Barcelona Bilet komunikacji publicznej

  • Karty miejskie
Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Barcelona

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Barcelona?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Barcelona

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Barcelona to:

Sitges

Barcelona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Barcelona? Kliknij tutaj.

Barcelona: Co mówią inni?

Karta była naprawdę przydatna, więc nie musieliśmy myśleć o zakupie biletu na nasze wielokrotne przejazdy metrem, pociągiem lub autobusem. Jedyną mylącą rzeczą (ale nie dużym problemem) było to, że odebraliśmy nasz bilet na lotnisku (łatwe na stacji informacyjnej), ale bramki kolejowe nie skasowały naszego biletu. Personel na stacji kolejowej (zarówno wjeżdżający na lotnisko, jak i przyjeżdżający na dworzec Sants) wpuszczał nas i wypuszczał ręcznie. Nasze bilety zostały skasowane, gdy weszliśmy do stacji metra w Sants i stamtąd wszystko było łatwe. Korzystaliśmy z biletów wiele razy w ciągu czterech dni i uważamy, że był to dobry stosunek jakości do ceny. Myślę, że nawet gdybyśmy nie wykorzystali pełnej kwoty kosztu biletu, nadal kupiłbym go dla wygody wchodzenia bez konieczności zatrzymywania się, aby kupić bilet na każdą podróż.

Bardzo praktyczne, jednak pomyśleliśmy, że musimy udać się do wejścia do metra, aby odebrać nasze bilety. Nie widzieliśmy biura turystycznego na lotnisku. Ponadto żaden pracownik lotniska nie był w stanie nas o tym poinformować. Chodziliśmy od biura informacyjnego do biura.

Gorąco polecam kupić kartę Hola Barcelona. Jest to o wiele prostsze i tańsze niż kupowanie biletu za każdym razem, gdy jedziesz komunikacją miejską. Voucher można łatwo wymienić na kartę na lotnisku: wystarczy zadbać o godziny otwarcia. Życzymy miłego pobytu w Barcelonie!

Super sprawa, raz kupujesz bilet i potem tylko jeździsz. Bez zbędnych formalności, kupowania co chwilę biletu w autobusie. Naprawdę godne polecenia. Bilet jest ważny na wszystkie rodzaje transportu - metro, bus, tramwaj.

Wygoda przemieszczania sie, nie trzeba kupować osobnych biletów na różne środki transportu.