Barcelona muzea
Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę
Zarezerwuj bilet już teraz

Barcelona: Popularne w kategorii muzea

Wyświetl wszystkie w kategorii „muzea” w miejscu Barcelona
Bilety i wycieczki: 655

Barcelona: Co mówią inni?

Wycieczka swietnie zaplanowana. Doskonały timing: pobyt w obu domach/muzeach może wydawać się zbyt krótki, ale zdolność ludzkiej percepcji jest ograniczona w czasie: więcej chyba i tak organizm by nie przyjął. Enrique był znakomitym przewodnikiem: wskazał najbardziej znaczące miejsca w muzeum/ teatrze, bardzo ciekawie i obszernie opowiadał o życiu malarza, o roli Cadaques w jego twórczosci. Powiózł nas także przepiękną gorską drogą do parku narodowego, a nawet trasa powrotna w dużej części była b. malownicza. Wycieczka swietna, bo życie Salvadora Dali , jego muzeum/teatr i dom sa jedyne w swoim rodzaju, ale dowiadujesz się także duzo o Katolonii: jaka jest piękna. Tylko litości: Nie piszcie nazwy ulicy po hiszpańsku w Katalonii. To jest bardzo mylace dla turysty Piszcie carrer nie calle

cudowna wycieczka było fantastycznie - restauracje wspaniałe, obsługa cudowna, spędziliśmy pół dnia a można było i cały - zdjęcia wyszły wspaniałe a panorama Barcelony w słońcu !!!POLECAMY turystom bo chyba nie wiele osób wie ze coś takiego istnieje prawie w centrum miasta a można poznać kulturę i piękno Hiszpanii i zwiedzić muzeum katalońskich artystów...Picasso, Dalego, Miro

Sagrada Familia zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Wejście na daną godzinę sprawne i bezproblemowe. Zamówiłam audioprzewodniki po angielsku i rosyjsku, a na miejscu okazało się, że są w jęz. polskim - profesjonalnie nagrane, wszystko wytłumaczone świetnie. Polecam tę wycieczkę!

Miejsce niesamowite, must see! Wg mnie największa atrakcja Barcelony! Organizacja i jasne instrukcje bardzo pomagają, a zdecydowanie warto kupić bilet wcześniej z prio wejściem, niż stać w dłuugich kolejkach.

Piękne wnętrza Sagrady Família powaliły nas na kolana, pomimo spóźnienia większego niż 15 minut udało nam się wejść do środka. Audio przewodnik w języku polskim pozwolił poznać ciekawe fakty dotyczące budowy.