Barcelona
wycieczki Hop-On Hop-Off

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Bezpłatne anulowanie rezerwacji

Anuluj rezerwację z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem i otrzymaj pełny zwrot pieniędzy.

Other Sightseeing Options in Barcelona

Want to discover all there is to do in Barcelona? Click here for a full list.

Barcelona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 4515 opinii

Dla wyjaśnienia - oferta jest na autobusy czerwonej linii (jest jeszcze jedna firma w Barcelonie - fioletowe autobusy i mieliśmy z tym mały problem). Proces wymiany kuponu na bilet bezproblemowy, jedyna wada, że bilet jest drukowany na zwykłym papierze do paragonów i trzeba bardzo o niego dbać. Autokar zatrzymuje się w większości przypadków praktycznie przed samą atrakcją (wyjątek - Park Guell, trzeba się trochę przejść do celu) co jest bardzo na plus. Obsługa przeważnie miła. Audio guide zawiera wyczerpujące informacje. Jestem bardzo zadowolony z wykupienia oferty, zobaczyłem w Barcelonie bardzo dużo ciekawych miejsc!

Bardzo dobry sposób na zwiedzenie i poznanie miasta w jeden dzień. Dodatkowo możliwość wyjścia na dowolnym przystanku i późniejsze kontynuowanie wycieczki w kolejnym autobusie jest dodatkową zaletą. Pozwala na zatrzymanie się i przeznaczenie czasu na bardziej interesujące miejsca. Z dwóch dostępnych tras zdecydowanie ciekawsza jest wersja wzdłuż wybrzeża. Polecam.

Bardzo pomocne rozwiązanie. Niestety brak języka polskiego w audioprzewodniku co dla mojej kilkuletniej córki było dużym rozczarowaniem.

W krótkim czasie można zobaczyć dużo. Autobusy zatrzymują się w najważniejszych miejscach. Duża pomoc w zwiedzaniu.