Wybierz daty

Wycieczki całodniowe z: Barcelona

Liczba znalezionych atrakcji: 63
Sortuj według:
Strona 1 z 4

Często zadawane pytania dotyczące: Barcelona

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Barcelona?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Barcelona

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Barcelona to:

Klasztor Montserrat

Barcelona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Barcelona? Kliknij tutaj.

Barcelona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 5110 opinii

Bardzo fajna wycieczka, która łączy zwiedzanie Montserrat oraz lunch i degustacje winna w winnicy (wybraliśmy opcje 9 godzinna). Super, ze w trakcie wycieczki można dowiedzieć sie nie tylko historii Montserrat ale tez Kataloni i Barcelony. Mieliśmy trochę niedosyt czasu wolnego w Montserrat ale te dwie atrakcje i tak zajmowały sporo czasu, wiec to rozumiemy. Nas ta wycieczka zachęciła to do odwiedzenia kiedyś Montserrat na własna rękę, by pobyć tam dluzej, pochodzić po górach oraz ewentualnie przenocować.

Towarzyszył nam Edu. Był super miły i bardzo zabawny i bardzo interesujący! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wybraliśmy opcję z tapas i degustacją wina, ponieważ wszystko było pyszne! ! ! Wizyta w Montserrat jest magiczna. Ta eskapada w religijnym i naturalnym środowisku jest bardzo wzbogacająca! Dzięki wszystkim zespołom!

Miałem niesamowity wypad urodzinowy w Montserrat, niezależnie od tego, jak wietrzna i pochmurna była pogoda! Jon - nasz przewodnik był absolutnie niesamowity z naprawdę świetnym poczuciem humoru, co sprawiło, że było to niezwykłe doświadczenie. Zdecydowanie polecam. Degustacja wina była również wyjątkowa!

Jon i Edu byli niesamowitymi przewodnikami: byli przystojni, kompetentni, komediowi i naprawdę chcieli, abyśmy mogli jak najlepiej wykorzystać nasze doświadczenie. Monserrat był cudem, a degustacja wina i lunch były wyjątkowymi przeżyciami. Dzięki!

Costa Brava była niesamowita. Cała podróż była niesamowita. Nasz przewodnik, Miquel, był doskonały! Cieszyliśmy się przez cały dzień. Wysoce zalecane.