1. Hiszpania
 2. Katalonia
 3. Barcelona
 4. Alhambra

7-Day zwiedzanie Andaluzji i Katalonii Z Madrytu

Numer identyfikacyjny produktu: 14908
Zobacz galerię
Poznaj zabytków Andaluzji i dowiedzieć się o wpływie Maurów w Hiszpanii, przed wizyty w Barcelonie, stolicy Katalonii na wspaniałym wybrzeżu Costa Brava. Poznaj bogatą kulturę Iberyjskiego, jak pobyt w 4 miastach i zwiedzanie słynnych atrakcji.
Informacje
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Czas trwania 7 dni
Godzina rozpoczęcia 08:00
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
hiszpański, angielski

Odbiór wliczony w cenę

Proszę podać nazwę swojego hotelu na potwierdzenie. Alternatywnie, poznać trasę na dworcu autobusowym znajduje się San Bernardo 7, w pobliżu słynnej Gran Via w Madrycie.

Wybierz liczbę uczestników, datę i język:

Trwa ładowanie strony...

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zobacz niektóre z najbardziej historycznych miejsc w Hiszpanii, jak objechać Cordoba, Sewilla i Granada
 • Odwiedzić tętniące życiem kurorty nadmorskie Walencji i Barcelonie
 • Dowiedz się więcej o mauretańskim władzy i wpływów w Iberii w Alhambra i innych serwisach
 • Przeglądaj w swoim czasie wolnym i korzystaj z usług miejscowych przewodników ekspertów
Pełny opis
Ten 7-dniowe zwiedzanie oferuje możliwość zwiedzania kilka odrębnych obszarów Hiszpanii i poznawać Maurów w Iberii, przed podjęciem w tętniących życiem nadmorskich kurortach Walencji i Barcelonie. Wylot z Madrytu, będzie zwiedzanie historycznych atrakcji w mieście Cordoba, spędzić 2 noce w Sewilli i spacer wokół wspaniałego Alhambra w Granadzie, przed rozpoczęciem jazdy przez góry, wzdłuż wybrzeża iz powrotem w głąb lądu na podróż powrotną do Madrytu.

Dzień 1. Madryt - Cordoba - Sevilla
Wylot z Madrytu, będzie prowadzić przez komfortowym klimatyzowanym autokarem świadkami wspaniałego krajobrazu rozłożyć jak udać się przez La Mancha kraju do Kordoby. Poświęć trochę czasu na zwiedzanie słynnego meczetu i dzielnicy żydowskiej przed przejściem na kolację i nocleg w pięknej Andaluzji Sewilli.

Dzień 2. Sevilla
Dziś rano jest wyszkolonym przewodnikiem doprowadzi Cię na wycieczkę po najbardziej tętniącego życiem miasta Andaluzji. Zostań zaaklimatyzować się obrazami i dźwiękami tego wyjątkowego miasta, jak odwiedzić Park Marii Luizy oraz Plaza de España z kolorowymi ścianami mozaiki. Take w typowym Barrio Santa Cruz, i mają popołudnie odkrywać w swoim czasie wolnym.

Dzień 3. Sevilla - Granada
Po śniadaniu wycieczka wyrusza do Granady z wizytą do niesamowitej Alhambra z pięknymi Nazari Pałace i Generalife Zabytków. Najlepszym wyrazem sztuki islamskiej w Hiszpanii, to dawny pałac, miejsce zamieszkania i harem Maurów władców i zawiera sekcje, które sięgają do 9. wieku.

Dzień 4. Granada - Valencia
Po swoim nocleg w Granadzie będzie podróżować po północnych zboczach Sierra Nevada, za pomocą pięknych miast Guadix, Baza i Puerto Lumbreras. Docelowy na wieczór jest żywy śródziemnomorski kurort Walencji.

Dzień 5. Valencia - Barcelona
Jednym z najbardziej ruchliwych miast w Hiszpanii, trzeba będzie czas po śniadaniu, aby cieszyć Valencia na wypoczynek przed wyjazdem porannej dla Barcelony. Przejazd wzdłuż wybrzeża Morza wspaniałego Balearów na drodze do stolicy Katalonii.

Dzień 6. Barcelona
Po śniadaniu zapraszamy na wycieczkę rano zwiedzanie historycznych dzielnicach Barcelony. Pojedziesz do Montjuic Park do odwiedzenia Stadionu Olimpijskiego i złapać się spektakularne widoki na miasto poniżej. Powrót na poziomie morza, wziąć w Pomnik Krzysztofa Kolumba i spacer po Dzielnicy Gotyckiej. Trzeba będzie zbadać popołudnie w wolnym czasie, więc dlaczego nie odwiedzić niektóre z niezwykłych budowli Gaudiego, że miasto jest znana?

Dzień 7. Barcelona - Zaragoza - Madryt
Pozostawienie Barcelona tyłu, można jechać do Lerida i podróży przez zróżnicowanego krajobrazu Aragon w drodze do Saragossy. Ciesz się trochę wolnego czasu na zwiedzanie miasta we własnym tempie. Słynie z katedry i Pałacu Aljaferia, miasto łączy wspaniałe przykłady islamskiego, romańskiej i gotyckiej architektury. Będziesz wtedy nadal Madrycie do końca swojej trasy.

Noclegi w całej tej pięknej podróży jest w wygodnych i centralnie położony 3 i 4-gwiazdkowych hoteli, pyszne śniadania i kolacje.

Wliczone w cenę
 • Transport przez luksusowe autokary silnikowych, z klimatyzacją i panoramicznymi oknami
 • Doświadczeni wielojęzyczne przewodnikami wycieczek
 • Lokalne wycieczki jak wskazano z ekspertów lokalnych przewodników
 • Bilety wstępu, chyba że zaznaczono
 • Zakwaterowanie w hotelu 3 lub 4-gwiazdkowego w zależności od opcji zarezerwowane
 • Transport i porterage jednego bagażu na osobę
Niewliczone w cenę
 • Posiłki i napoje (o ile nie określono)
 • Wskazówki i napiwki
 • Opcjonalne koszty działalności

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Hotel pick-up w wybranych hotelach w zależności od trasy autobusu.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje
Co trzeba wiedzieć
Dzieci poniżej 4 lat są bezpłatne, nie ma siedzenie jest zajęte. Wszystkie ich koszty będą bezpośrednio opłacane przez rodziców.
Dla trzy- cenę pokoju, proszę pytać.
Na liście zakwaterowanie w hotelu, proszę pytać. Hotele w zależności od dostępności i mogą być podstawione podobnych domków jeśli nie są dostępne. Cel ten zostanie potwierdzony na kuponie.
Trasa prowadzi w języku angielskim i hiszpańskim. Włoski przewodników mówiąc są dostępne na życzenie.

Rabaty.
Dzieci w wieku od 4 do 7 lat, dzieląc pokój trzyosobowy z 2 dorosłych, 25% zniżki.
Junior poniżej 18 lat, 5% zniżki.
Starszy powyżej 65 lat, 5% zniżki.
Dorośli: 3rd. osoba w pokoju trzyosobowym, 5% zniżki.
Rabaty nie są acumulative

Od 3 746,42 zł za osobę

Organizator:

Trapsatur

Numer identyfikacyjny produktu: 14908