Wycieczka z przewodnikiem

Pałac Muzyki Katalońskiej: wycieczka z przewodnikiem

Pałac Muzyki Katalońskiej: wycieczka z przewodnikiem

Organizator atrakcji: Palau de la Música Catalana

Od 94,38 zł za osobę

Poznaj ikonę modernistycznej architektury Barcelony podczas 45-minutowej wycieczki z przewodnikiem po Pałacu Muzyki Katalońskiej. Odwiedź miejsca, które są zazwyczaj niedostępne dla odwiedzających. Podziwiaj wyrafinowane detale architektoniczne.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 45 - 55 min
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
francuski, hiszpański, kataloński, angielski, włoski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Poznaj ikonę barcelońskiego modernizmu
 • Skorzystaj z wyjątkowej okazji wstępu do sal w Pałacu Muzyki Katalońskiej, które są zazwyczaj niedostępne dla zwiedzających
 • Podziwiaj z bliska wspaniałego świetlika, przez którego światło efektownie wpada do sali koncertowej
 • Zachwyć się kwiecistymi dekoracjami okazałych schodów
 • Wyrusz w muzyczną podróż przy akompaniamencie pałacowych organów
Pełny opis
Weź udział w 45-minutowej wycieczce z przewodnikiem po jednym z najbardziej symbolicznych budynków Barcelony – modernistycznym Pałacu Muzyki Katalońskiej (Palau de la Música Catalana). Pałac jest świątynią wykwintnych dekoracji. Znajduje się w samym centrum miasta, zaledwie kilka minut pieszo od Las Ramblas i Plaza Catalunya. Wycieczka rozpoczyna się w sali prób Orfeó Català, gdzie w 1905 roku położono kamień węgielny i gdzie od ponad 100 lat regularnie odbywają się próby chóru. Udaj się w kierunku okazałych schodów i podziwiaj wspaniałe kwiaty i flagi, którymi są udekorowane. Schody zbudowano z różnych materiałów, w tym z żelaza i szkła, a ich detale nie przestają zadziwiać. Następnie odwiedź salę Lluís Milleta i obejrzyj ogromy balkon z kwiecistymi kolumnami symbolizującymi przyrodę. Wejdź do sali koncertowej i daj się oszołomić eksplozji barw, kształtów i świateł. Przewodnik zaprowadzi Cię na 2. piętro, gdzie będziesz mieć okazję obejrzeć z bliska wspaniałego świetlika, przez którego światło efektownie wpada do wnętrza sali koncertowej. Na koniec wyruszysz w krótką muzyczną podróż przy akompaniamencie pałacowych organów.
Wliczone w cenę
 • Wycieczka z przewodnikiem
 • Wstęp do sal Pałacu Muzyki Katalońskiej, które zazwyczaj są niedostępne dla zwiedzających
 • Kawiarnia i restauracja
 • Bilety na koncert

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki może zależeć od wybranej opcji.

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Pałac Muzyki Katalońskiej znajduje się w odległości około 10 minut pieszo od Plaza Catalunya i Las Ramblas.
 •  Aby uchwycić wszystkie modernistyczne detale pałacu, potrzebny Ci będzie aparat fotograficzny.
 • Wybierz się na koncert w sali koncertowej o znakomitej akustyce.
 • Okaż swój dowód tożsamości w kasie biletowej, aby potwierdzić rezerwację.
 • Koniecznie poinformuj organizatora o tym, kiedy chcesz wejść do pałacu, ponieważ zwiedzanie jest uzależnione od dostępności w danym dniu.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 1727 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,4/5
 • Jakość/cena
  4,2/5
 • Jakość usług
  4,5/5
 • Organizacja
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

To miejsce jest fantastyczne, ale niestety twój przewodnik był rozczarowujący. Pod koniec naszej trasy wyjaśniliśmy jej, że jesteśmy rozczarowani brakiem informacji itp. Po tym była bardzo pomocna. Początkowo powiedziała, że zaspokoi grupę, w której jesteśmy, ludzi, którzy robią tylko zdjęcia i nie są zainteresowani architekturą. To trzeba zobaczyć! Tego wieczoru widzieliśmy także recital i było fantastycznie.

Czytaj dalej

3 lutego 2019

Oszałamiająco piękny budynek.

Palau de la Música Catalana to naprawdę piękny budynek i bardzo warty odwiedzenia. Chociaż znajduje się w dość centralnej części miasta, jest oddalony od głównych ulic i dlatego wymaga pewnych odkryć, zwłaszcza, że nie jest uwzględniony jako nazwany widok lub przystanek na turystycznej miejscowości „Hop On - Hop Off „autobusy, ale warto. Architektura jest rewelacyjna, a główna sala ma aurę, która sprawia, że czujesz jego historię, gdy siedzisz na straganach. Zarezerwowaliśmy wycieczkę z przewodnikiem, która była dość informacyjna, ale mogę sobie tylko wyobrazić, że udział w przedstawieniu i oglądanie budynku w tym samym czasie byłoby niezapomnianym przeżyciem.

Czytaj dalej

10 października 2018

Inside and outside of the Palau is amazing. Guide provided excellent information about the architecture and design of the Palau and we got to hear the organ play from up front close to the stage. It was a whole different perspective going up to the upper level and hearing more details about the ceiling. We had unlimited time afterwards to walk around the Palau on our own.

Czytaj dalej

8 października 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 41657