Wybierz daty

Barcelona Wycieczki hop-on hop-off

Często zadawane pytania dotyczące: Barcelona

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Barcelona?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Barcelona

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Barcelona to:

Klasztor Montserrat

Barcelona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Barcelona? Kliknij tutaj.

Barcelona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 4515 opinii

Zabraliśmy to na cały dzień w Barcelonie i zostało zakończone, nie trwało to długo i z tym, co konieczne. Inni komentowali, że brakuje informacji, ale jest to dobra równowaga, aby cieszyć się i uczyć. Tak jest w innych miastach świata. Ze względu na specyfikę miasta są miejsca, które nie są zbyt blisko punktu atrakcji, ale jest to zrozumiałe.

Doskonały sposób, aby zobaczyć to, co najlepsze w mieście w najbardziej efektywnym czasie. Dwie trasy po około 2 godziny każda. Czerwony obejmuje południową część miasta, a niebieski północną. Gorąco polecam. Opcje 24-godzinne/48-godzinne. Zdecydowaliśmy się na 48 godzin i robiliśmy jedną trasę każdego dnia.

Wystartowaliśmy pierwszym autobusem o 9:00 rano i pojechaliśmy na wszystkie stacje. Barcelona to naprawdę piękne miasto i jest tu wiele do odkrycia. Dzięki dwóm różnym trasom (każda ok. 2 godziny) możesz odjechać z większości zabytków. Przewodniki audio zawierają świetne wyjaśnienia.

Idealny środek transportu :) obie wycieczki odbyły się ponad dwa dni i mogliśmy wsiadać i wysiadać o każdej porze. To była świetna pomoc w dotarciu do zabytków. Od trzeciego dnia korzystaliśmy z metra. Jako czteroosobowa rodzina z młodymi ludźmi płacisz trochę więcej.

Wycieczka autobusowa pokazuje wszystkie istotne miejsca w Barcelonie. Możesz wysiąść i wysiąść na każdym przystanku, wszystkie ważne informacje na temat poszczególnych zabytków uzyskasz przez słuchawki, zdecydowanie zalecane.