Barcelona Flamenco

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Pakiety
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 20
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Barcelona

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Barcelona?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Barcelona

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Barcelona to:

Sitges

Barcelona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Barcelona? Kliknij tutaj.

Barcelona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2172 opinii

Niesamowity bufet i spektakularne show! Mnóstwo jedzenia do obejrzenia i najwyższej jakości super jakość! Tyle rzeczy do wypróbowania. A co za przedstawienie! Gitarzyści, śpiewacy i tancerze. Wszyscy super wykwalifikowani. Doskonałe wibracje między nimi, mogą powiedzieć, że to dynamiczny występ, ponieważ grają ze sobą, a nie tylko grają wstępnie ustawiony występ. Wszyscy wykonawcy dobrze się bawili i zepchnęli go z parku! Dużo do picia. Odmówiłem nawet darmowego drinka w programie, ponieważ podczas kolacji miałem dosyć sangrii.

Bardzo fajny pokaz, jesteśmy zanurzeni w kulturze hiszpańskiej, tancerze są naprawdę utalentowani i pełni pasji, tak właśnie czuliśmy. Naprawdę warto objechać, nie trzeba płacić więcej, ten był idealny! Położony na pięknym PLACA REIAL, mogliśmy wtedy napić się romantycznego drinka, polecam!

Ekscytujące doświadczenie typowo hiszpańskiego tańca, z bardzo dobrymi wokalistami, którzy przyprawiali mnie o gęsią skórkę za umiejętności wokalne i interpretacyjne.Bardzo dobrzy i super ekspresywni tancerze, dzięki którym zakochałem się w latynoskim flamenco !!

Po prostu fantastycznie, idź bez wahania! Nawet główni sceptycy byli zdumieni i pod wrażeniem. Rzeczywiście, przyjdź wcześnie, aby być dobrze ustawionym i dobrze widzieć stopy. Bardzo sympatyczni artyści i w oczywistej harmonii na scenie

wspaniałe wrażenie , trzy tancerki dwóch tancerzy , wołowe pokazy jak i w parach do tego muzyka , klimat miejsca też daje bardzo duzo