Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka z przewodnikiem

Barcelona: Half-Day Montserrat Experience

Organizator atrakcji: Barcelona Local Experiences

Barcelona: Half-Day Montserrat Experience

Organizator atrakcji: Barcelona Local Experiences
Prawie wyprzedane

Od 306,74 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Odkryj Montserrat podczas porannej wycieczki grupowej z transportem w obie strony z Barcelony. Ciesz się wolnym czasem, aby odkryć sekrety Montserrat po wycieczce z przewodnikiem.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Przejazd z centrum Barcelony do klasztoru
 • Wybierz się na wycieczkę w małej grupie z profesjonalnym przewodnikiem
 • Ciesz się odpłatnym czasem na zwiedzenie la Moreneta, wejście do muzeum, przejazd kolejką linową i podziwianie zapierających dech w piersiach widoków
 • Otrzymuj zniżki na zajęcia i bilety w Montserrat
Pełny opis
Zacznij od spotkania ze swoim przewodnikiem w centrum Barcelony, skąd zaczyna się Twoje wyjątkowe doświadczenie. Dołącz do grupy w klimatyzowanym prywatnym samochodzie podczas podróży w góry Montserrat. Ciesz się widokami, gdy usłyszysz o bazylice i klasztorze Montserrat, domu la Moreneta (Czarna Madonna). W przeciwieństwie do innych wycieczek, doświadczenie to pozwala uzyskać wczesny dostęp do odwiedzenia klasztoru Montserrat, na długo przed przybyciem tłumów. Po przyjeździe skorzystaj z 45-minutowej wycieczki z przewodnikiem, podczas której poznasz Montserrat, w tym jego tajemnice. Podczas tej wycieczki odwiedzasz targ rolnika i wchodzisz do bazyliki. Następnie przewodnik objaśnia wszystkie zabawne czynności, które można wykonać podczas 2 godzin wolnego czasu po wycieczce z przewodnikiem. Możesz odwiedzić la Moreneta (Czarna Madonna), wejść do muzeum, skosztować domowego trunku z klasztoru, wybrać się na spacer do Saint Miguel, przejechać kolejką linową Sant Joan i wiele więcej.
Wliczone w cenę
 • Prywatny transfer w obie strony z centrum Barcelony
 • Wczesny dostęp do klasztoru Monsterrat, przed przybyciem tłumów
 • Wycieczka z przewodnikiem w małych grupach
 • Czas wolny
 • Bilety na spektakl „Czarna Madonna”
 • Jedzenie i napoje
 • napiwki
 • Odbiór i dowóz do hotelu

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Twój przewodnik będzie czekał w miejscu spotkania, trzymając czerwony bordowy parasol. Zaleca się wziąć taksówkę na miejsce spotkania, aby uniknąć zamieszania. Jeśli to zrobisz, pamiętaj, aby powiedzieć kierowcy, aby zawiózł Cię do „Placeta de Vicenç Albert Ballester”, abyś mógł dotrzeć bez żadnych problemów. Można tam również dojechać metrem. Najbliższa stacja to „Arc de Triomf” (czerwona linia). Po wyjściu z metra jest 5 minut spacerem do miejsca spotkania. Pamiętaj, aby wcześniej sprawdzić, jak dotrzeć na miejsce spotkania.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Wygodne ubrania

Co trzeba wiedzieć

 • Należy pamiętać, że Montserrat to góra o wysokości 1236 metrów, dlatego temperatura różni się od temperatury w Barcelonie (zaleca się noszenie wygodnych ubrań)
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,8 /5

na podstawie 206 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,9/5
 • Transport
  4,9/5
 • Jakość/cena
  4,7/5
 • Jakość usług
  5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Zrobiliśmy poranną wycieczkę po klasztorze, która dobrze pasowała do naszego harmonogramu. Poszliśmy do krzyża św. Michała (~40 min), robiąc zakupy w sklepach z pamiątkami i kupując gadżety na targu rolników w Montserrat. Udało nam się pokonać tłumy, ponieważ było wcześnie. Nie czekaj, aby zobaczyć Czarną Madonnę lub Kaplicę. Nasz przewodnik, Alberto, był NAJLEPSZY. Jest kompetentny i zabawny. Miał tyle informacji do przekazania. Gorąco polecamy wycieczkę, a zwłaszcza z Alberto!!

Czytaj dalej

14 marca 2022

Dzień był wspaniały. Marta była naszym przewodnikiem i była bardzo entuzjastyczna, przekazała nam wiele informacji w zabawny sposób i miała świetną osobowość. Nasza pierwotna wycieczka trwała tylko 5 godzin, ale nasz przewodnik był chory, więc dostaliśmy bezpłatne podniesienie standardu do 7-godzinnej wycieczki z winem i tapas, co było niesamowite i bardzo się cieszę, że zrobiliśmy tę wycieczkę. Znalezienie miejsca na odbiór było łatwe, a widoki i historia Montserrat są niesamowite. Wino i tapas w winnicy były pyszne. Sama winnica też była niezwykle ciekawa. Pogoda była słoneczna, ale w górach bardzo zimno (około 30 stopni Celsjusza), więc pamiętaj, aby spakować się w miesiącach zimowych. Ta trasa była świetna i cieszymy się, że zdecydowaliśmy się to zrobić! To było wspaniałe doświadczenie, a ta firma ma fantastyczną obsługę klienta.

Czytaj dalej

16 stycznia 2022

The tour was on time and overall quite enjoyable. As others have already said, a couple more hours wouldn't hurt to explore everything. Essentially you'll have to commit to one of the guide's suggested options and stick to it. E.g. I hiked up the mountain to the cross and the funicular station and had afterwards roughly 20 minutes left to explore the stores and market

Czytaj dalej

10 grudnia 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 382854