Więcej zdjęć

Od 143,36 zł za osobę

Barcelona: Wycieczka rowerowa i tapas

Numer identyfikacyjny produktu: 24374
Najważniejsze informacje
Czas trwania
3 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski, niemiecki

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Wybierz się na rowerze do Sagrada Família – dzieła Gaudíego i symbolu Barcelony
  • Odwiedź stary port, dzielnicę gotycką i wioskę olimpijską
  • Przejedź przez Parc de la Ciutadella i obok Łuku Triumfalnego
  • Skosztuj hiszpańskiej kuchni w rewelacyjnym barze tapas
Wycieczka w skrócie
Zwiedź Barcelonę na rowerze! Pomknij przez wiele parków Barcelony, historyczną dzielnicę gotycką i przejedź obok wciąż niedokończonej Katedry Sagrada Família Gaudiego. Potem zrób przystanek w tradycyjnym barze Tapas na przekąskę i pyszny napój.
Tego możesz się spodziewać
W trakcie tej wycieczki zobaczysz zarówno najbardziej znane zabytki Barcelony, jak i te mniej znane, a tak samo imponujące atrakcje katalońskiej stolicy. Przez 3 godziny zobaczysz na własne oczy wiele z najbardziej imponujących skwerów, budynków i artystycznych skarbów tego niesamowitego miasta. Zdobędziesz też z pierwszej ręki wiedzę o historii Barcelony, jej mieszkańców i ich stylu życia.

Grupa zwiedzających składa się z maksymalnie 15 uczestników. W spokojnym tempie udamy się do starej zatoki, przez wąskie uliczki dzielnicy gotyckiej, a dalej przez dzielnicę Eixample utrzymaną w stylu Art Nouveau. Miniemy także magiczny Park Ciutadella jak i Łuk Triumfalny oraz oczywiście słynną na cały świat Sagrada Família, dzieło życia sławnego katalońskiego architekta Antonio Gaudíego. Po drodze będziecie mieli wystarczająco dużo czasu, aby robić zdjęcia i słuchać zabawnych anekdotek opowiadanych przez przewodnika wycieczki.

Otrzymacie nie tylko mnóstwo interesujących informacji o mieście, ale także użyteczne wskazówki co do miejsc gdzie warto zjeść czy muzeów które warto odwiedzić.

Jedną z atrakcji podczas wycieczki jest przystanek w jednym z najlepszych barów Tapas w mieście, gdzie będziecie mogli skosztować typowej kuchni hiszpańskiej. Ta wycieczka jest idealna dla tych, którzy chcą poznać katalońską stolicę w krótkim czasie. Nie przegap tej fantastycznej wycieczki rowerowej z wizytą w barze Tapas!

Wskazówka: Zarezerwuj tę wycieczkę już na początku swoich wakacji w Barcelonie, żebyś mógł skorzystać z rekomendacji udzielonych przez Twojego przewodnika wycieczki!
Wliczone w cenę
  • Wypożyczenie roweru
  • Angielskojęzyczny przewodnik
  • Posiłek w barze tapas – 3 tapas i 1 napój
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Plaza de la Llana 3, 08003, Barcelona (Otwórz w Google Maps)

Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 186)

Organizator:

Baja Bikes

Numer identyfikacyjny produktu: 24374