Więcej zdjęć

Od 105 zł za osobę

Bez kolejki: Bilet do Casa Batlló i wideoprzewodnik

Numer identyfikacyjny produktu: 47872
Najważniejsze informacje
Czas trwania
1 godz.
Bez kolejki
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Audioprzewodnik/słuchawki
hiszpański, kataloński, chiński, angielski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, portugalski, rosyjski
Dla osób na wózkach inwalidzkich

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Pomiń kolejkę i wkrocz w niewiarygodny świat Casa Batlló Gaudiego.
  • Dowiedz się więcej o jednej z pereł architektonicznego ruchu modernistycznego.
  • Zobacz na własne oczy organiczne i alegoryczne detale w kamieniu, drewnie i szkle.
  • Zdobądź wstęp na półpiętro i zobacz mityczne kominy tarasu znajdującego się na dachu.
  • Podziwiaj sposób wykorzystania światła i koloru w hallu wejściowym i w głównej klatce schodowej.
  • Wkrocz w baśniowy świat Gaudiego w domu należącym niegdyś do rodziny Batlló.
Wycieczka w skrócie
Podziwiaj jedyne swoim rodzaju dekoracje Casa Batlló Gaudiego na Passeig de Gracia w Barcelonie z biletem wstępu bez kolejki oraz wideoprzewodnikiem. Zobacz jedną z pereł architektonicznego modernizmu, w tym także półpiętro i główną klatkę schodową.
Tego możesz się spodziewać
Z biletem wstępu do Casa Batlló odkryjesz architektoniczną perełkę modernizmu, zaprojektowaną przez Gaudíego w latach 1904-1906. Na stałe kojarzący się już z panoramą Barcelony, jedyny w swoim rodzaju budynek w stylu katalońskiego art nouveau, przyciąga wzrok na barcelońskim bulwarze Passeig de Gràcia.

Wejdź do budynku bez kolejki, korzystaj z wideoprzewodnika i odkrywaj Casa Batlló we własnym tempie. Dowiedz się więcej na temat ekstrawaganckiego podejścia Gaudíego do architektury, sztuki i projektowania. Odkryj zaskakujące detale obecne w każdym zakątku i szczelinie budynku.

Kiedy zobaczysz już okazałą fasadę budynku, wejdź do środka i poznaj kreatywność Gaudíego, jak również dzieła innych artystów okresu modernizmu. Dowiedz się więcej na temat sposobu wykorzystania światła i koloru w Casa Batlló. Odkryj naturalne i pełne alegorii sposoby wykorzystania drewna, szkła, kamienia i ceramiki, dzięki którym Casa Batlló stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli modernizmu.
Wliczone w cenę
  • Bilet do Casa Batlló z opcją wstępu bez kolejki
  • Wideoprzewodnik
Miejsce zbiórki

Wymień swój kupon na Passeig de Gràcia 43. Najbliższa stacja metra znajduje się na Passeig de Gràcia (L2, L3 i L4). Możesz także skorzystać z RENFE (Koleje Hiszpańskie) i przyjechać pociągiem do stacji Passeig de Gràcia, FGC pociągiem do stacji Provença lub też autobusem nr 7, 16, 17, 22, 24 lub 28. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
• Casa Batlló jest przystosowany dla osób niewidzących i niesłyszących, a także dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich (winda na poddasze).
• Ostatnie wejście jest możliwe o godz. 20:00; w dni, w które odbywają się imprezy tematyczne, budynek Casa Batlló zamykany jest o godz. 14:00.
• Wideoprzewodnik jest dostępny w języku katalońskim, hiszpańskim, francuskim, angielskim, włoskim, niemieckim, chińskim, japońskim, rosyjskim oraz portugalskim.
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 1536)

Organizator:

Casa Batllo SLU

Numer identyfikacyjny produktu: 47872