Wybierz daty

Barcelona Wycieczki kolejką linową

Liczba znalezionych atrakcji: 14
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Barcelona

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Barcelona?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Barcelona

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Barcelona to:

Klasztor Montserrat

Barcelona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Barcelona? Kliknij tutaj.

Barcelona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 909 opinii

Miałem świetne doświadczenie z tą działalnością. Po zarezerwowaniu go naprawdę nie mogłem się doczekać. Musiałem zmienić daty moich biletów, ponieważ mój lot do Barcelony został odwołany, ale usługa była bezstresowa i powiedziano mi, żebym się nie martwił, tylko po to, żeby się pojawić. Bycie wysoko na niebie i oglądanie całej Barcelony było piękne i surrealistyczne (kiedyś bałem się wysokości) Ogólnie jestem bardzo zadowolony z dokonanego wyboru.

To była przyjemna jazda z ładnym widokiem na miasto, zwłaszcza port w Barcelonie. Podobało nam się to. Nie ma możliwości zjedzenia czegoś na górze, warto zabrać ze sobą przekąski i wtedy można sobie urządzić fajny piknik. Można jednak odwiedzić zamek na szczycie góry, ale nie weszliśmy do środka.

miejsce piękne, widoki cudowne. jednak jeden duży minus. na bilecie i zamówieniu klarowna informacja ze jest otwarte do 19. jednak na miejscu okazało się że jest otwarte do 18 i mieliśmy raptem 45 minut na zwiedzanie. jest to wprowadzenie w błąd klienta.!!

Really nice panoramic view. Upstairs you can visit a Monjustic castle. All journey counted from metro station took us 2,5h.

Bardzo dobry środek transportu na wzgórze na którym znajduje się piękny zamek oraz tak samo świetny widok :D