Barcelona
transport

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Barcelona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Barcelona? Kliknij tutaj.

Barcelona: Co mówią inni?

Spędziłem 2 pełne dni w Barcelonie, a dzięki 48-godzinnemu biletowi komunikacji miejskiej Hola BCN byłem w stanie szybko poruszać się po mieście i zobaczyć prawie wszystko w tym czasie, nie martwiąc się o wcześniejszy zakup poszczególnych biletów metra. Przy pierwszym użyciu biletu maszyna stempluje go na plecach datą i godziną ważności, więc nie martw się, że utkniesz gdzieś, jeśli nagle skończy się. Uwzględniono również linię Renfe R2, która łączy centralny BCN z lotniskiem. W sumie świetny stosunek jakości do ceny i na pewno kupię ponownie, jeśli wrócę.

Ta przepustka jest obowiązkowa dla wszystkich podróżnych odwiedzających Barcelonę, ponieważ miasto jest tak rozległe i pozwala na nieograniczony transport po całym mieście, w tym transport z lotniska. zdecydowanie stosunek jakości do ceny i najbardziej ekonomiczny sposób na zwiedzanie Barcelony

Bilet jest znakomitym rozwiązaniem dla tych co lubią zatracić się w odkrywaniu. Obojętnie gdzie nie doszliśmy powrót był bez problemowy bo nie musieliśmy się martwić w której strefie się znajdujemy. Polecam to rozwiązanie !

Szybka wysyłka biletów na maila, zaraz przy wyjściu z lotniska dobrze oznaczone i widoczne autobusy, szybka podróż do centrum Barcelony. Super transport. Polecam.

bilety zakupione poprzez strone get your gide troche tansze niz zakupione na miejscu