1. Hiszpania
 2. Katalonia
 3. Barcelona
 4. Alhambra

7-dniowa wycieczka z Andaluzji i Barcelony z Madrytu

Numer identyfikacyjny produktu: 44833
Zobacz galerię
Poznaj zabytki Andaluzji i dowiedz się o wpływie Maurów na Hiszpanię podczas 7-dniowej wycieczki po Andaluzji. Następnie odwiedź stolicę Katalonii na wybrzeżu Costa Brava. Odkryj bogatą kulturę iberyjską podczas wizyty w Sewilli, Valenicy, Granadzie i…
Informacje
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Wymagany kupon papierowy
Czas trwania 7 dni
Godzina rozpoczęcia 08:00
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
hiszpański, angielski

Wybierz liczbę uczestników, datę i język:

Trwa ładowanie strony...

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zobacz najbardziej zabytkowe zabytki Andaluzji w Kordobie, Sewilli i Granadzie
 • Odwiedź tętniące życiem nadmorskie miasta Walencji i Barcelony
 • Dowiedz się o mauretańskich rządach i wpływach na Iberii w Alhambra
 • Wędruj średniowiecznymi ulicami barcelońskiego Barrio Gotico
 • Odkryj mieszankę architektury islamskiej i romańskiej w Saragossie
 • Poświęć trochę czasu na poznanie futurystycznego Miasta Sztuki i Nauki w Walencji
 • Idź do największej gotyckiej katedry na świecie
 • Przejedź przez wspaniałą okolicę La Mancha
 • Poczuj pasję flamenco na opcjonalnym pokazie flamenco w Sewilli
Pełny opis
Poznaj różnorodne kultury Hiszpanii podczas 7-dniowej wycieczki po kilku różnych obszarach i dowiedz się o wpływie Maurów w Sewilli, Granadzie i Kordobie. Odkryj tętniące życiem nadmorskie kurorty Walencji i Barcelony, jadąc przez góry i wzdłuż wspaniałego wybrzeża Morza Śródziemnego.

Dzień 1: Madryt - Kordoba - Sewilla
Wyjedź z Madrytu i jedź komfortowym klimatyzowanym autokarem przez malowniczą okolicę La Mancha do Kordoby. Poświęć trochę czasu na zwiedzanie słynnego meczetu i dzielnicy żydowskiej, po czym kontynuuj kolację i nocleg w czterogwiazdkowym hotelu Hesperia Sevilla w pięknym andaluzyjskim Sewilli.

Dzień 2: Sewilla
Tego ranka lokalny przewodnik poprowadzi Cię po najbardziej tętniącym życiem mieście Andaluzji, aby doświadczyć dźwięków i atrakcji promiennego parku Marii Luizy, mozaikowych ścian Plaza de Espana i największej na świecie gotyckiej katedry w katedrze w Sewilli. Weź typowy barrio z Santa Cruz, a następnie spędź wolne popołudnie.

Dzień 3: Sewilla - Granada
Po śniadaniu udaj się do Granady i po przyjeździe odwiedź niesamowitą Alhambrę. Wędruj wśród pięknych pałaców Nazari i pomników Generalife i odkryj najlepszą ekspresję sztuki islamskiej w Hiszpanii. Dawny pałac i harem mauretańskich władców zawiera sekcje z IX wieku. Dostępna jest opcjonalna wizyta w jaskiniach Sacromonte, a także możliwość wzięcia udziału w typowym pokazie flamenco. Przyjedź do czterogwiazdkowego hotelu Meliá Granada na nocleg.

Dzień 4: Granada - Walencja
Wyjedź z Grenady po śniadaniu i podróżuj przez północne zbocze Sierra Nevada. Podziwiaj widoki na piękne miasta Guadix, Baza i Puerto Lumbreras w drodze do śródziemnomorskiego kurortu Walencja. Po przyjeździe zamelduj się w czterogwiazdkowym hotelu Silken Puerta Valencia lub Tryp Oceanic.

Dzień 5: Walencja - Barcelona
Odkryj jedno z najbardziej tętniących życiem miast w Hiszpanii, mając wolny czas na odkrywanie mieszanki starego i nowego w Walencji. Udaj się do futurystycznego Miasta Sztuki i Nauki, aby zobaczyć dramatyczne budynki Santiago Calatrava lub przemierzaj historyczne ulice Starego Miasta. Wyjedź do Barcelony rano i jedź wzdłuż wybrzeża Morza Balearskiego. Po przyjeździe zamelduj się w czterogwiazdkowym hotelu NH Constanza.

Dzień 6: Barcelona
Po śniadaniu warto wybrać się na poranną wycieczkę po zabytkowych dzielnicach Barcelony. Przejdź do parku Montjuic, aby odwiedzić stadion olimpijski i podziwiać panoramiczne widoki na miasto poniżej. Weź pomnik Krzysztofa Kolumba w starym porcie i spaceruj wąskimi uliczkami Dzielnicy Gotyckiej. Po południu czas wolny na zwiedzanie. Odwiedź niektóre z budynków Gaudi w L'Eixample, takie jak niedokończona Sagrada Familia lub ozdobne apartamenty Passeig de Gracia. Opcjonalna nocna wycieczka zabierze Cię w niektóre szerokie aleje miasta, aby zobaczyć fontanny i zabytki oświetlone wieczorem.

Dzień 7: Barcelona - Saragossa - Madryt
Opuść Barcelonę i przejedź przez różnorodny krajobraz Aragonii w drodze do Saragossy. Ciesz się wolnym czasem na zwiedzanie zabytków, takich jak katedra i pałac Aljaferia we własnym tempie, i odkryj niezwykłą mieszankę architektury islamskiej, romańskiej i gotyckiej. Jedź do Madrytu na koniec swoich usług turystycznych.
Wliczone w cenę
 • Transport
 • Lokalni przewodnicy
 • Zakwaterowanie w wybranych 4-gwiazdkowych hotelach, zgodnie z planem podróży
 • ubezpieczenie
 • Transport i przewóz 1 torby na osobę
Niewliczone w cenę
 • napiwki
 • Działania opcjonalne i wydatki osobiste
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Spotkaj się na dworcu autobusowym, Calle Ferraz 3 (linia autobusowa 74), Madryt. Najbliższa stacja metra to Plaza España (linia 3 i 10) lub Ventura Rodriguez (linia 3)

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje
Co trzeba wiedzieć
• Rezerwacja dla dwóch osób, automatycznie przyjmuje dwie osoby do wspólnego pokoju
• Rezerwacja dla trzech osób, automatycznie przyjmuje trzy osoby do wspólnego pokoju
• Rezerwacja dla czterech osób, automatycznie przyjmuje cztery osoby, aby dzielić dwa pokoje dwuosobowe
• Jeśli jesteś członkiem dwóch lub więcej osób i chcesz podróżować w oddzielnych pokojach, dokonaj indywidualnych rezerwacji

Od 3 929,17 zł za osobę

Organizator:

VPT TOURS TICKETS & ACTIVITIES

Numer identyfikacyjny produktu: 44833