Więcej zdjęć

Od 112 zł za osobę

Na rowerze: Dzielnica Gotycka, Gaudi, wioska olimpijska

Numer identyfikacyjny produktu: 24269
Najważniejsze informacje
Czas trwania
3 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
niemiecki

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Zobacz z perspektywy roweru znane miejsca w Barcelonie, takie jak bazylika Sagrada Familia
  • Przejedź wąskimi uliczkami Gotyckiej Dzielnicy, przez plac św. Jakuba i historyczne centrum Barcelony
  • Zobacz łuk triumfalny, bajkowy park de la Ciutadella oraz pomnik Kolumba
Wycieczka w skrócie
Twój przewodnik zabierze Cię do najciekawszych atrakcji Barcelony. Zobacz Gotycką Dzielnicę, najstarszą część miasta, a także Barcelonetę, barcelońską dzielnicę surferów! Na rowerze poznasz Barcelonę z bliska.
Tego możesz się spodziewać
Na tej wycieczce z przewodnikiem odkryjesz Barcelonę na rowerze i poznasz z pierwszej ręki bogatą historię tego śródziemnomorskiego miasta.

Z grupą liczącą nie więcej niż 15 osób przejedziesz nieśpiesznym tempem przez wąskie uliczki Gotyckiej Dzielnicy, historycznego centrum Barcelony. Zatrzymasz się na placu św. Jakuba, gdzie zobaczysz siedzibę katalońskiego rządu i dowiesz się o burzliwej historii Katalonii i Barcelony.

Następnie dotrzesz do portu Vell (Starego Portu), gdzie zobaczysz pomnik Kolumba oraz wzgórze Montjuïc (Żydowskie Wzgórze). Kolejną atrakcją podczas wycieczki jest przejazd przez magiczny park de la Ciutadella, miejsce, w którym w 1888 roku odbyła się Wystawa Światowa, dalej do łuku triumfalnego oraz oczywiście do światowej sławy bazyliki Sagrada Familia, symbolu miasta i dzieła Gaudíego. Tam dowiesz się więcej o tym słynnym architekcie i o stylu secesyjnej Katalonii: modernizmie.

Później miniesz dawną arenę walk byków, a kierując się do plaży, przejedziesz przez wioskę olimpijską zbudowaną z okazji Olimpiady z 1992 roku. Droga powrotna do punktu rozpoczęcia wycieczki – gdzie zwrócisz rower –prowadzi wzdłuż nadmorskiej promenady i przez starą dzielnicę rybacką Barcelonetę. Jazda na rowerze po Barcelonie jest doświadczeniem, które musisz przeżyć!

Ta wycieczka to doskonały sposób, by poznać miasto w krótkim czasie. Przewodnik przekaże Ci wiele użytecznych wskazówek, np. gdzie możesz się najlepiej posilić i czego nie można pominąć w Barcelonie. Najlepiej jest zatem zarezerwować wycieczkę na początku pobytu w mieście, aby mieć wystarczająco dużo czasu na skorzystanie z porad przewodnika!
Wliczone w cenę
  • Wynajem rowerów
  • Niemieckojęzyczny przewodnik
  • Butelka wody
Niewliczone w cenę
  • Napiwki
Miejsce zbiórki

Plaza de la Llana 3, 08003 Barcelona (Otwórz w Google Maps)

Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 22)

Organizator:

Baja Bikes

Numer identyfikacyjny produktu: 24269