Barcelona
kolejką linową

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

kolejką linową: Popularne w kategorii Barcelona

Other Sightseeing Options in Barcelona

Want to discover all there is to do in Barcelona? Click here for a full list.

Barcelona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 909 opinii

Zeer de moeite Ward. Vooral de fietstocht. Pięta zrelaksowana op een elektrische fiets. Gids Marc liet veel high/lights zien en plekjes die de moeite waard waren. Hij wist veel over de stad te vertellen. Dat geeft een poszedł do Barcelony. Er staat een zeiltocht, maar dit was een catamaran met gesloten zeil. Wel leuk om vanaf het water en ook vanaf de kabelbaan Barcelona te zien. Neem vooral wat te drinken en te eten mee voor onderweg. Het is een gevuld programma.

Najlepszy dzień . Wycieczka była zarówno zabawna, jak i pouczająca. Nie mogłem uwierzyć, jak daleko poszliśmy z jakimkolwiek wysiłkiem na ebike, który był łatwy w obsłudze i wygodny. Nasza gildia Marco nie mogła być milsza, a jego wiedza była oszałamiająca. Poleciłbym tę wycieczkę każdemu, o ile mają pewne umiejętności obsługi roweru, moim zdaniem nie dla kompletnych nowicjuszy.

Świetny pomysł na pierwszy dzień w Barcelonie. Można zobaczyć kawał miasta, szczególnie ten nieco poza centrum jak np. Montjuic a następnie ma się już całkiem niezłe rozeznanie co gdzie jest i można na własną rękę zwiedzać. Przewodniczka była świetna, z humorem i ciekawymi historiami. Rowery też w bardzo dobrym stanie. Ogólnie serdecznie polecam!

Gorąco polecam naszą przewodniczkę Julię, która mówi kilkoma językami i była bardzo przyjazna i dużo wiedziała o okolicy. Sama wycieczka była najlepszą z mojej podróży, gorąco ją polecam, zwłaszcza wędrówkę na łonie natury.

Bardzo miła wizyta. Wspaniała naturalna przestrzeń. Roger jest świetnym przewodnikiem.