Bilet wstępu

Barcelona: bilet wstępu do parku Güell

Bilet wstępu

Barcelona: bilet wstępu do parku Güell

Od 60,95 zł za osobę

Certyfikat

Odwiedź park Güell – jedno z najważniejszych dzieł Gaudíego w Barcelonie. Podziwiaj zieloną przestrzeń otoczoną architekturą modernistyczną i zachwyć się spektakularnymi widokami na Barcelonę.

Informacje o bilecie

Warunki odwołania rezerwacji
Ta atrakcja nie podlega zwrotowi
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Potwierdzenie biletu w ciągu 48 godzin
Po dokonaniu zakupu otrzymasz potwierdzenie rezerwacji od organizatora atrakcji.
Zawiera audioprzewodnik
hiszpański, kataloński, angielski, francuski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zwiedzaj park Güell w swoim własnym tempie i pozostań w nim tak długo, jak zechcesz
 • Wejdź do góry po kolorowych schodach i zobacz salamandrę, zwaną również „el drac”
 • Zwiedź salę kolumnową, plac Natury i inne niesamowite miejsca
 • Zaoszczędzić sobie kłopotów z drukowaniem i kolejkami – okaż swój elektroniczny kupon przy wejściu
Pełny opis
Zarezerwuj bilet wstępu do parku Güell i zwiedzaj to wyjątkowe miejsce w swoim tempie. Podziwiaj kolorowe mozaiki autorstwa Gaudiego i zobacz schody wejściowe ze słynną na całym świecie salamandrą. Odpocznij od miejskiego zgiełku, spacerując przez zielone ogrody. Zrób wspaniałe zdjęcia Barcelony ze znajdujących się tu punktów widokowych.  Zaprojektowanie tego miejsca zlecił Gaudíemu Eusebi Güell – kataloński przedsiębiorca, który pragnął stworzyć na Muntanya Pelada (kat. „Łysa Góra”) park mieszkaniowy w stylu brytyjskim. W 1926 roku park Güell stał się publicznym parkiem miejskim. W 1969 roku uznano go za zabytek sztuki, zaś w 1984 roku został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Chociaż należy się udać do parku o godzinie określonej w rezerwacji, to można w nim pozostać tak długo, jak się zechce.
Wliczone w cenę
 • Wstęp do zabytkowej strefy Parku Güell
 • Bezpłatny wstęp do Casa del Guarda (chociaż z powodu ograniczonej przestrzeni nie można zagwarantować, że będzie można wejść)
 • Darmowa aplikacja audioprzewodnika w Twoim smartfonie
 • Opłata za rezerwację
 • Wstęp do Muzeum Domu Gaudiego
 • Przewodnik na żywo
 • Słuchawki i urządzenie do audioprzewodnika

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Proszę udać się do wejścia do parku. Do parku Güell można również dojechać metrem ze stacji metra Vallcarca lub Lesseps. Dojście do najbliższego wejścia ze stacji metra przy ulicy Carrer d'Olot i Sant Josep de la Muntanya może zająć do 20 minut.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Słuchawki
 • Smartfon z naładowaną baterią

Co trzeba wiedzieć

 • Jeśli wybrany przedział czasowy nie jest dostępny, w ciągu godziny od pierwotnego wyboru zostanie Ci przydzielony nowy czas
 • Park zostanie zamknięty o 21:30 od 4 maja do 6 września; 20:00 od 7 września do 24 października i od 29 marca do 3 maja; oraz o 18:15 od 25 października do 28 marca
 • Najlepszy czas na wizytę to wczesny ranek lub późne popołudnie
 • Plaça de la Natura (Teatr Grecki) i Hypostyle Hall są częściowo zamknięte z powodu prac remontowych. To częściowo wpłynie na Twój dostęp
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,2 /5

na podstawie 19849 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  3,9/5
 • Jakość usług
  4,3/5
 • Organizacja
  4,2/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Naprawdę niesamowite przeżycie, ale nie udało mi się zobaczyć ogrodów, ponieważ informacje o ogrodach i pałacu SĄ NIEZWYKLE DELIKATNE. Sposób, w jaki przekazują informacje o jakim dostępie, nie jest zoptymalizowany. Bilet niedzielny powinien być tylko biletem do pałacu, ponieważ w niedziele zawsze odbywają się pokazy fontann. natomiast dni bez pokazów należy nazwać biletami do pałacu + ogrodu. Informacje do tego muszą być łączone z 3 różnych stron internetowych, co wcale nie jest intuicyjne i łatwe do zaplanowania.

Czytaj dalej

23 lutego 2023

Świetny sposób na pominięcie kolejki (nadal musisz stać w kolejce, aby zeskanować kod QR), ale wciąż o wiele lepszy niż dodatkowy krok związany z koniecznością zdobycia biletu :) Łatwy dostęp do biletów przez e-mail. Sam Park Guell ma wiele fajnych rzeczy do zobaczenia i za cenę biletu, które warto odwiedzić. Przygotuj się na dużo spacerów, ponieważ jest to rozległa posiadłość.

Czytaj dalej

21 lutego 2023

Chociaż początkowo dotarcie na miejsce było trochę trudne i mylące, to było całkowicie tego warte. To dobre miejsce dla lubiących spacery. Po prostu nie podobało mi się, że aby wejść do muzeum Gaudiego, trzeba było kupić kolejny bilet. Byłoby miło, gdyby wyjaśnili to wcześniej, abyśmy mogli kupić dwa bilety bezpośrednio. Z drugiej strony nie ma możliwości zakupu biletów online ze zniżkami Barcelona Card.

Czytaj dalej

9 lutego 2023

Numer identyfikacyjny produktu: 53791