Barcelona
bilety

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Andre seværdigheder i Barcelona

Vil du se alle oplevelser i Barcelona? Klik her for en fuld oversigt

Barcelona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 50 927 opinii

Świetne show, przygotowane doskonale. Kameralna atmosfera małego teatru, a przede wszystkim artyści zaangażowani w sposób, który pozwala przez godzinę przenieść się w zupełnie inny świat pełen rytmów i emocji . Razem z żoną traktowaliśmy tę atrakcję raczej jako obowiązek, a okazała się ona jedną z najlepszych atrakcji artystycznych, które widzieliśmy nie tylko w Barcelonie ale i w ogóle . Sala jest niewielka więc jeśli chcesz zaoszczędzić to nie trzeba kupować miejsc w pierwszym rzędzie, napewno miło jest oglądać show popijając wino ( to opcja w cenie pierwszego rzędu ) i będąc najbliżej artystów ale w sali znajduje się bar i każdy może coś zamówić, a z tylnych rzędów widać również nieźle.

Łatwa lokalizacja, do której można się dostać, bardzo prosta po przyjeździe i fantastyczny pokaz. Niesamowity autentyczny taniec i muzyka. Gorąco polecam turystom podróżującym po Barcelonie.

Magiczny wieczór! Bardzo fajna wycieczka audio w różnych językach. Piękny dom i warto zajrzeć do środka. Wisienką na torcie była muzyka na żywo i kieliszek wina musującego.

Niesamowite są jednak płaszczki! Karmienie karpi przez dzieci także dużą atrakcją. Meduzy ekstra. Myślę, że miłośnicy przyrody będą zadowoleni!

W upalne dni to dobre rozwiązanie. Doskonałe widoki! Niezapomniane wrażenia.