Barcelona
Family-friendly Activities

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu atrakcje dla całej rodziny w: Barcelona

Oprócz atrakcji typu atrakcje dla całej rodziny jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Barcelona?

W: Barcelona są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu atrakcje dla całej rodziny w: Barcelona obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Barcelona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Barcelona? Kliknij tutaj.

Barcelona: Co mówią inni?

Tak pokrótce. KatedraSagrada Familia i Park Guell (Antonio Gaudi) - ilość odwiedzających świadczy o wyjątkowości tych miejsc. Ale mało kto wie, że tuż obok Sagrady, na uliczce C. de Simo, jest wspaniała rybna restauracja La Paradeta - radzę odwiedzić. A jak ktoś lubi flamenco, to tylko w klubie Robadors23, dzielnica La Rambla, od st. metra Liceu uliczką C. de Sant Pau ok. 600 m na zachód. Koło budynku KinoTeca w prawo i już jesteś na uliczce C. de Robadors, klub pod nr 23. Violeta Barrio, flamencitta, jest rewelacyjna. Wstęp tylko 5 eur. i na miejscu tapas i wino - niedrogo. W dzielnicy Poble Sec jest piękna góra Mont Juic z warowną cytadelą i całym mnóstwem zieleni i różnych czarownych miejsc z widokami na Barcelonę. A tamże muzeum Joan Miro - napewno warte odwiedzenia. Że wspomnę o plażach, marinach i spacerach po dzielnicy Gotic. Wracając do ogólnych wrażeń - to ogromna ilość barów i restauracyjek - napewno nie umrzesz z głodu. I ceny bardzo przystępne, a obsługa fantastyczna.

Duży park potrzeba trochę czasu żeby wszystko zobaczyć ale warto. W ładną pogodę dużo ludzi więc długo trzeba czekać na dobre ujęcie ale z perspektywy czasu to nie istotne . Lepiej kupić bilety z wyprzedzeniem bo często są już wyprzedane. Mają jakąś ograniczoną ilość zwiedzających dziennie.

Wrażenia i widoki - WARTO. Trzeba jednak przewidzieć czas na zwiedzanie zamku. My mieliśmy trochę za mało czasu. Polecam

Bardzo dobry występ, wszyscy tancerze i śpiewający bardzo dobrzy, zachęcam do kupna biletów

Piękny stadion, piękna historia. To warto zobaczyć na własne oczy!