Bilet wstępu

Barcelona: bilet wstępu do parku Güell

Barcelona: bilet wstępu do parku Güell

Od 60,70 zł za osobę

Odwiedź park Güell – jedno z najważniejszych dzieł Gaudíego w Barcelonie. Podziwiaj zieloną przestrzeń otoczoną architekturą modernistyczną i zachwyć się spektakularnymi widokami na Barcelonę.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Potwierdzenie biletu w ciągu 48 godzin
Po dokonaniu zakupu otrzymasz potwierdzenie rezerwacji od organizatora wycieczki.
Zawiera audioprzewodnik
hiszpański, kataloński, angielski, francuski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zwiedzaj park Güell w swoim własnym tempie i pozostań w nim tak długo, jak zechcesz
 • Wejdź do góry po kolorowych schodach i zobacz salamandrę, zwaną również „el drac”
 • Zwiedź salę kolumnową, plac Natury i inne niesamowite miejsca
 • Zaoszczędzić sobie kłopotów z drukowaniem i kolejkami – okaż swój elektroniczny kupon przy wejściu
Pełny opis
Zarezerwuj bilet wstępu do parku Güell i zwiedzaj to wyjątkowe miejsce w swoim tempie. Podziwiaj kolorowe mozaiki autorstwa Gaudiego i zobacz schody wejściowe ze słynną na całym świecie salamandrą. Odpocznij od miejskiego zgiełku, spacerując przez zielone ogrody. Zrób wspaniałe zdjęcia Barcelony ze znajdujących się tu punktów widokowych.  Zaprojektowanie tego miejsca zlecił Gaudíemu Eusebi Güell – kataloński przedsiębiorca, który pragnął stworzyć na Muntanya Pelada (kat. „Łysa Góra”) park mieszkaniowy w stylu brytyjskim. W 1926 roku park Güell stał się publicznym parkiem miejskim. W 1969 roku uznano go za zabytek sztuki, zaś w 1984 roku został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Chociaż należy się udać do parku o godzinie określonej w rezerwacji, to można w nim pozostać tak długo, jak się zechce.
Wliczone w cenę
 • Wstęp do zabytkowej strefy Parku Güell
 • Bezpłatny wstęp do Casa del Guarda (chociaż z powodu ograniczonej przestrzeni nie można zagwarantować, że będzie można wejść)
 • Darmowa aplikacja audioprzewodnika w Twoim smartfonie
 • Opłata za rezerwację
 • Wstęp do Muzeum Domu Gaudiego
 • Przewodnik na żywo
 • Słuchawki i urządzenie do audioprzewodnika
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki może zależeć od wybranej opcji.

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Jeśli wybrany przedział czasowy nie jest dostępny, w ciągu godziny od pierwotnego wyboru zostanie Ci przydzielony nowy czas
 • Park zostanie zamknięty o 21:30 od 4 maja do 6 września; 20:00 od 7 września do 24 października i od 29 marca do 3 maja; oraz o 18:15 od 25 października do 28 marca
 • Najlepszy czas na wizytę to wczesny ranek lub późne popołudnie
 • Plaça de la Natura (Teatr Grecki) i Hypostyle Hall są częściowo zamknięte z powodu prac remontowych. To częściowo wpłynie na Twój dostęp
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,2 /5

na podstawie 15380 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  3,8/5
 • Jakość usług
  4,2/5
 • Organizacja
  4,2/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Sam park - Fantastyczne miejsce. Piękne elementy, architektura, zieleń - doskonałe utrzymanie, czystość. Mam jednak zastrzeżenia do sposobu poruszania się po Parku oraz zapewnienia miejsc do odpoczynku. Po wejściu na dół na plac nie było możliwości kontynuacji spaceru dalej w górę - trzeba było zejść na dół i wrócić w kierunku wejścia. W Parku nie ma kawiarni lub miejsca gdzie można wypić kawę. Na zewnątrz parku także brak kawiarni ze stolikami, nie można napić się kawy, zjeść lodów.

Czytaj dalej

23 maja 2022

Tak pokrótce. KatedraSagrada Familia i Park Guell (Antonio Gaudi) - ilość odwiedzających świadczy o wyjątkowości tych miejsc. Ale mało kto wie, że tuż obok Sagrady, na uliczce C. de Simo, jest wspaniała rybna restauracja La Paradeta - radzę odwiedzić. A jak ktoś lubi flamenco, to tylko w klubie Robadors23, dzielnica La Rambla, od st. metra Liceu uliczką C. de Sant Pau ok. 600 m na zachód. Koło budynku KinoTeca w prawo i już jesteś na uliczce C. de Robadors, klub pod nr 23. Violeta Barrio, flamencitta, jest rewelacyjna. Wstęp tylko 5 eur. i na miejscu tapas i wino - niedrogo. W dzielnicy Poble Sec jest piękna góra Mont Juic z warowną cytadelą i całym mnóstwem zieleni i różnych czarownych miejsc z widokami na Barcelonę. A tamże muzeum Joan Miro - napewno warte odwiedzenia. Że wspomnę o plażach, marinach i spacerach po dzielnicy Gotic. Wracając do ogólnych wrażeń - to ogromna ilość barów i restauracyjek - napewno nie umrzesz z głodu. I ceny bardzo przystępne, a obsługa fantastyczna.

Czytaj dalej

11 maja 2022

Byłoby doskonale gdyby nie to że organizacyjnie niezbyt dobrze. Dla osób przyjeżdżających metrem miał być dostępny autobus podwozacy do wejścia. Wysiadlam na jednym z dwóch wskazanych przystanków metra Vallcarca a tu żadnej informacji ani autobusu. Bieglam pod górę do wejścia żeby się zmieścić w czasie. Po co mi taki stress przecież jestem na urlopie.... Słynna mozaikowa ławeczka Gaudiego jest dostępna tylko w połowie jej długości bo jest odnawiana czy coś takiego tak samo jak zresztą dolna część budowli pod nią. Tłoczno i niedosyt. Jasne prace renowacyjne są konieczne każdy to rozumie, ale dlaczego bilet kosztuje tyle samo co w momencie gdy wszystkie atrakcje są w całości dostępne? Dlaczego w przewodnikach i ofertach internetowych nie ma wzmianki o tym?

Czytaj dalej

27 lipca 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 53791