Prywatny transport z lotniska w Barcelonie do hotelu

Od 196 zł Za grupę do 3 osób

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
20 min
Akceptowane kupony elektroniczne
Natychmiastowe potwierdzenie

Odbiór z miejsca zakwaterowania

Odbiór ma miejsce w holu Twojego hotelu w Barcelonie. Dokonując rezerwacji, koniecznie podaj szczegółowe dane dotyczące lotu. Pamiętaj o włączeniu telefonu komórkowego, tak aby szofer mógł się z Tobą skontaktować. W razie problemów, lub gdy nie możesz skontaktować się ze swoim szoferem, zadzwoń do naszego działu obsługi klienta, czynnego 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Skorzystaj z luksusowej usługi transportu z lotniska El Prat do hotelu w Barcelonie lub w drugą stronę
 • Odpręż się, mając świadomość, że kierowca dokładnie wie, gdzie ma Cię zawieźć
 • Zapłać za przewóz bezgotówkowo – kartą kredytową
 • Skorzystaj z rzetelnej obsługi przez profesjonalnych kierowców, w tym z ich pomocy w noszeniu bagażu i otwieraniu drzwi
Wycieczka w skrócie
Uniknij czekania w długich kolejkach po taksówkę i kłopotliwego poruszania się komunikacją publiczną po przylocie na lotnisko El Prat w Barcelonie. Skorzystaj z usługi transportu do hotelu w wygodnym, luksusowym pojeździe – z prywatnym szoferem.
Tego możesz się spodziewać
Uniknij stresu związanego z przylotem na lotnisku El Prat w Barcelonie, rezerwując z wyprzedzeniem transport luksusowym pojazdem.

Skorzystaj z kompleksowej usługi, obejmującej wszystkie elementy Twojej podróży, w tym również śledzenie lotów, tak aby kierowca mógł czekać na Ciebie w hali przylotów, nawet jeśli przylecisz za późno lub za wcześnie!

Po wylądowaniu będziesz mieć 1 godzinę na dotarcie do kierowcy, który będzie na Ciebie czekać w hali przylotów, trzymając w ręku tabliczkę z Twoim nazwiskiem. Kierowca weźmie Twoje bagaże i zaprowadzi Cię do samochodu, a następnie szybko i bezpiecznie dowiezie Cię do Twojego hotelu. Transport możliwy jest również w drugą stronę – z hotelu na lotnisko, z odbiorem z holu hotelu.

Skorzystaj z tej luksusowej usługi przewozu! Ciesz się towarzystwem kierowców, którzy zawsze zachowują najwyższe standardy szacunku i dyskrecji. Pojazdy dostępne są w różnych rozmiarach i cenach, w doskonałym stanie technicznym i wizualnym.
Wliczone w cenę
 • Prywatny transport z lotniska El-Prat w Barcelonie do hotelu w Barcelonie lub w drugą stronę
 • Osobisty odbiór z lotniska przez kierowcę
 • Wszystkie podatki, w tym VAT
 • Napiwki
 • Wszelkie opłaty parkingowe i/lub lotniskowe
Miejsce zbiórki

Od 196 zł Za grupę do 3 osób

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 25)

Organizator:

Blacklane

Numer identyfikacyjny produktu: 45670