Więcej zdjęć

Od 112 zł za osobę

Camp Nou: Stadion i muzeum F.C. Barcelony

Numer identyfikacyjny produktu: 1227
Najważniejsze informacje
Czas trwania
90 min
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Wejdź do królestwa FC Barcelony
 • Poznaj historię Barcelony, zwiedzając Camp Nou
 • Spójrz z góry na największy europejski stadion
 • Odwiedź muzeum F.C. Barcelony
 • Wejdź do nowo otwartej strefy multimedialnej
Wycieczka w skrócie
Podążaj śladami legendarnych piłkarzy z FC Barcelony. Poznaj królestwo Barçy w trakcie 1,5-godzinnej wycieczki, idealnej dla fanów futbolu. Zwiedź Camp Nou – największy stadion w Europie, i wybierz się do muzeum, żeby dowiedzieć się wszystkiego o klubie.
Tego możesz się spodziewać
Spraw sobie (lub fanowi footballu, któremu chcesz sprawić olbrzymią radość) przyjemność i weź udział w tej 1,5-godzinnej wycieczce po Camp Nou, największym stadionie w Europie pod względem ilości miejsc, oraz po muzeum mu poświęconym. Prześledź rozwój najsłynniejszych graczy klubu FC Barcelona, takich jak Kubala, Cruyff, Maradona, Guardiola i Ronaldinho.

Swoją wycieczkę rozpocznij w nowoczesnym muzeum, gdzie zobaczysz wielkoekranowe, interaktywne ściany, nowe gabloty i rozległą kolekcję pamiątek, dokumentujących historię FC Barcelony, wyjaśniających wartości, które sprawiły, że Barça to więcej niż klub.

Potem zwiedź sam stadion. W trakcie wycieczki prześledzisz kroki graczy, którzy tworzyli historię i poczujesz prawdziwą pasję Barçy, odwiedzając najbardziej znaczące miejsca stadionu Camp Nou, w tym szatni i tunelu prowadzącego na boisko, skąd można podziwiać panoramiczny widok na stadion.

Odwiedź studio telewizyjne, „mixed zone”, pokój konferencyjny i miejsca, z których komentatorzy relacjonują mecze. Wycieczka kończy się na 2. piętrze, gdzie możesz odwiedzić fascynującą przestrzeń multimedialną, która została odnowiona w styczniu 2010 roku, ku uciesze członków klubu i odwiedzających. Szacowany czas Twojej wizyty to około 1,5 godziny.

Uwaga! Przed wejściem do muzeum należy koniecznie wymienić swój kupon w centrum Barcelony.
Wliczone w cenę
 • Opłata za wstęp do muzeum
 • Interaktywna wycieczka po stadionie Camp Nou
Niewliczone w cenę
 • Audioprzewodnik
 • Napiwki (opcjonalne)
 • Odbiór z hotelu i transport powrotny
 • Posiłki i napoje
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Aby odebrać swój kupon, zabierz ze sobą swój bilet elektroniczny oraz dowód tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy) i okaż je w biurze Julia Travel położonym przy ulicy Carrer de Balmes 5. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
• Ze względu na konstrukcję budynku, w tym znaczną liczbę schodów, wycieczka po Camp Nou nie jest przeznaczona dla osób o ograniczonych możliwościach poruszania się.

• Wymieniając swój kupon na bilet wstępu, koniecznie okaż swój dokument tożsamości (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy).

FCB zastrzega sobie prawo do zmiany godzin i trasy zwiedzania lub nawet zamknięcia części muzeum zgodnie z harmonogramem meczów, treningów czy wydarzeń specjalnych. Ewentualne zmiany zostaną ogłoszone przed zwiedzaniem.

Zmiany harmonogramu zwiedzania:

W dni meczów La Liga lub Pucharu Hiszpanii – wycieczka nie odbywa się, ale muzeum jest czynne do 3 godzin przed rozpoczęciem meczu (z możliwością zwiedzania stadionu z 2. poziomu).

W dni meczów Ligi Mistrzów – wycieczka nie odbywa się i możliwe jest zwiedzanie tylko 1. poziomu muzeum do godz. 15.00. Dzień przed meczem trasa wycieczki zmieni się. Możliwy będzie wstęp do wszystkich obszarów stadionu oprócz 2. poziomu muzeum.
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 738)

Organizator:

Julia Travel Gray Line Spain

Numer identyfikacyjny produktu: 1227

Te wycieczki też mogą Cię zainteresować…