Barcelona
wycieczki jednodniowe

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Other Sightseeing Options in Barcelona

Want to discover all there is to do in Barcelona? Click here for a full list.

Barcelona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 5110 opinii

Pokochałem to! Dotarliśmy tam wcześnie, aby zapewnić nasze miejsce na siatkach i widok był po prostu piękny - napoje były w rozsądnej cenie, a nie absurdalne, jak wydawało się w niektórych recenzjach. Jedynym minusem byłaby muzyka jazzowa, saksofonista wykonał tylko 3 piosenki i były one dość krótkie, więc bądź tego świadomy, w przeciwnym razie byłoby tak romantycznie!

To było takie cudowne. Niezbyt zajęty i piękny sposób na spędzenie kilku godzin wieczorem. Muzyka była przyjemna i nie piliśmy, ale wszyscy inni wyglądali, jakby cieszyli się swoimi napojami i przekąskami. Usiadłem na sieci i chociaż morze było wzburzone, była to cudowna, płynna jazda. Poleciłbym to.

Superwycieczka. Z racji sezonu (koniec listopada) płynęły ze mną tylko 4 osoby, także pełen komfort. Łódź jak na zdjęciu, ale oczywiście rejs nie odbywa się na żaglach. Zadbana, cicha, czysta. Polecam!

Byliśmy grupą 16 osób. Moje trzy córki z mężami i 9 wnukami. Cudowne doświadczenie. Wszyscy jesteśmy szczęśliwi, zwłaszcza chłopcy. Dziękuję

Wspaniałe doświadczenie naprawde polecam wszystkim , było świetnie jeden z lepszych dni mojego urlopu!