Bilet wstępu

Barcelona: Camp Nou i Muzeum FC Barcelona

Organizator atrakcji: FC Barcelona

Barcelona: Camp Nou i Muzeum FC Barcelona

Organizator atrakcji: FC Barcelona

Od 131,89 zł za osobę

Weź udział w wycieczce po Camp Nou, największym stadionie w Europie, a potem udaj się do muzeum, by dowiedzieć się wszystkiego o FC Barcelonie. Podczas tej wycieczki dla fanów piłki nożnej podążaj śladami legendarnych piłkarzy.

Informacje o bilecie

Warunki odwołania rezerwacji
Ta atrakcja nie podlega zwrotowi
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Wejdź do królestwa FC Barcelony
 • Poznaj historię Barcelony, zwiedzając Camp Nou
 • Spójrz z góry na największy europejski stadion
 • Odwiedź muzeum FC Barcelony
 • Zanurz się w nowo otwartej strefie multimedialnej
Pełny opis

Zwiedzaj Camp Nou, największy stadion w Europie, i odwiedź towarzyszące mu muzeum. Podążaj śladami legendarnych piłkarzy Futbol Club Barcelona, takich jak Kubala, Cruyff, Maradona, Guardiola i Ronaldinho.

Rozpocznij zwiedzanie nowoczesnego muzeum z wielkoformatowymi interaktywnymi ścianami, nowymi gablotami i bogatą kolekcją przedmiotów, które ujawniają historię FC Barcelony i wyjaśniają wartości, które uczyniły Barçę „czymś więcej niż klubem”.

< p> Następnie wybierz się na wycieczkę Camp Nou Experience. Odwiedź kluczowe obszary Barçy, w tym szatnie gości i tunel prowadzący na boisko. Zobacz panoramę całego stadionu.

Odwiedź studio telewizyjne, strefę mieszaną, salę prasową i loże komentatorskie. Zwiedzanie kończy się na drugim piętrze, gdzie można zwiedzić fascynującą przestrzeń multimedialną, która została odnowiona w styczniu 2010 roku.

Wliczone w cenę
 • Opłata za wstęp do muzeum
 • Interaktywna wizyta na Camp Nou
 • Przewodnik
 • Jedzenie i napoje
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby z dysfunkcjami ruchowymi
 • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Poszukaj kasy biletowej w Muzeum FC Barcelona.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Niedozwolone

 • Bagaż lub duże torby

Co trzeba wiedzieć

 • FC Barcelona zastrzega sobie prawo do zmiany godzin i trasy zwiedzania lub nawet zamknięcia części muzeum ze względu na mecze, treningi czy specjalne wydarzenia. Informację o ewentualnych zmianach otrzymasz przed wizytą.
 • Atrakcja ta nie będzie dostępna podczas meczów La Liga lub Pucharu Hiszpanii. Jednak muzeum jest czynne do 3 godzin przed rozpoczęciem meczu (z możliwością zwiedzania stadionu z 2. poziomu).
 • Atrakcja ta nie będzie dostępna w dni meczów Ligi Mistrzów. Możliwe jest zwiedzanie wyłącznie 1. poziomu muzeum do godz. 15.00. Dzień przed meczem wstęp na 2. poziom muzeum będzie niemożliwy.
 • Dzieci w wieku poniżej 4. roku życia mogą wziąć udział w wycieczce za darmo, ale muszą mieć bilet. Należy odebrać go w kasie przed rozpoczęciem atrakcji.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,5 /5

na podstawie 7115 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4/5
 • Jakość usług
  4,2/5
 • Organizacja
  4,2/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Muzeum jest świetne i nie spiesz się, audioprzewodnik wyjaśnia wszystko szczegółowo. Po zwiedzeniu muzeum masz możliwość stosunkowo swobodnego i samodzielnego zwiedzania stadionu. Przez stadion jest trasa, ale jest bardzo przestronna i jest wiele miejsc, w których można się zatrzymać. Od najwyższego poziomu stadionu po krawędź boiska wszystko jest dostępne. Wizyta była super, sam stadion ma już swoje lata świetności, ale plany są ambitne.

Czytaj dalej

13 stycznia 2023

Camp Nou! Ekscytująca wizyta w domu FC Barcelony. Nadal przeżywam, siedząc na stadionowych siedzeniach i w szatni, wyobrażając sobie mecz na żywo. Jako fan piłki nożnej - można tu łatwo spędzić 3 - 4 godziny. Wiele do zrobienia dla dzieci. Uwaga: każde doświadczenie jest skomercjalizowane - zdjęcia, zestawy, nie czułem, że przewodnik audio (6 GBP) lub edytowane zdjęcia (20 GBP +) były tego warte.

Czytaj dalej

5 stycznia 2023

Muzeum piłki nożnej jest naprawdę piękne, zarówno dla tych, którzy pasjonują się piłką nożną, jak i dla tych, którzy nią nie są. Przyjechaliśmy i powiedzieli nam, że boisko zostanie otwarte o godzinie 11, a następnie o godzinie 11 poinformowali, że wydarzenie, które miało miejsce, potrwa dłużej i że w związku z tym nie jest możliwe wejście na boisko, do którego moglibyśmy wrócić po południu, ale mieliśmy samolot i nie mogliśmy wrócić. Około 12 wychodziliśmy, gdy nagle i szczęśliwie otworzyli i mogliśmy wejść. Czytałem, że ta niedogodność często się zdarza i nie wydaje mi się to właściwe dla tych, którzy zorganizowali dzień i godzinę wejścia i obejrzenia stadionu. Gdybyśmy wyszli minutę wcześniej, nie bylibyśmy w stanie wejść, to jedyny powód, dla którego dałem mu 4 gwiazdki, a nie 5

Czytaj dalej

13 listopada 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 201295