Więcej zdjęć

Od 103 zł za osobę

Camp Nou: Stadion i muzeum F.C. Barcelony

Najważniejsze informacje
Czas trwania
90 min
Akceptowane kupony elektroniczne
Natychmiastowe potwierdzenie
Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem, otrzymasz pełny zwrot kosztów

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Wejdź do królestwa FC Barcelony
 • Poznaj historię Barcelony, zwiedzając Camp Nou
 • Spójrz z góry na największy europejski stadion
 • Odwiedź muzeum F.C. Barcelony
 • Wejdź do nowo otwartej strefy multimedialnej
Wycieczka w skrócie
Podążaj śladami legendarnych piłkarzy z FC Barcelony. Poznaj królestwo Barçy w trakcie 1,5-godzinnej wycieczki, idealnej dla fanów futbolu. Zwiedź Camp Nou – największy stadion w Europie, i wybierz się do muzeum, żeby dowiedzieć się wszystkiego o klubie.
Tego możesz się spodziewać
Spraw sobie (lub fanowi footballu, któremu chcesz sprawić olbrzymią radość) przyjemność i weź udział w tej 1,5-godzinnej wycieczce po Camp Nou, największym stadionie w Europie pod względem ilości miejsc, oraz po muzeum mu poświęconym. Prześledź rozwój najsłynniejszych graczy klubu FC Barcelona, takich jak Kubala, Cruyff, Maradona, Guardiola i Ronaldinho.

Swoją wycieczkę rozpocznij w nowoczesnym muzeum, gdzie zobaczysz wielkoekranowe, interaktywne ściany, nowe gabloty i rozległą kolekcję pamiątek, dokumentujących historię FC Barcelony, wyjaśniających wartości, które sprawiły, że Barça to więcej niż klub.

Potem zwiedź sam stadion. W trakcie wycieczki prześledzisz kroki graczy, którzy tworzyli historię i poczujesz prawdziwą pasję Barçy, odwiedzając najbardziej znaczące miejsca stadionu Camp Nou, w tym szatni i tunelu prowadzącego na boisko, skąd można podziwiać panoramiczny widok na stadion.

Odwiedź studio telewizyjne, „mixed zone”, pokój konferencyjny i miejsca, z których komentatorzy relacjonują mecze. Wycieczka kończy się na 2. piętrze, gdzie możesz odwiedzić fascynującą przestrzeń multimedialną, która została odnowiona w styczniu 2010 roku, ku uciesze członków klubu i odwiedzających. Szacowany czas Twojej wizyty to około 1,5 godziny.

Uwaga! Przed wejściem do muzeum należy koniecznie wymienić swój kupon w centrum Barcelony.
Wliczone w cenę
 • Opłata za wstęp do muzeum
 • Interaktywna wycieczka po stadionie Camp Nou
Niewliczone w cenę
 • Audioprzewodnik
 • Napiwki (opcjonalne)
 • Odbiór z hotelu i transport powrotny
 • Posiłki i napoje
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Aby odebrać swój kupon, zabierz ze sobą swój bilet elektroniczny oraz dowód tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy) i okaż je w biurze Julia Travel położonym przy ulicy Carrer de Balmes 5. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
• Ze względu na konstrukcję budynku, w tym znaczną liczbę schodów, wycieczka po Camp Nou nie jest przeznaczona dla osób o ograniczonych możliwościach poruszania się.

• Wymieniając swój kupon na bilet wstępu, koniecznie okaż swój dokument tożsamości (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy).

FCB zastrzega sobie prawo do zmiany godzin i trasy zwiedzania lub nawet zamknięcia części muzeum zgodnie z harmonogramem meczów, treningów czy wydarzeń specjalnych. Ewentualne zmiany zostaną ogłoszone przed zwiedzaniem.

Zmiany harmonogramu zwiedzania:

W dni meczów La Liga lub Pucharu Hiszpanii – wycieczka nie odbywa się, ale muzeum jest czynne do 3 godzin przed rozpoczęciem meczu (z możliwością zwiedzania stadionu z 2. poziomu).

W dni meczów Ligi Mistrzów – wycieczka nie odbywa się i możliwe jest zwiedzanie tylko 1. poziomu muzeum do godz. 15.00. Dzień przed meczem trasa wycieczki zmieni się. Możliwy będzie wstęp do wszystkich obszarów stadionu oprócz 2. poziomu muzeum.
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 711)

Organizator:

Julia Travel Gray Line Spain

Numer identyfikacyjny produktu: 1227

Te wycieczki też mogą Cię zainteresować…