Karta miejska

Barcelona: Karta podróżna transportu publicznego Hola Barcelona

Organizator atrakcji: Turisme de Barcelona

Barcelona: Karta podróżna transportu publicznego Hola Barcelona

Organizator atrakcji: Turisme de Barcelona
Wczoraj zarezerwowano 38 razy

Od 77,06 zł za osobę

Wczoraj zarezerwowano 38 razy

Poznaj Barcelonę dzięki biletowi komunikacji publicznej, który umożliwia podróżowanie bez ograniczeń miejskimi i podmiejskimi środkami transportu. Odkryj piękno Barcelony i jej liczne skarby dzięki karnetowi na 48, 72, 96 lub 120 godzin.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Ważność 2 - 5 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis

Z biletem na transport publiczny, który oferuje nieograniczone podróże przez 2 lub więcej dni, będziesz mógł poruszać się po Barcelonie i okolicach, oszczędzając czas i pieniądze. Odkryj Barcelonę w wolnym czasie, podróżując metrem, autobusami i tramwajami tyle razy, ile chcesz. Przed rozpoczęciem przygody udaj się do Biura Informacji Turystycznej i wymień swój voucher. Odwiedź zabytki i zabytki miasta we własnym tempie, korzystając z biletu ważnego na nieograniczoną liczbę przejazdów metrem i autobusami obsługiwanymi przez Transports Metropolitans de Barcelona (TMB), pociągami sieci miejskiej Generalitat oraz tramwajem i podmiejskim Renfe pociągi. W cenę wliczony jest bilet na połączenie z linią na lotnisko w Barcelonie. Twój bilet komunikacji miejskiej jest ważny przez 48, 72, 96 lub 120 kolejnych godzin od daty skasowania (w zależności od wybranej opcji).

Wliczone w cenę
 • Przejazdy metrem i autobusami Transports Metropolitans de Barcelona (TMB)
 • Przejazdy pociągami kolei miejskiej Generalitat
 • Przejazdy tramwajami i pociągami kolei podmiejskiej Renfe (w tym karnet umożliwiający dotarcie na lotnisko w Barcelonie)
 • Przejazdy środkami komunikacji publicznej nocą
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki może zależeć od wybranej opcji.

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Dzieci do 4. roku życia podróżują za darmo.
 • Kupon uprawnia do nielimitowanych przejazdów (w okresie ważności kuponu) pociągami metra, autobusami (TMB), pociągami kolei miejskiej (FGC, strefa 1), kolejką linową na Montjuïc, tramwajami (TRAM) oraz pociągami regionalnymi (Rodalies de Catalunya, strefa 1).
 •  Ważność biletu rozpoczyna się w momencie jego skasowania po raz pierwszy.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 10283 opinii

Podsumowanie opinii

 • Transport
  4,4/5
 • Jakość/cena
  4,5/5
 • Bezpieczeństwo
  4,6/5
 • Jakość usług
  4,6/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

-Niestety informacja otrzymana przy rezerwacji, że voucher można wymienić na bilet w Terminalu Lotniska T2 jest błędna!, ponieważ nie ma tam informacji turystycznej -Więc ok. 10 minut spacerem do Terminalu T1, tam bez czekania szybko odkupiony na a sympatyczni Pracownicy w zarezerwowanym bilecie 5-dniowym pracowali bez problemów w komunikacji miejskiej i oszczędzali czas przy zakupie biletów indywidualnych, co czyni ją rozsądną inwestycją

Czytaj dalej

6 listopada 2022

Kupon na bilety transportowe kupiłem z wyprzedzeniem i po przyjeździe musiałem tylko dotrzeć do punktu informacyjnego na lotnisku, aby otrzymać bilety. Gorąco polecam zakup karnetu w oparciu o czas spędzony w mieście, ponieważ jest to bardzo wygodne. Możesz swobodnie poruszać się po Barcelonie, korzystając z dowolnego metra i dowolnego transportu publicznego

Czytaj dalej

5 listopada 2022

Świetne bilety na autobusy, metro i pociągi na lotnisko. Było to dla mnie warte w ciągu 4 dni, ponieważ używałem go wiele razy każdego dnia. Trudno było jednak znaleźć budkę biletową na lotnisku, ponieważ musiałem zmienić terminale. Na szczęście znalazłem osobę, która pomogła zadzwonić do centrum podróży i udzielić mi wskazówek przetłumaczonych z języka hiszpańskiego / angielskiego. Kupiłbym go ponownie dla Barcelony.

Czytaj dalej

23 października 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 50000