Bilet wstępu

Barcelona: bilet wstępu do parku Güell

Barcelona: bilet wstępu do parku Güell

Od 59,40 zł za osobę

Odwiedź park Güell – jedno z najważniejszych dzieł Gaudíego w Barcelonie. Podziwiaj zieloną przestrzeń otoczoną architekturą modernistyczną i zachwyć się spektakularnymi widokami na Barcelonę.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Potwierdzenie biletu w ciągu 48 godzin
Po dokonaniu zakupu otrzymasz potwierdzenie rezerwacji od organizatora wycieczki.
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zwiedzaj park Güell w swoim własnym tempie i pozostań w nim tak długo, jak zechcesz
 • Wejdź do góry po kolorowych schodach i zobacz salamandrę, zwaną również „el drac”
 • Zwiedź salę kolumnową, plac Natury i inne niesamowite miejsca
 • Zaoszczędzić sobie kłopotów z drukowaniem i kolejkami – okaż swój elektroniczny kupon przy wejściu
Pełny opis
Zarezerwuj bilet wstępu do parku Güell i zwiedzaj to wyjątkowe miejsce w swoim tempie. Podziwiaj kolorowe mozaiki autorstwa Gaudiego i zobacz schody wejściowe ze słynną na całym świecie salamandrą. Odpocznij od miejskiego zgiełku, spacerując przez zielone ogrody. Zrób wspaniałe zdjęcia Barcelony ze znajdujących się tu punktów widokowych.  Zaprojektowanie tego miejsca zlecił Gaudíemu Eusebi Güell – kataloński przedsiębiorca, który pragnął stworzyć na Muntanya Pelada (kat. „Łysa Góra”) park mieszkaniowy w stylu brytyjskim. W 1926 roku park Güell stał się publicznym parkiem miejskim. W 1969 roku uznano go za zabytek sztuki, zaś w 1984 roku został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Chociaż należy się udać do parku o godzinie określonej w rezerwacji, to można w nim pozostać tak długo, jak się zechce.
Wliczone w cenę
 • Wstęp do zabytkowej części parku Güell
 • Darmowy wstęp do Casa del Guarda (nie jest on gwarantowany z powodu ograniczonej liczby miejsc)
 • Opłata manipulacyjna i opłata za rezerwację
 • Wstęp do domu Gaudíego (możliwość rezerwacji osobnej wycieczki na stronie GetYourGuide)
 • Przewodnik
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Wejście w strefie zabytkowej (Zona Monumental) w parku Güell przy Carrer d'Olot 2, 08024 Barcelona. Do parku Güell możesz dojechać metrem – wysiądź na stacji „Vallcarca” lub „Lesseps”. Pamiętaj, że aby dojść do położonego najbliżej stacji metra wejścia przy Sant Josep de la Muntanya, należy iść pieszo pod górę przez około 20 minut.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Pamiętaj, że kupon od GetYourGuide nie jest biletem i nie upoważnia do wstępu do parku. Bilet wstępu otrzymasz od lokalnego organizatora w osobnym e-mailu (sprawdź również folder ze spamem). Jeśli nie otrzymasz biletu od parku Güell, okaż przy wejściu numer rezerwacji (prawy górny róg kuponu).
 • To nie jest wycieczka z przewodnikiem, a jedynie bilet wstępu do parku Güell.
 • Jeśli wybrany przez Ciebie przedział czasowy okaże się niedostępny, przydzielony zostanie Ci nowy, różniący się od pierwotnego terminu maksymalnie o 1 godzinę.
 • Od 4 maja do 7 września park jest zamykany o godz. 21.30, od 7 września do 24 października i od 29 marca do 3 maja o godz. 20.00, zaś od 25 października do 28 marca o godz. 18.30.
 • Po wydaniu biletów nie ma możliwości zmiany ich daty i godziny.
 • Najlepszy czas na wizytę to wczesny ranek lub późne popołudnie.
 • Plaça de la Natura (Teatr Grecki) i sala kolumnowa są częściowo zamknięte z powodu prac remontowych. Będzie to częściowo wpływać na ich dostępność.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,2 /5

na podstawie 12904 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  3,8/5
 • Jakość usług
  4,2/5
 • Organizacja
  4,2/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Byłoby doskonale gdyby nie to że organizacyjnie niezbyt dobrze. Dla osób przyjeżdżających metrem miał być dostępny autobus podwozacy do wejścia. Wysiadlam na jednym z dwóch wskazanych przystanków metra Vallcarca a tu żadnej informacji ani autobusu. Bieglam pod górę do wejścia żeby się zmieścić w czasie. Po co mi taki stress przecież jestem na urlopie.... Słynna mozaikowa ławeczka Gaudiego jest dostępna tylko w połowie jej długości bo jest odnawiana czy coś takiego tak samo jak zresztą dolna część budowli pod nią. Tłoczno i niedosyt. Jasne prace renowacyjne są konieczne każdy to rozumie, ale dlaczego bilet kosztuje tyle samo co w momencie gdy wszystkie atrakcje są w całości dostępne? Dlaczego w przewodnikach i ofertach internetowych nie ma wzmianki o tym?

Czytaj dalej

27 lipca 2019

Generalnie wycieczka się nie udała bo zamawiałam bilet na 16 a dostałam na 15 maja mój błąd, że nie spojrzałam na datę , byłam już kiedyś w parku Guell więc obeszłyśmy tylko część dostępną dla wszystkich. Też jest piękna i warta zobaczenia jak cała Barcelona. Kupowanie biletów przez waszą firmę to bardzo dobry pomysł na uniknięcie kolejek, kupiłam bilet do Sagrady i weszłyśmy bez problemów . Następnym razem też skorzystam z waszych usług, wszystkim polecam taki sposób kupowania biletów.

Czytaj dalej

24 maja 2019

Pomimo początkowych kłopotów wynikających z braku linku do biletów w przysłanym potwierdzeniu udało się otworzyć bilety po telefonicznej rozmowie z biurem ale dopiero za drugim razem (dzięki Susanna). Po powrocie i sprawdzeniu poczty w komputerze okazało się, że jeden z maili, zawierający link do biletów, nie pojawił się na urządzeniu mobilnym.

Czytaj dalej

9 czerwca 2018

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 53791