Barcelona
promocje i okazje

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu promocje i okazje w: Barcelona

Oprócz atrakcji typu promocje i okazje jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Barcelona?

W: Barcelona są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu promocje i okazje w: Barcelona obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Barcelona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Barcelona? Kliknij tutaj.

Barcelona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 241 opinii

Tak pokrótce. KatedraSagrada Familia i Park Guell (Antonio Gaudi) - ilość odwiedzających świadczy o wyjątkowości tych miejsc. Ale mało kto wie, że tuż obok Sagrady, na uliczce C. de Simo, jest wspaniała rybna restauracja La Paradeta - radzę odwiedzić. A jak ktoś lubi flamenco, to tylko w klubie Robadors23, dzielnica La Rambla, od st. metra Liceu uliczką C. de Sant Pau ok. 600 m na zachód. Koło budynku KinoTeca w prawo i już jesteś na uliczce C. de Robadors, klub pod nr 23. Violeta Barrio, flamencitta, jest rewelacyjna. Wstęp tylko 5 eur. i na miejscu tapas i wino - niedrogo. W dzielnicy Poble Sec jest piękna góra Mont Juic z warowną cytadelą i całym mnóstwem zieleni i różnych czarownych miejsc z widokami na Barcelonę. A tamże muzeum Joan Miro - napewno warte odwiedzenia. Że wspomnę o plażach, marinach i spacerach po dzielnicy Gotic. Wracając do ogólnych wrażeń - to ogromna ilość barów i restauracyjek - napewno nie umrzesz z głodu. I ceny bardzo przystępne, a obsługa fantastyczna.

Duży park potrzeba trochę czasu żeby wszystko zobaczyć ale warto. W ładną pogodę dużo ludzi więc długo trzeba czekać na dobre ujęcie ale z perspektywy czasu to nie istotne . Lepiej kupić bilety z wyprzedzeniem bo często są już wyprzedane. Mają jakąś ograniczoną ilość zwiedzających dziennie.

Szybki zakup biletu i wejście na teren Parku bez stania w kolejce. Oszczędność czasu, który można przeznaczyć na spacer po niezwykłym Parku!

Bardzo wygodne. Idealne do sprawnego poruszania się po mieście.

wiele przesiadek ale sam bilet spełnia się doskonale