Barcelona
parki wodne

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Sightseeing in Barcelona

Möchten Sie alle Aktivitäten in Barcelona entdecken? Sehen Sie hier die vollständige Liste.

Barcelona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.9 / 5

na podstawie 157 opinii

Fantastyczny dzień!

Razem z siostrą spędziłyśmy świetny dzień, w którym poczułyśmy się znowu jak dzieci, a adrenalina nie przestawała buzować w żyłach przy każdej następnej atrakcji! Jedynie polecam wykupić dodatkowy bilet Express gdzie na największe atrakcje dla bardziej odważnych wchodzi się z o WIELE mniejszą kolejką! Stanie w kolejce do pierwszej atrakcji zajęło nam aż 3 godziny!!! Nie warto tracić tyle czasu ponieważ jest tam mnóstwo do zobaczenia. Stoiska z tymi biletami są w środku parku i podstawowy z szybkim wejściem do 8 atrakcji to 29 euro, ale stoisz zamiast 1,5 czy 2 godzin tylko 10-20 minut w kolejce więc bardzo się opłaca.

Do zrobienia w czasie upałów

Działalność wykonana z moją żoną i moim 5-letnim synem, który nie umie pływać. I poszło naprawdę dobrze, jest na wszystkich poziomach, nagle nawet mój maluch może się prześcignąć. Po stronie transportu dołączony autobus jest bardzo praktyczny, wysadza nas tuż przed wejściem i odbiera w tym samym miejscu.

Przyjemny rodzinny dzień!

Park potrzebuje liftingu, przywracając szatnie, toalety i włączając w to opcje żywnościowe. Istnieje zapotrzebowanie na różnorodne kuchnie, w tym opcje zdrowej żywności.

Wycieczka :)

Wcześniejszy zakup biletów wstępu przez internet to doskonałe rozwiązanie. Bez stania w kolejce, martwienia się o transport.. Szybko, sprawnie. Polecam.

Port Aventura

Gorąco polecam, bardzo miła obsługa i bezproblemowo przeprowadzona wymiana rezerwacji na bilety.