło się z nią rozmawiało i poleciła nam wiele miejsc do odwiedzenia w Barcelonie.

świetny dzień dla podróżujących samotnie, tylko miej nadzieję, że nawiążesz współpracę z kimś fajnym! dobry sposób na spędzenie całego dnia, a skoki z klifów też były świetne. przewodnicy byli fajni, ja byłem w grupie Oscara, a on był pełen energii i zabawny. zrobiliśmy zdjęcie grupowe, ale nie jestem pewien, jak uzyskać do niego dostęp ani gdzie je znaleźć, więc gdyby ktoś mógł mnie o tym powiadomić, byłoby fantastycznie!

Doskonała przygoda. Dobrze zorganizowane i zabawne. Świetny dzień z dala od miasta. Podróżowałem sam i łatwo było się dopasować, poznać ludzi i cieszyć się przebywaniem na wodzie. Plan na dłuższy czas - wycieczka przekroczyła podane 6 godzin. Spotkaliśmy się i wyjechaliśmy o 12:00, a wróciliśmy o 6:45.

Piękna wycieczka do Montserrat. Organizacja perfect!