Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka całodniowa

Montserrat & Cava Winery Small Group Day Tour

4,8 / 5

Opinie: 64

Montserrat & Cava Winery Small Group Day Tour

Od 409,11 zł za osobę

Odwiedź serce Catalunya podczas całodniowej wycieczki grupowej po słynnym Montserrat i piwnicach cava w znakomitej winnicy. Będziesz miał wspaniałe widoki ze szczytu Montserrat, usłyszysz najstarszy europejski chór chłopięcy i skosztujesz dobrego wina!

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 10.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę, korzystając z osobnego wejścia
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odwiedź klasztor na Montserrat, jednym z najbardziej znanych miejsc w Catalunya
 • Posłuchaj muzyki z "La Escolania" chór najstarszego chłopca w Europie
 • Przejazd kolejką na spektakularne widoki
 • Przeglądaj wina regionu Penedes, a smak wina
 • Tour jednym z największych piwnic ziemią
Pełny opis
Wybierz się na wycieczkę w małej grupie z Barcelony do Montserrat i regionu uprawy winorośli Penedès. Wycieczka wyrusza z Plaça Catalunya na 1 godzinę jazdy do Montserrat. Będzie mnóstwo wolnego czasu na samodzielne zwiedzanie Montserrat, ale wizyta w sanktuarium, w którym mieści się Moreneta, jest koniecznością! Pielgrzymi i inni odwiedzający wspinali się na górę, aby odwiedzić to sanktuarium od prawie 1000 lat. Będziesz także miał okazję odwiedzić fascynujące Muzeum Montserrat i przejrzeć jego kolekcje, od archeologii biblijnego wschodu po nowoczesne malarstwo i rzeźbę. Najważniejszym punktem wizyty w Montserrat jest słuchanie głosów najstarszego w Europie chóru dziecięcego, La Escolania de Montserrat . Na górze znajduje się wiele szlaków pieszych i wspinaczkowych, od łatwych spacerów po poważne wędrówki. Każdy szlak oferuje inną perspektywę na otaczający krajobraz, który jest usiany małymi kaplicami i pustelniami. Jeśli wolisz w ogóle nie chodzić, kolejną opcją jest skorzystanie z jednej z 2 kolei zębatych lub kolejki linowej, które zapewniają oszałamiający widok na okolicę. Po poranku w Montserrat, wycieczka do Penedès, regionu uprawy winorośli, gdzie zatrzymasz się przy winnicy, aby zobaczyć rozległe piwnice z winami i skosztować niektórych znanych produktów winiarni. Zwiedzasz winnicę i zobaczysz, jak powstaje to wino musujące, od tłoczenia winogron do fermentacji w rozległych piwnicach. Żadna wizyta w winnicy nie byłaby kompletna bez posmakowania produktu, więc pod koniec wycieczki będziesz miał okazję spróbować jednych z najlepszych cava produkowanych w regionie.
Wliczone w cenę
 • Transport przez luksusowym klimatyzowanym mini-trener
 • Profesjonalny przewodnik anglojęzyczny
 • zwiedzanie i degustacja wina
 • bilety wstępu Muzeum
 • Obiad i napoje
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Punkt wyjściowy wycieczki znajduje się naprzeciwko kawiarni na świeżym powietrzu słynnej Palau de la Musica, która znajduje się tuż przy Via Laietana. Dokładny adres biura to Carrer Palau de la Musica 1, 08003.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Lunchowe nie są wliczone w cenę, ale zatrzymują się w miejscach, gdzie znajdą Państwo szeroką gamę opcji obiadowych na każdą kieszeń. Ponieważ wierzymy w czasie z autobusu i możliwość dostać się i należy nosić ubranie odpowiednie do pogody i wygodne obuwie, i wprowadzają ochronę przed słońcem.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,8 /5

na podstawie 64 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,9/5
 • Transport
  4,9/5
 • Jakość/cena
  4,6/5
 • Bezpieczeństwo
  4,9/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

The tour was awesome, we had an amazing time with our guide as well as during our free time. He told us about different ways to spend the free time and everyone could find something suitable for themselves. Wonderful winery with a funny and interesting wine tasting. I highly recommend this tour.

20 sierpnia 2021

Dwie wycieczki były świetne. Nasz przewodnik, Arnau, udzielił nam podstawowych informacji o okolicy podczas jazdy do klasztoru. Poprowadził nas przez główne miejsca i dał nam czas na lunch, krótką wędrówkę i odwiedzenie sprzedawców na farmach, aby kupić ser i inne jedzenie. W winnicy nasza przewodniczka, Silvia, była cudowna. Otrzymaliśmy wycieczkę po budynku i podziemiach oraz informacje o procesie produkcji wina. Degustacja była doskonała. Arnau był dobrym kierowcą i mieliśmy wspaniały dzień.

Czytaj dalej

30 listopada 2019

We enjoyed getting out of the city to see the countryside. The history and the mountains we explained well. Gloria the your guide was exceptional!

28 lutego 2020

Przetłumacz
Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 7541