Barcelona
kolejką linową

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu kolejką linową w: Barcelona

Oprócz atrakcji typu kolejką linową jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Barcelona?

W: Barcelona są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu kolejką linową w: Barcelona obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Barcelona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Barcelona? Kliknij tutaj.

Barcelona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 909 opinii

Zeer de moeite Ward. Vooral de fietstocht. Pięta zrelaksowana op een elektrische fiets. Gids Marc liet veel high/lights zien en plekjes die de moeite waard waren. Hij wist veel over de stad te vertellen. Dat geeft een poszedł do Barcelony. Er staat een zeiltocht, maar dit was een catamaran met gesloten zeil. Wel leuk om vanaf het water en ook vanaf de kabelbaan Barcelona te zien. Neem vooral wat te drinken en te eten mee voor onderweg. Het is een gevuld programma.

Najlepszy dzień . Wycieczka była zarówno zabawna, jak i pouczająca. Nie mogłem uwierzyć, jak daleko poszliśmy z jakimkolwiek wysiłkiem na ebike, który był łatwy w obsłudze i wygodny. Nasza gildia Marco nie mogła być milsza, a jego wiedza była oszałamiająca. Poleciłbym tę wycieczkę każdemu, o ile mają pewne umiejętności obsługi roweru, moim zdaniem nie dla kompletnych nowicjuszy.

Wygodna jazda samochodem. Fajna jazda Informacyjny i przyjazny przewodnik Dobry plan podróży i zorganizujemy wycieczkę Ogólnie dobra wycieczka z Barcelony, która nie jest zbyt męcząca i zabierze Cię w zupełnie inną atmosferę niż miasto

Ta wycieczka była niesamowita! Miasto Vic było takie urocze. Queralbs było niesamowicie wspaniałe i mieliśmy szczęście, że tam byliśmy. Wycieczka w góry Pireneje była niezwykle malownicza!

Doskonała obsługa, z czasem i swobodą chodzenia na różnych przystankach. Enrique niezwykle przyjazny przewodnik. Gorąco polecana wycieczka.