Wybierz daty
Barcelona

nurkowanie z rurką

  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 9
Sortuj według:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu nurkowanie z rurką w: Barcelona

Oprócz atrakcji typu nurkowanie z rurką jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Barcelona?

W: Barcelona są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Barcelona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Barcelona? Kliknij tutaj.

Barcelona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 589 opinii

Raul i Ellen byli niesamowici! Raul dużo wiedział o dzikiej przyrodzie i był w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania i pokazać nam fajne rzeczy. Oboje byli dobrymi ludźmi. Przynieś lub poproś o wodoodporne etui na telefon, ponieważ będziesz chciał zrobić zdjęcia linii brzegowej. To oszałamiające. Podróż była łatwa, byli wszyscy, od dzieci po osoby starsze, więc jest świetna dla wszystkich grup wiekowych. Wszyscy kibicowaliśmy babci skaczącej z klifu. Podróż autobusem zajmuje godzinę, aby dotrzeć na miejsce wycieczki, ale warto. Istnieją szafki i przebieralnie specjalnie dla grupy, dzięki czemu możesz spakować torbę i zostawić ją zamkniętą na czas przygody. Przynieś krem przeciwsłoneczny i tanie okulary przeciwsłoneczne, może kapelusz (rzeczy, których nie będziesz smutny z powodu utraty) do kajaka. 10/10 zrobi to ponownie!

Naprawdę niesamowita podróż! Moje ulubione zajęcie do tej pory. Renee była najlepsza!! Zaczynasz od przejażdżki autobusem, który jest oddalony o około godzinę i 15 minut. Popłynęliśmy kajakiem na klify i skakaliśmy z klifów! Następnie udaliśmy się na jeszcze większy klif, aby zeskoczyć. Nie martw się jednak, skakanie jest opcjonalne. Potem popłynęliśmy kajakiem do miejsca i trochę nurkowaliśmy z rurką i cieszyliśmy się fajną kanapką na naszych kajakach, którą dostarczono nam! Jeśli nie jesteś super wysportowany, to w porządku! Nie potrzeba dużo siły. Następnie wróciliśmy na plażę, usiedliśmy przy barze dla innych kajakarzy i pojechaliśmy z powrotem. Zaproponowali nam darmowego drinka, kiedy wróciliśmy. Tak zabawnie!!

Fajna wycieczka kajakiem po Costa Brava. Wiosłujesz do ładnego miejsca, masz 45 minut na pływanie, nurkowanie w klifie i nurkowanie, zanim wiosłujesz z powrotem na plażę. Na plaży masz 1 godzinę, aby cieszyć się wliczonym w cenę lunchem i opalać się, jeśli chcesz. Autobus jedzie około 1 godziny w jedną stronę. Nasza przewodniczka Kyra była wyluzowana i fajna, miło się z nią rozmawiało i poleciła nam wiele miejsc do odwiedzenia w Barcelonie.

świetny dzień dla podróżujących samotnie, tylko miej nadzieję, że nawiążesz współpracę z kimś fajnym! dobry sposób na spędzenie całego dnia, a skoki z klifów też były świetne. przewodnicy byli fajni, ja byłem w grupie Oscara, a on był pełen energii i zabawny. zrobiliśmy zdjęcie grupowe, ale nie jestem pewien, jak uzyskać do niego dostęp ani gdzie je znaleźć, więc gdyby ktoś mógł mnie o tym powiadomić, byłoby fantastycznie!

Doskonała przygoda. Dobrze zorganizowane i zabawne. Świetny dzień z dala od miasta. Podróżowałem sam i łatwo było się dopasować, poznać ludzi i cieszyć się przebywaniem na wodzie. Plan na dłuższy czas - wycieczka przekroczyła podane 6 godzin. Spotkaliśmy się i wyjechaliśmy o 12:00, a wróciliśmy o 6:45.