Bilet wstępu

Barcelona: Wstęp bez kolejki do Casa Milà i audioprzewodnik

Organizator atrakcji: Casa Milà - La Pedrera
Bilet wstępu

Barcelona: Wstęp bez kolejki do Casa Milà i audioprzewodnik

Organizator atrakcji: Casa Milà - La Pedrera

Od 117,21 zł za osobę

Certyfikat

Zwiedź budynek Casa Milà (La Pedrera), korzystając z biletów wstępu bez kolejki. Podziwiaj apartamenty Antoniego Gaudíego przy alei Passeig de Gràcia i zobacz wystawę „Espai Gaudí”, która poświęcona jest życiu oraz dziełom Gaudíego.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Zawiera audioprzewodnik
hiszpański, baskijski, kataloński, angielski, francuski, galicyjski, niemiecki, włoski, portugalski, rosyjski, chiński, japoński, koreański

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Dowiedz się więcej o dziedzictwie hiszpańskiego architekta Antoniego Gaudíego
 • Omiń kolejki i udaj się bezpośrednio do budynku Casa Milà – jednego z arcydzieł Gaudíego
 • Poznaj innowacje architektoniczne Gaudíego, odwiedzając wystawę „Espai Gaudí”
 • Wejdź na dach budynku, aby podziwiać z bliska wymyślne kominy
 • Nadaj wizycie w budynku Casa Milà wyjątkowości, zakładając okulary mieszanej rzeczywistości
Pełny opis

Obejrzyj budynek Casa Milà (La Pedrera) – jeden z najwybitniejszych i najbardziej innowacyjnych budynków XX wieku, który został zaprojektowany przez Antoniego Gaudíego u szczytu jego kariery. Ciesz się wstępem bez kolejki i skorzystaj z audioprzewodnika. Minąwszy fasadę tego nadzwyczajnego budynku przy eleganckiej ulicy Passeig de Grácia, podziwiaj przyciągające wzrok klatki schodowe i korkociągi kominów, które stały się symbolami Barcelony Gaudíego. Wejdź na dach budynku, aby przyjrzeć się z bliska jego krętej formie i strukturze wymyślnych kominów. Następnie wybierz się na poddasze, aby zobaczyć „Espai Gaudí” – jedyną wystawę poświęconą życiu i twórczości Gaudíego. Dowiedz się więcej o jego innowacjach architektonicznych dzięki prezentacji trójwymiarowych modeli budynków, planom budowlanym oraz historycznym fotografiom i filmom.

Wykorzystaj w pełni wizytę w budynku La Pedrera, łącząc ją z nową atrakcją – La Pedrera Virtual Experience. Rzeczywistości mieszanej można tu doświadczać od 2022 roku. Decydując się na atrakcję La Pedrera Virtual Experience, przeniesiesz się do niezwykłej przestrzeni budynku La Pedrera, w czym pomogą Ci najnowocześniejsze zdobycze technologii. Zachwyć się połączeniem rzeczywistości z niesamowitymi elementami holograficznymi.

Załóż okulary rzeczywistości mieszanej, dzięki którym wyruszysz w podróż do różnych epok i miejsc. Poczuj się tak, jakbyś stanowił(-a) część historii budynku.

Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu bez kolejki do Casa Milà
 • Przewodnik audio
 • Okulary/kask rzeczywistości mieszanej (jeśli wybrano opcję Virtual Experience)
 • Przewodnik

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Rozpocznij wycieczkę w budynku Casa Milà (La Pedrera).

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • W przypadku opadów deszczu taras na dachu ze względów bezpieczeństwa zostanie zamknięty. Zamknięcie tarasu na dachu nie stanowi podstawy do ubiegania się o pełen lub częściowy zwrot kosztów za bilet wstępu.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 5596 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,2/5
 • Jakość usług
  4,6/5
 • Organizacja
  4,6/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Organizacja wycieczki bez zarzutu. Mimo iż Casa Batllo jest bardzie surowa i szara na zewnątrz robi ogromne wrażenie. Na szczególną uwagę zwraca dach. Ogromna przestrzeń z widokiem na barcelońskie ulice i Sagradę Familię. Położenie na rogu ulic na pewno ma w tym przypadku duże znaczenie.

22 marca 2023

Normalnie vaucher trzeba zamienić na bilet czekając w kolejce, ale Pani była miła i zrobiła to bez kolejki, nie wiem w końcu czy kupując on-Line trzeba stać w kolejce czy nie,,, generalnie oszczędność 10-15min czasu Samo wrażenie ze zwiedzania z audio przewodnikiem fantastyczne,,, sam dom i muzeum robią duże wrażenie :) polecamy!

22 marca 2023

ガウディ建築を見るためにスペインへの家族旅行を企画しました。サグラダファミリアはもちろんですが、カサ ミラも必見です! しかし、スペインに到着した数時間後の予約にしていたことが失敗で、予約時間を少し過ぎてしまいました。。。入れないんじゃないかとドキドキしながら、慌てて現地に向かったのですが、1階入り口付近にいたスタッフの方に遅れたことを謝ると笑顔で「No problem」と言って、音声ガイドの場所を案内してくれました。音声ガイドは使い方も簡単で便利でした。ポイントとなる部屋に到着すると自動で部屋の説明をしてくれます。 屋根裏部屋的な最上階にあるガウディ建築についての展示室には、奇抜に思える建築物の発想のヒントになったものや、建築法についてわかりやすく展示説明されていて、ガウディの素晴らしさを再認識できました。たまたまの予約日程だったのですが、次の日にサグラダファミリアへ行く予定にしていたので、しっかりと予習ができたのも良かったです。 (まず最初にカサ ミラへ行くのをおすすめします!) 夕方の予約だったのですが、屋上に上がったとき、ちょうど太陽が傾きはじめていて、夕陽に染まる建物や街の風景が最高に素敵でした。 屋上での記念撮影はどこで撮っても絵になりますよ!

Czytaj dalej

22 marca 2023

Numer identyfikacyjny produktu: 49864