Bilet wstępu

Barcelona: Bilet wstępu bez kolejki do Casa Vicens Gaudiego

Organizator atrakcji: Casa Vicens Gaudí

Barcelona: Bilet wstępu bez kolejki do Casa Vicens Gaudiego

Organizator atrakcji: Casa Vicens Gaudí

Od 84,94 zł za osobę

Zwiedź Casa Vicens w swoim tempie. Przejdź przez wszystkie piętra zabytku oraz zobacz wspaniały ogród. Podziwiaj wnętrza pierwszego budynku zaprojektowanego przez Antonio Gaudíego – jednego z najwybitniejszych twórców architektury.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Opiekun uczestników lub osoba witająca
hiszpański, kataloński, angielski, francuski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Omiń kolejkę i udaj się na zwiedzanie Casa Viens, jednego z pierwszych dzieł Gaudíego
 • Podziwiaj kompleks budynków w swoim tempie
 • Możesz zostać tu tak długo, jak zechcesz
Pełny opis
Zwiedź Casa Viecens, jeden z pierwszych i jednocześnie najważniejszych budynków projektu słynnego architekta. Dzieło to stanowi wykładnię jego oryginalnego stylu. Jest to prawdziwy klejnot architektoniczny , który został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 2005 roku.  Budynek Casa Vicens powstał w latach 1883–1885 na zamówienie Manuela Vicensa i  jest jednym z pierwszych arcydzieł modernizmu oraz swoistym manifestem stylu późniejszych prac Gaudíego.  Początkowo projekt ten miał być jedynie domem wakacyjnym z ogrodem. Geometryczne kształty i bogate zdobnictwo, inspirowane otaczającą roślinnością,  widnieją zarówno na fasadzie budynku, jak i w jego wnętrzach. Bilet wstępu bez kolejki zapewnia Ci pierwszeństwo wstępu na teren całego obiektu. 
Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu bez kolejki do Casa Vicens
 • Przewodnik na żywo na każdym piętrze domu
 • Audioprzewodnik
 • Osobisty przewodnik

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Casa Vicenss Carrer de les Carolines, 20-26 08012 Barcelona.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Jest to tylko bilet wstępu i nie obejmuje wycieczki z przewodnikiem
 • Twój bilet musi być wykorzystany, aby wejść do Casa Vicens w podanym dniu io godzinie. Po zakupie biletów nie można zmienić daty i godziny
 • Gdy bilet zostanie wykorzystany do przejścia przez punkt wejścia, nie będziesz mógł opuścić muzeum i ponownie wejść. Musisz trzymać się biletu przez całą wizytę
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 482 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4/5
 • Jakość/cena
  4,4/5
 • Jakość usług
  4,6/5
 • Organizacja
  4,7/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Doskonałe doświadczenie, kupiłem go w ostatnią niedzielę i nie mogłem uczestniczyć, ale dzisiaj, kiedy się konsultowałem, i tak skasowali mój bilet, za co jestem bardzo wdzięczny! Jest to dom pełen magii, z dużym tarasem, z którego roztacza się wspaniały widok. Spektakularny przewodnik audio, zmieniasz miejsca, a zmiana dźwięku odbywa się automatycznie. Niezapomniane doświadczenie!!

Czytaj dalej

10 listopada 2022

Bardzo podobało mi się doświadczenie zwiedzania pierwszego domu zaprojektowanego przez A. Gaudiego. Zwiedzanie można odbyć bez ograniczeń czasowych z przewodnikiem fizycznym lub audioprzewodnikiem. W dwóch salach znajdują się ekrany pokazujące filmy o budowie i przebudowie domu, historii Barcelony, o Gaudim i jego związkach z Vicensem oraz budowie samego domu. Bardzo interesujące! Dom jest piękny. Ze względu na problem Covid-19 nie pozwalają na wizyty bardzo dużym grupom (pojemność jest ograniczona), dzięki czemu można spokojnie zwiedzać dom, aby móc robić zdjęcia w bardzo wygodny sposób, bez najazdu przestrzeń innych ludzi. Jeśli ktoś lubi pogłębić swoje wizyty w ciekawych z turystycznego punktu widzenia przestrzeniach, polecam zaoszczędzić 2 godziny na odwiedzenie Casa Vicens, aby zrobić to spokojnie, bez pośpiechu i poznać wszystkie jego zakątki i szczegóły. Doskonała wizyta!!!!

Czytaj dalej

31 sierpnia 2021

Fantastyczna strona dla fanów Gaudiego i ogólnie wielbicieli architektury. Koniecznie trzeba zobaczyć jego pierwszy projekt domu mieszkalnego. Ta usługa była tylko dla biletu ominięcia linii, ale to wszystko, czego potrzebujesz! Ludzie, którzy pracują w tym domu, są po prostu cudownymi i wspaniałymi przewodnikami. Biegle posługują się językiem angielskim i chętnie wyjaśniają historię i znaczenie domu. Oni są z tego powodu entuzjastycznie nastawieni. Jeśli chcesz zostać sam, są równie uczynni. Jeśli chcesz po prostu robić zdjęcia, szybko wychodzą z kadru. Przyszedłem do domu późno na mój przedział czasowy, z powodu problemu z rezerwacją innej strony wcześniej w ciągu dnia. Byli bardzo uczynni i wpuścili mnie z godzinnym opóźnieniem. Co za ulga!

Czytaj dalej

19 sierpnia 2021

Numer identyfikacyjny produktu: 141510