Więcej zdjęć

Od 286,72 zł za osobę

Barcelona: Wycieczka prywatna po dzielnicy gotyckiej

Numer identyfikacyjny produktu: 34065
Najważniejsze informacje
Czas trwania
2 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski
Dla osób na wózkach inwalidzkich

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Przespaceruj się po zabytkowych ulicach dzielnicy gotyckiej w Barcelonie
  • Zobacz ruiny z czasów rzymskich, okazałe kościoły średniowieczne, dzielnicę żydowską i inne atrakcje
  • Dostosuj trasę wycieczki do swoich potrzeb
  • Skosztuj churros – najlepszych hiszpańskich wypieków!
Wycieczka w skrócie
Odwiedź zabytkowe zakątki Barcelony w trakcie 2-godzinnej wycieczki po dzielnicy gotyckiej. Zobacz La Rambla, La Boqueria, katedrę św. Eulalii, ruiny z czasów rzymskich, pozostałości dawnej dzielnicy żydowskiej, budynki Gaudiego i inne atrakcje.
Tego możesz się spodziewać
Wybierz się na 2-godzinną wycieczkę po Barri Gòtic – najbardziej zabytkowej dzielnicy Barcelony, w której znajdziesz dzieła architektury z czasów od starożytności po XXI wiek. Dzięki połączeniu elementów historii, kultury i rozrywki wycieczka ta spodoba się podróżnikom w każdym wieku. Jest też idealną opcją dla rodzin.

Zacznij na Plaça de Catalunya i wejdź w strefę przeznaczoną wyłącznie dla ruchu pieszego. Poznaj sekrety wąskich uliczek wypełnionych zgiełkiem codziennego życia. Udaj się do XV-wiecznej katedry z olśniewającą fasadą w stylu gotyckim, przespaceruj po starej dzielnicy żydowskiej i odkryj pozostałości muru z czasów rzymskich. Podziwiaj harmonijne połączenie XX-wiecznej sztuki z architekturą XXI wieku. Wsłuchaj się w historie skrywane przez budynki Barcelony.

Zakończ swój spacer na słynnym bazarze La Boqueria. Naciesz oczy straganami wypełnionymi po brzegi świeżymi owocami, warzywami, serami i oliwkami. Skosztuj miejscowych przekąsek lub poświęć trochę więcej czasu na zjedzenie tradycyjnego obiadu.
Wliczone w cenę
  • Profesjonalny i doświadczony przewodnik z pasją
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Plaça de Catalunya przy Passeig de Gràcia – zaraz po prawej stronie od drzwi wejściowych sklepu Apple. Twój przewodnik będzie miał na sobie identyfikator imienny z logo Enchanting Barcelona. Najbliższa stacja metra: Plaça de Catalunya (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
Jeżeli masz trudności w poruszaniu się, poinformuj o tym swojego przewodnika. Zwiedzanie zostanie dostosowane do Twoich potrzeb, tak aby wycieczka była dla Ciebie tak komfortowa, jak tylko jest to możliwe.
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 27)

Organizator:

Enchanting Barcelona

Numer identyfikacyjny produktu: 34065