Bilet wstępu

Oceanarium w Barcelonie: Bilet wstępu bez kolejki

Organizator atrakcji: L'Aquàrium de Barcelona

Oceanarium w Barcelonie: Bilet wstępu bez kolejki

Organizator atrakcji: L'Aquàrium de Barcelona

Od 117,69 zł za osobę

Odwiedź wyjątkowe oceanarium w Barcelonie, korzystając z biletu wstępu bez kolejki. Zobacz wspaniałe Oceanarium, idąc przezroczystym tunelem wśród rekinów. Poznaj ciekawe fakty na temat dna morskiego oraz znaczenia wody dla planety.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Skorzystaj ze wstępu bez kolejki do oceanarium w Barcelonie
 • Zobacz różne śródziemnomorskie i tropikalne zbiorniki, w których żyje 450 różnych gatunków zwierząt
 • Przespaceruj się wśród rekinów w Oceanarium
Pełny opis
Oceanarium w Barcelonie znajduje się w Port Vell, starej dzielnicy portowej miasta, i jest najważniejszym na świecie morskim centrum rozrywki i edukacji, poświęconym życiu podwodnemu Morza Śródziemnego. Zarezerwuj bilet priorytetowy do tej wyjątkowej atrakcji, którą odwiedziło już ponad 14 milionów ludzi. Oceanarium to idealne miejsce na poznanie faktów dotyczących dna morza i żyjących na nim gatunków zwierząt. Zobacz 35 śródziemnomorskich i tropikalnych zbiorników, w których żyje 11 000 zwierząt reprezentujących 450 różnych gatunków. Najbardziej imponujący z nich  to oceanarium, którego głębokość wynosi 5 metrów oraz średnicę 36 metrów. Przez jego wnętrze biegnie przezroczysty 80-metrowy tunel, dzięki czemu można spacerować wśród rekinów, dorad, muren, samogłowów i wielu innych gatunków. Bilet obejmuje także wstęp na wystawy stałe: Planeta Aqua i Explora!, które przedstawiają znaczenie wody w życiu planety i w których dzieciaki mogą odkrywać podwodny świat przy użyciu wszystkich 5 zmysłów. Po wizycie w oceanarium możesz skorzystać z różnych usług (kawiarnie, sklepy i inne). 
Wliczone w cenę
 • wstęp bez kolejki do oceanarium w Barcelonie
 • Dodatkowe atrakcje

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Opinie klientów

Ogólna ocena

4,3 /5

na podstawie 3873 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  3,8/5
 • Jakość usług
  4,4/5
 • Organizacja
  4,4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Całkiem przyjemna wizyta, w niektórych miejscach trochę zbyt zatłoczona, ze względu na to, że wielu odwiedzających długo zatrzymuje się przed zbiornikami, czasami uniemożliwiając innym nawet zbliżenie się, aby zobaczyć. Dobrze byłoby zainstalować przenośniki taśmowe, takie jak w zbiorniku z rekinami, przed innymi zbiornikami, aby zapobiec temu zjawisku i umożliwić wszystkim zobaczenie.

Czytaj dalej

26 sierpnia 2022

Szczerze mówiąc nie podobało mi się… małe przestrzenie… to tylko rekin, który może być tego wart… zabawna rzecz, biorą darmowe zdjęcie przy wejściu bez ZOBOWIĄZANIA, a potem nagle przekazują twoje zdjęcie po wycieczce, jeśli ci się spodoba, to 12 EURO jeśli nie, nie musisz tego brać, nikt nie odmówi na pewno…

21 sierpnia 2022

Udało nam się odwiedzić akwaria Brześcia i Monako, które są naprawdę warte objazdu. Obok akwarium w Barcelonie jest nijakie i wzbudza niewielkie zainteresowanie (wycieczka zajęta w niecałą godzinę). Jeśli Twój pobyt jest uprzywilejowany to oczywiście może inne wizyty bo koszt wejścia nie jest znikomy dla 4 osobowej rodziny. Jeśli odwiedzisz, bilet z ominięciem kolejki zaoszczędzi Ci długiego oczekiwania.

Czytaj dalej

15 sierpnia 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 61515